Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Dusiukas @ 2009 03 24, 10:21)
Labai lauksiu  4u.gif



Prasom, bet ta dali, kur be rankoves, tai reikia ilgesne megzti, nei cia parasyta

user posted image
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 03 24, 18:06)


Kiek ten visokių grožybių ir idėjų, tai net žodžių trūksta. mirksiukas.gif
o kada reik viskam laiko surast doh.gif
Atsakyti
Rodausi 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Januse
NA ir kostiumėlis ir PALTAS, o ypač paltas labai šaunūs drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip gražu wub.gif O aš va megzti nebegaliu sad.gif Vakar pamezgiau gal kokį pusvalandį, nu tikrai ne daugiau schmoll.gif , tai rankos nutirpo ir ištino kaip pagalvės cray.gif Ir tas maudimas doh.gif Ryte atsikėliau į darbą, o rankų nejaučiu. Vyras turėjo išmasažuoti. O taip noriu megzti verysad.gif Kartais net naktim sapnuoju ax.gif Jūs kuriat grožybes, o man belieka tik baltai pavydėti angel_sadangel.gif
Sėkmės kuriant stebuklus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 03 25, 17:38)
Rodausi 4u.gif


Na ir grožybių primezgei 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O palto grožis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 03 25, 17:38)



va cia tai lobis bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif paltuko spalvyte nereali 4u.gif o kokie cia siulai ir kiek mazdaug jo reikejo? ax.gif kostiumelis taip pat thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 25, 19:15)
va cia tai lobis  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  paltuko spalvyte nereali  4u.gif  o kokie cia siulai ir kiek mazdaug jo reikejo?  ax.gif  kostiumelis taip pat  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

paltas megztas marinampoles siulais 50%akriliko 50% vilnos is dvieju siulu
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 03 25, 20:07)
paltas megztas marinampoles siulais 50%akriliko 50% vilnos is dvieju siulu



neseniai apziurinejau vernito(kaip suprantu cia tie is marijampoles, ar as klystu ax.gif )siuliukus, galvoju kaip tos pusvilnes nesiojasi, medvilne visai patiko, reikes gal ir tokius isbandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros akmenėlis @ 2009 03 25, 20:21)
neseniai apziurinejau vernito(kaip suprantu cia tie is marijampoles, ar as klystu  ax.gif )siuliukus, galvoju kaip tos pusvilnes nesiojasi, medvilne visai patiko, reikes gal ir tokius isbandyti  g.gif

man tai patinka nes gerai skalbesi ir neissitampo
Atsakyti
QUOTE(daivulka78 @ 2009 03 25, 17:53)
Kaip gražu wub.gif O aš va megzti nebegaliu sad.gif Vakar pamezgiau gal kokį pusvalandį, nu tikrai ne daugiau schmoll.gif , tai rankos nutirpo ir ištino kaip pagalvės cray.gif Ir tas maudimas  doh.gif Ryte atsikėliau į darbą, o rankų nejaučiu. Vyras turėjo išmasažuoti. O taip noriu megzti verysad.gif Kartais net naktim sapnuoju ax.gif Jūs kuriat grožybes, o man belieka tik baltai pavydėti angel_sadangel.gif 
Sėkmės kuriant stebuklus wub.gif

vajej... console.gif man anksčiau taip būdavo, bet tik tada, kai megzdavau su Nr.2 virbalais unsure.gif netiko jie man schmoll.gif arba rankų padėtis netinkama būdavo...bet kažkaip praėjo g.gif nors atsiminus baisu buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2009 03 25, 20:54)
man tai patinka nes gerai skalbesi ir neissitampo

drinks_cheers.gif thumbup.gif tikrai geri siulai thumbup.gif
Atsakyti