Įkraunama...
Įkraunama...

Kraitelis

Gal galit pasakyti, mamytes, ar Bepanten tinka nuo issutimu tepti, ar cia as visai ne is tos operos? g.gif Kazkuri mama sake, jog Sebamed labai geras, o ka dar patartumet??
Atsakyti
seba med mums nei vienam vaikeliui netiko, o bepantenas nepakartojamas, kai krutys pradejo trukinet tai irgi naudojau ir vaikams nuo issutimu naudoju jau po pirmo patepimo praeina.
Atsakyti
QUOTE(lina.k @ 2007 08 05, 15:46)
Gal galit pasakyti, mamytes, ar Bepanten tinka nuo issutimu tepti, ar cia as visai ne is tos operos? g.gif Kazkuri mama sake, jog Sebamed labai geras, o ka dar patartumet??



Bepanthen tikrai super thumbup.gif , greitas poveikis, o yra toks "sudocrem" (nebeatsimenu tiksliai rasybos, bet dave ligonineje maza indeli kaip reklama dovanu) - tai nieko gero - bent jau mano vaikams schmoll.gif
Atsakyti
Mums nuo iššutimų geriausiai Sudocrem užpakaliukui ir Bepanten kirkšnims smile.gif
Atsakyti
Mums sudokremas thumbup.gif o spenialiams tepti naudojau garmastana, bepantenas man nelabai as apskritai nelabai pasitikiu tokiais vaistais ,,nuo visko" bet cia kaip kam...
Atsakyti
Aciu, Gendre, Pumpureli, Lauksna, Zvaigzdute23! thumbup.gif Skaiciau cia viska tris dienas ir susimale galvoje, tai man dabar nors nusvito, tai jau grizus i LT zinau, ka pirksiu ir kam tai tinka thumbup.gif . kazkaip baisu ka pamirsti, nes neaisku, ka cia vietiniai daktariuksciai siulys
Atsakyti
man asmeniskai bepanten'as pats geriausias dalykas thumbup.gif nuo isutimu,berimu,zaizdeliu ir tt... bet kaip mergaites jau minejo-nevisiem tie pat dalykai tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
del tepaliuku, tai pasiseke, kad pavyzdziu padovanojo: bepanten nestukiu mokykleleje, o "sudokremo" GN, tai buvo proga isbandyti ir viena, ir kita, dukrytei labiau tiko bepantenas, o "sudokremas" ne
o del "kraitelio", tai drabuzelius paveldejom smile.gif , viskas tiko, tik is to mazo patyrimo galiu pasakyti, kad body man yra praktiskesni nei marskineliai, nes kai lele muistosi daug, marskineliai turi tendencija islysti, o body ne. Taip pat pirmenybe teikiu body su siauru triju "knopkiu" uzsegimu apacioje, platus uzsegimas ir dar su dviem knopkem visiskas nesusipratimas, nes sulenda lelytei i kirksnis, o pampersas per viduri islenda
taip pat nelabai patiko pilnas slaustukas (kur kartu su rankovytemis), nes kai reikia sauskelnes pakeisti tai reikia visa leliu isrengti arba gudriai koju dali uzversti i virsu, nepatogu
GN neturejau, nes nezinojau, vienkartines kvepuojancios kelnaites, baisiai patogu, nes su tais kraujavimais oi oi oi, net ir tie medicininiai iklotai gali nepadeti, taigi buvo paskolinusi palatos kaimyne, super!!!! "kai" "jei" turesiu antra butinai pasiimsiu
zirklutemis naidojames ir dziaugemes, su savom nerizikuociau, labai jau judruole maniske
kepuryciu daug nereikia, nes dukrytei dejau tik eidama i lauka, o namie po maudyniu, tai su viena naujagimio issivertem + vilnone i lauka
Atsakyti
Po gimdymo pasigailejau tik, kad is anksto lovytes nenupirkau, visi sake, kad pirma menesi gali miegoti ir vezimely, taciau mano dukryte labai nemego vezimelio, o kai po menesio nupirkom lovyte iskart labai ja pamego. Taip pat pasigailejau, kad nenupirkau paciu maziausiu drabuzeliu, galvojau kam reikia greit isaugs, o dar neaisku kokio dydzio vaikas gims, taciau dukryte gime mazute ir visose drabuzeliose skendo, ir is ju issimuistydavo, tada teko mama siusti pirkti mazesniu. Dar ko nenupirkau ir ko prireike, tai Bepanthen tepaliuko, pradejus maitinti savo krutim vaikuti, pradzioj labai nuciulpe man spenelius, net iki kraujo, sis tepalas labai efektyviai padejo juos sugydyti.
Atsakyti
Nu laimingosios mamytės - šita tema besiruošiančioms jomis tapti labai naudinga thumbup.gif Tik neradau vieno sau rūpimo atsakymo, ar pirkotės iš anksto žinduką/čiulptuką? Ir ar jo prireikė nuo pat pirmų dienų? Nes vieni sako, ypač jei ketini maitinti savo pienu - neduok čiulptuko, na o kiti vadina beprote jei nenuspirksiu, nes kaip kitaip leliuką nuraminti...Tai klausiu ir lauksiu Jūsų nuomonės...
Atsakyti
Neprireikė:
iš anksto pirktų čiulptukų (iš ptradžių traukė, bet paskui suprato, kad guma ir neįbrukau, be to įtariu, kad nuo jo jai pilvuką ir pradėjo skaudėti- mat prisitraukė oro) pirkom gerus avent firmos (jau išmetėm- 1 taip ir nepanaudotą)
žirklučių (vėliau nupirkom kitokias- kai supratom kokių reiks- dar kartą pasimokėm, kad kaina ne kokybės rodiklis.
Daugybės kepuryčių (gydytoja patarė mažutę laikyti be jų ir buvo teisi, mat su kepurytėm iššunta paausiukai.)
Pritrūko
Antspenių (susiprotėjau tik tada kai kraujas iš spenelių pradėjo tekėti)
Germastan tepalas speneliams
Kompresai speneliams.
tepalas nuo iššutimo su Zn. kažkodėl bepanteną sukritikavo g.gif )
Mažų rūbelių (nors sakė, kad mažoji gimė 50cm, bet rūbai skirti tokiems mažyliams buvo dideli jie mums tiko iki 2 mėnesio.(o anot gydytojos ji tik augo tik augo...
Įklotų įklotėlių- nors buvau rpisipirkusi, bet pritrūko žiauriai- ne ligoninėje, o namie- tiek pienui, tiek kraujui...
na daugiau nepameu g.gif
Atsakyti
Man tai neprireike pientraukio.Nu buvau nusipirkus rankini,pabandziau nieko neisejo schmoll.gif To pieno ne tiek jau daug,leliukas geriau istraukia.Nepasiteisino antspeniai.Pirmomis dienomis,kai speneliai buvo nukramtyti,pabandziau pora kart,skaudejo spenelius lygiai taip pat kaip ir be ju.O be to lelukas kazkaip springti pradejo nuo tu antspeniu.Neprireike daugybes drabuzeliu,vaikutis beveik neatpilinejo,tie drabuzeliai ne iskat issitepdavo.
Drauge paskolino l.gera daikta-maitinimo pagalve.Labai patogu maitinant leliuka.Nereikia ant ranku laikyti thumbup.gif
Atsakyti