Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie masažus

QUOTE(uItra @ 2011 04 16, 01:54)
Gal kas turite kontaktu profesionaliu masaziciu, kurios dirba privaciai Druskininkuose? ARba kur galima pasidaryti atpalaiduojama-liekninamaja procedura savaitgali?  g.gif

Vienos proceduros liekninimui neuzteks.
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 04 09, 19:25)
livadija.lt masazuotis neteko, bet mokiausi ten masazo. Masazuotoja gana profesionaliai mokino, tai gal ir masazuoja puikiai smile.gif



man teko livadija lt mazsazuotis, buvau gavusi dovanu kupona, taciau nepatiko masazuotoja, tad ir masazas nekoks.
Atsakyti
QUOTE(merryy @ 2011 04 27, 17:08)
man teko livadija lt mazsazuotis, buvau gavusi dovanu kupona, taciau nepatiko masazuotoja, tad ir masazas nekoks.

O kas tokio nepatiko?
Atsakyti
Gavau dovanu masaza "Amozoniu svajos" Northway medicinos centre. Procedura trunka 2val . Jau gerumas- nenusakomas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaip naujai gimus.
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 04 30, 14:59)
Gavau dovanu masaza "Amozoniu svajos" Northway medicinos centre. Procedura trunka 2val . Jau gerumas- nenusakomas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kaip naujai gimus.

Koki masaza dare? atpalaiduojanti? O ka dar be masazu dare?
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 04 30, 15:50)
Koki masaza dare? atpalaiduojanti? O ka dar be masazu dare?


Ismirke kvapnioj vonioj, nusveite pilingu, istepe masaziniu sviestu, ismasazavo su slyvmedzio lazdele, uzdejo purvo-deguonine nugaros kauke ir gale gaivinanciu losjonu istepe. Grojo relaxine muzika ir kvepejo tonkos vaisiu aliejus . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaiga1 @ 2011 04 30, 17:41)
Ismirke kvapnioj vonioj, nusveite pilingu, istepe masaziniu sviestu, ismasazavo su slyvmedzio lazdele, uzdejo purvo-deguonine nugaros kauke ir gale gaivinanciu losjonu istepe. Grojo relaxine muzika ir kvepejo tonkos vaisiu aliejus . smile.gif

Skamba super thumbup.gif O kaip su ta slyvmedzio lazdele dare? Cia visa kuna ar tik ******?
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 05 01, 12:24)
Skamba super thumbup.gif O kaip su ta slyvmedzio lazdele dare? Cia visa kuna ar tik ******?


Visa kuna nuo pedu is apacios i virsu kaip su koceliuku teslyte isminke bet svelniai su paspaudimais. thumbup.gif Taip limfa isvarineja. Jausma sunku nupasakoti ,bet laaabai gera.
Atsakyti
pagaliau šiemet pasibaigus mokslams pasidovanojau sau "mezzazine" http://bit.ly/lQSQZ9 aromaterapinį masažą. buvau sužavėta jų neįprasto interjero ir kad dirba su ekologiškais aliejais - super atsipalaidavau nuo malonaus bendravimo ir puikių masažistės rankų wub.gif nerealu dabar, kai per visokias akcijas gali masažų už pusę kainos nusipirkti - ir iš draugų esu gavusi, tai kokybė tikrai ta pati, kaip ir visą kainą mokant.
Atsakyti
O aš galiu pasidalinti savo mylimos masažistės gerais darbais thumbup.gif Štai ir šiandien, po ilgokos pertraukos, pasisėmiau geros energijos/relaxo ir daug visko per nugarytės masažą... Ajurvedinį + su molinėm taurėm.
Super jausmas!!! thumbup.gif wub.gif
jau laukiu trečiadienio, kai vėl megausiuosi.
Kadangi netupiu čia, tai iš karto palieku info apie mano fėją: http://www.grozionam...news.php?list.4
Pačios pamatysit, - kainos juoką kelia, o dirba ji su didele meile 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Na, as kazko nesijuokiau , kai ta tinklapi ziurejau smile.gif gaila, kad neparasyta proceduru trukme. Nuo to irgi kaina priklauso.
Buna ziuriu, nugaros masazas 15 lt.... O, tinka smile.gif Paskui pasitikslinu masazo laika....irgi 15 min. ar kiek smile.gif Zodziu, kartais tas ant to, kaip sakoma, ir gaunasi sumoj po lygiai smile.gif
Nu ir prirasiau..siaip, ne apie jusu feja cia smile.gif
Atsakyti
Tiesą sakant, laiko net neseku... Bet gal apie 20-30min masažas nugaros. Ir veido panašiai (kitų nesidariau, bet vyrui dovanojau viso kūno, tai apie 1,5val.). Trunka dar papildomi reikalai,- taurės, ar akmenukai karšti... Kadangi man nepatinka, kai mane minko ilgai, tai man tas laikas labai tiko rolleyes.gif Nors ir nežinau tikslaus g.gif blush2.gif
Kita vertus, niekam nieko neperšu,- tik dalinuosi gėriu 4u.gif
Atsakyti