Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Diane 35"

QUOTE(pantera:) @ 2010 03 19, 22:45)
As irgi jas geriu , tikrai puikiai padejo man su oda. Iskart sutvarke. Tik galvoju, ar paskui nebus bumerango efekto, kai nustosiu ir negris 2ubu efektu. be to man geriant ne tik, kad padidejo krutine, bet ir lb jas skauda. As sportuoju siaip intensyviai, tai lb sunku ka nors daryt, nes bet koks krestelejimas vos ne asaras isspaudzia. Gal zinot , ar toks salutinis poveikis tesis viso gydymo metu, ar po keliu men, kai jas gersiu, organizmas apsipras? baigiau dar tik viena men. unsure.gif



oda baigus gerti vel bus tokia pati, na man negrizo i tokia pacia bloga stadija, bet metus KT buvo vel doh.gif as vel grizau prie ju, bet tik trim menesiam israse, ginekologe sake ilgesnia laikui nerekomenduoja, veliau pereit reiks prie kitu. dabar antras men. kai geriu (geriu femina, bet is esmes tas pats kaip diane), krutines skausmai mazeja, tad gal apsipranta organizmas, bet kad padidejo, tai man nepatinka, nes ir svoris padidejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2010 03 19, 23:45)
oda baigus gerti vel bus tokia pati, na man negrizo i tokia pacia bloga stadija, bet metus KT buvo vel  doh.gif as vel grizau prie ju, bet tik trim menesiam israse, ginekologe sake ilgesnia laikui nerekomenduoja, veliau pereit reiks prie kitu. dabar antras men. kai geriu (geriu femina, bet is esmes tas pats kaip diane), krutines skausmai mazeja, tad gal apsipranta organizmas, bet kad padidejo, tai man nepatinka, nes ir svoris padidejo  verysad.gif

pats svoris tai man nepadidejo, nes pacio gyvenimo budo nepakeiciau. Kaip buvo intensyvus, taip ir liko, bet laukiu nesulaukiu , kada baigs skaudeti.
Atsakyti
geriu kt jau tris men, o krutine vis dar isliko skausminga ir mmm labai skausmingos apima net visa nugara, sonus, anksciau taip nebuvo, paraizydavo pilva ir tiek. Db jau oda lyg nieko, bet pradejus jas gerti plemais raudonais eme metyti taip lyg butu nusales veidas doh.gif Nors mano veido oda ir taip niekada nebuvo problematiska blush2.gif
Atsakyti
Na, man jos padejo...baigus gert, odos problemos neatsinaujino smile.gif ... dabar vartoju kitas, nes Diane35 nerekomenduojama ilgai vartot
Atsakyti
QUOTE(Gintariuke3 @ 2010 03 20, 12:11)
geriu kt jau tris men, o krutine vis dar isliko skausminga ir mmm labai skausmingos apima net visa nugara, sonus, anksciau taip nebuvo, paraizydavo pilva ir tiek. Db jau oda lyg nieko, bet pradejus jas gerti plemais raudonais eme metyti taip lyg butu nusales veidas doh.gif  Nors mano veido oda ir taip niekada nebuvo problematiska blush2.gif

Tikriausiai netinka sitie kt, nes man visos sios problemos susitvarke pradejus gerti antra pakuote. O del veido odos, tai gal intensyviai soliariume lankaisi?
Atsakyti
QUOTE(Smilte29 @ 2010 03 21, 11:16)
Na, man jos padejo...baigus gert, odos problemos neatsinaujino smile.gif ... dabar vartoju kitas, nes Diane35 nerekomenduojama ilgai vartot



bet vartoji KT, su oda buna problemu, kai is vis ju nebegeri... del diane35, tai mano ginekologe apie juo sake, kad jie butent odai duoda greitesni efekta, kuri duoda ir kiti, bet per ilgesni laika.
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2010 03 21, 12:15)
Tikriausiai netinka sitie kt, nes man visos sios problemos susitvarke pradejus gerti antra pakuote. O del veido odos, tai gal intensyviai soliariume lankaisi?


nebuvus nei karto ir nevilioja soliariumai smile.gif
Atsakyti
Gal kam reikia Diane-35, turiu viena pakuote. Parduociau uz 37 lt. Rasykit zinute i pasta smile.gif P.S. gyvenu Vilniuje.
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif

Vartoju diane35 jau tris metus.Is tikruju labai dziaugiausi.Juos man paskyre ginekologas,kadangi nustate,kad pas mane vyrisku hormonu yra daugiau nei moterisku.Tad as juos vartoju ir del to ir kaip apsisaugojimo priemone. Bet atsitiko dar viena beda,jau kuris laikas man pries menstruacijas atsiranda niezulys.Issigandau,ir nesupratau is kur cia man.Higienos tikrai laikausi.
Paaiskeja,kad pas mane per daug estrogeno dabar (moteriskuju hormonu) ir prasidejo Vulvovaginalinės kandidozės simptomai ,kurie ypac paūmėja prieš mėnesines.Pacituosiu ka radau staripsnyje:
<<<.Candida grybelio augimui reikalingas glikogenas, kurio kiekį makštyje padidina estrogenai. Manoma, kad didesnis estrogenų kiekis siejasi su didesniu organizmo imlumu vulvovaginalinei kandidozei.>>>.
<<<.. Išskirti šie rizikos veiksniai: nėštumas; imunosupresinės būklės, pvz., vilkligė, žmogaus imunodeficito virusas (ŽIV), skydliaukės ligos; cukrinis diabetas; geriamieji kontraceptikai; antibiotikai; sisteminiai kortikosteroidai; aptempti sintetiniai drabužiai; maistas, pvz., cukrus, šokoladas, saldikliai; seksualiniai įpročiai. Duomenys apie 3 paskutinius rizikos veiksnius yra prieštaringi. >>>.

Tad jei naudojat kontraceptika dar nezina ar ji yra tinkama jums,net jei ja paskyre ginekologas doh.gif Tad siulau del spuoguotos odos kreiptis i vaistine,as perku vilniaus univesitetinei vaistinei skysti nuo spuogu su drumzlem.anksciau kainavo maziau dbr kainuoja 20lt. as juo naudojuosi ir isnyko visi spuogeliai smile.gif Net jei veidas turi randeliu juos islygina.Tas skystis nemalonaus kvapo ir su tokiom drumzlytem,bet reikia naudoti vakarais ar jei kur niekur neinat ar turit daugiau laiko,tai issitepliojat visa veida,ypac tas veido sritis kurios yra problematiskos ir palaikot,paskui nusiplaunat ir kartojat tiek kiek jums reikia.Na viskas su saiku aisku :)Ir jus turesit grazius veidelius ir be kontraceptiku :)As naudoju jau 5metus ir vos tik isdygus spuogeliu tepu ir siaip veida nusivalau visu skysciu,tikrai dziaugiuosi :)Tad nuejusios i vaistine,kurioje gaminami vaistai paprasykite skyscio su drumzlem nuo spuogu smile.gif Ir naudokit i sveikata smile.gif

Sekmes,visoms 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilte29 @ 2010 03 21, 09:16)
Na, man jos padejo...baigus gert, odos problemos neatsinaujino smile.gif ... dabar vartoju kitas, nes Diane35 nerekomenduojama ilgai vartot

gal galit pasidalinti info,del ilgo ju vartojimo.mano ginekologe i mano klausima,ar nieko kad ilgai taip geriu atsake,kad jei nera jokiu pasaliniu poveikiu,tai ir viskas gerai.geriu jau kokie 8metai.su pertraukom,bet vis tiek jau ilgai.
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi ir as i gerianciu Diane-35 bureli smile.gif

kolkas esu patenkinta tabletemis, veidas pagrazejo, plaukai slenka maziau smile.gif

tik viena bedele... pirma karta (per visa laika kol vartoju sias tabletes) pamirsau isgerti viena teblete... pastebejau tai tik kita vakara kai atejo laikas gerti tablete.. Dabar internete perskaiciusi lapeli supratau kad reikejogerti is karto dvi tabletes, o as isgeriau kaip iprastai tik viena... Kaip man toliau gerti tas tabletes? nes dabar gaunasi taip kad viena tablete liks neisgerta.. Neisgerta liko pirmos savaites 7 tablete... laukiu patarimu!
Atsakyti
[quote=kristinaleskauskiene,2010 04 10, 19:04]
gal galit pasidalinti info,del ilgo ju vartojimo.

As manau reik pertraukos.man tai pirmoji ginekologe sake kad reik daryti pertraukas. Tai as po 2metu dariau pertrauka.
Kaip man toliau gerti tas tabletes? nes dabar gaunasi taip kad viena tablete liks neisgerta.. Neisgerta liko pirmos savaites 7 tablete... laukiu patarimu!

O sirdutei patariu:
As manau sunaudok visas 21tablete, nes kontraceptikus galima vartoti ir ilgiau nei 21 diena, svarbu ne trumpiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogytee: 16 gegužės 2010 - 21:33