Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos Rūgpienių kaime

Tai sveikinam ir Gabriela thumbup.gif wub.gif su jos dukryte biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Ačiū ačiū visoms, nepagailėjusioms mums balsų! Labai labai džiaugiamės, nuostabiai prasidėjo pirmadienio rytas, kai sužinojau šią žinią smile.gif Dar kartą visoms ačiū 4u.gif
Atsakyti
vaio ir vel pataikiau smile.gif sikart tik viena nuotraukyte,bet uztai ji pirmoji tongue.gif nors kitu tai ziauriai nepataikiau...bet ziuriu kuo toliau - tuo labiau pataikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 08, 23:00)
vaio ir vel pataikiau  smile.gif  sikart tik viena nuotraukyte,bet uztai ji pirmoji  tongue.gif  nors kitu tai ziauriai nepataikiau...bet ziuriu kuo toliau - tuo labiau pataikau smile.gif


O man kaip tik didesnis malonumas, kai "nepataikau" blink.gif Kai įžvelgiu kažką ypatingo nuotraukoje, ko nepamato kiti. Ne kartą taip buvo - kai matai, jog nuotrauka gavo kokius 2-3 balsus, ir žinai, kad vienas iš jų tavo rolleyes.gif Štai šiame konkurse mano "akropolinė" nuotrauka irgi patiko... keturiems biggrin.gif Ir baisiai įdomu, kam? Kas tokie turi nestandartinį skonį? Kas pagavo kampą? Ta pačia proga ir dėkoju už balsus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 08 08, 22:00)
nors kitu tai ziauriai nepataikiau...bet ziuriu kuo toliau - tuo labiau pataikau smile.gif

nelabai suprantu ką čia reikia taikyti ir pataikyti g.gif . Aš pvz. balsuoju už MAN patinkančias foto wub.gif , ne masėms tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 08 08, 22:36)
O man kaip tik didesnis malonumas, kai "nepataikau"  blink.gif Kai įžvelgiu kažką ypatingo nuotraukoje, ko nepamato kiti. Ne kartą taip buvo - kai matai, jog nuotrauka gavo kokius 2-3 balsus, ir žinai, kad vienas iš jų tavo  rolleyes.gif Štai šiame konkurse mano "akropolinė" nuotrauka irgi patiko... keturiems  biggrin.gif Ir baisiai įdomu, kam? Kas tokie turi nestandartinį skonį? Kas pagavo kampą? Ta pačia proga ir dėkoju už balsus  smile.gif


Aš balsavau už tavo Erszebeth mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zib@liux: 09 rugpjūčio 2005 - 05:02
Ačiū zib@liux notworthy.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 08 08, 23:36)
O man kaip tik didesnis malonumas, kai "nepataikau"  blink.gif Kai įžvelgiu kažką ypatingo nuotraukoje, ko nepamato kiti. Ne kartą taip buvo - kai matai, jog nuotrauka gavo kokius 2-3 balsus, ir žinai, kad vienas iš jų tavo  rolleyes.gif Štai šiame konkurse mano "akropolinė" nuotrauka irgi patiko... keturiems  biggrin.gif Ir baisiai įdomu, kam? Kas tokie turi nestandartinį skonį? Kas pagavo kampą? Ta pačia proga ir dėkoju už balsus  smile.gif

o man liudna,kad kios mamytes man patinkacios nelaiko saunia...pavyzdziui tos kutvelos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 08, 10:42)
raganele, sveikiname tave ir apdovanojame firminiu supermama.lt bronzos medaliu  clap_1.gif

[attachmentid=27393]

bei firminiu supermama.lt prizu!  smile.gif


blink.gif Oho mes su zuikiu netgi prizą gausim yahoo.gif
Nežinojau g.gif thumbup.gif Aš jau ir taip visiems aplink giriuosi, kad tėtis iš žolės gražiai sūnelį su triušiuku pas močiutę kieme nufotkino blush2.gif

Ačiū visiems, kas balsavot už zuikius mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O kai mes neturim pažįstamų tetų, kurios būtų užsiregistravusios supermamoj, tai ir negavom nė vieno balso. cry.gif cry.gif cry.gif Bet man dukrytės nuotrauka vistiek pati gražiausia. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Laimėtojus kviečiame parašyti asmenines žinutes SuperMamai ir susitarti dėl prizų atsiėmimo. Ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2005 08 26, 07:44)
Laimėtojus kviečiame parašyti asmenines žinutes SuperMamai ir susitarti dėl prizų atsiėmimo. Ačiū!  smile.gif

Parašiau žinutę supermamai, bet gavau atsakymą,kad perpildyta dėžutė ar pan.,kad žinutės negavo cry.gif
Atsakyti