Įkraunama...
Įkraunama...

Atostogos Rūgpienių kaime

Man irgi lietuvaičiai vežimaity thumbup.gif
Atsakyti
O man - berniukas su viščiuku ir kitas lelius su ožiuku, kuriam ragiukai prasikalė biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šįkart labai daug gražių nuotraukų 4u.gif
Atsakyti
aga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Elina @ 2005 07 26, 18:26)
Šįkart labai daug gražių nuotraukų 4u.gif

Atsakyti
Laba diena,

O man labiausiai patiko nuotraukytė, pavadinimu- Tikroj kaimiškoj vonioj ar kažkaip panašiai.
O priežastis labai paprasta - labai natūralus, TIKRAS kaimiškas vaizdas, sena vonelė (pati tokioje maudžiausi), ir tikrų tikriausias senos trobos (ar tvarto) kampas (ta prasme ne kažkokie plytiniai trobesiai, bet tikrų tikriausia medinė troba thumbup.gif Tai yra tikrų tikriausias kaimas smile.gif

Gal taip sakau, nes pati turiu tokį kaimą- su medinėm trobom, rėčkom, senais šuliniais, senom apkerpėjusiom obelim .......Dabar kilo mintis, įdėčiau savo mažytės nuotrauką kaime.....bet ar tokios dalyvautų konkurse? biggrin.gif
Atsakyti
Taip CIKADELE, ten parašyta, kad ir savo mažos nuotraukytes gali dėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat nuotrauka su ožiuku labai patinka biggrin.gif Turbūt dėl to, kad mano mažiukei jau ragiukai kalasi smile.gif biggrin.gif Ir tokie dideli, kad oho.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 27, 08:11)
Laba diena,

O man labiausiai patiko nuotraukytė, pavadinimu- Tikroj kaimiškoj vonioj ar kažkaip panašiai.
O priežastis labai paprasta - labai natūralus, TIKRAS kaimiškas vaizdas, sena vonelė (pati tokioje maudžiausi), ir tikrų tikriausias senos trobos (ar tvarto) kampas (ta prasme ne kažkokie plytiniai trobesiai, bet tikrų tikriausia medinė troba thumbup.gif Tai yra tikrų tikriausias kaimas smile.gif


Man šita irgi viena iš gražiausių, o gal net gražiausia wub.gif
Iš vis labai gražios nuotraukos. Labai mėgstu tokius grįnai kaimiškus vaizdus thumbup.gif
Aš kaip ir Cikadelė, šitam konkurse labiausiai žaviuosi tokiais senobiniais kaimo vaizdeliais smile.gif
Atsakyti
jooo gera būtų tokį kaimą turėti kaip su "amerikoniška" vėliava biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Joo, man irgi toks patiktų thumbup.gif
Atsakyti
Et...Kur ta močiutė su pieneliu taip ilgai užtruko??? Baigiam akutes praganyti...

Šita dar labai graži wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 07 28, 10:07)
Et...Kur ta močiutė su pieneliu taip ilgai užtruko??? Baigiam akutes praganyti...

Šita dar labai graži wub.gif

Pritariu. Ir langelis ten toks fainas. Vaikystę kaime primena...
Atsakyti