Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis sušukavimas

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 11, 20:22)
nuejau darytis ir kirpeja atkalbejo, tai darem kita procedura biggrin.gif
Pasake, kad ant mano ilgu plauku (plaukai iki liemens) blogai atrodys, nes galai pusis, o saknys atvirksciai priglude bus. Ir, kad i plaukai vis delto nepasidarys tiesus visiskai tol kol neataugs smile.gif


Mano buvo ilgi plaukai iki liemens dvi kirpejos atsisake daryt chemini o trecia irgi bande atkalbet, bet buvau uzsispyrus, kad labai noriu ir visai negaila man tu plauku.. nesilaike man praktiskai tas cheminis isvis (dariausi headline) istyso nusiuro.... dabar plaukai vos siekia pecius, nes ziauriai istrupejo, vienas sonas isvis vos dengia ausi... net verkiau, kaip gaila plauku ir kaip baisiai dabar atrodau.. nu bet nieks nekaltas, pati labai norejau smile.gif ataugs, tik kaip ilgai dabar laukti.... Jei manes kas klaustu patarimo ar detis jokiu gyvu nepatarciau.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 11, 18:00)
Kur daretes ir kokios ilgio jusu plaukai?

Kirpykloj Vilniuj, Fabijoniškėse. Ilgio ilgesni nei iki pečių, gal iki pažastų. Kirpėja sakė, kad reikės juos prižiūrėti, kad būtų gražiai garbanoti. Ji pati išdžiovino su specialiu džiovintuvu ir patepė kažkokia priemone, tai buvo labai gražu, susidarė tokios atskiros garbanėlės. O aš neturiu specialaus džiovintuvo, leidžiu patiems išdžiūti, darausi su Tigi Catwalk garbanų kremu, tai irgi gražu, bet nesusidaro atskiros garbanelės.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 04 11, 23:40)
Kirpykloj Vilniuj, Fabijoniškėse. Ilgio ilgesni nei iki pečių, gal iki pažastų. Kirpėja sakė, kad reikės juos prižiūrėti, kad būtų gražiai garbanoti. Ji pati išdžiovino su specialiu džiovintuvu ir patepė kažkokia priemone, tai buvo labai gražu, susidarė tokios atskiros garbanėlės. O aš neturiu specialaus džiovintuvo, leidžiu patiems išdžiūti, darausi su Tigi Catwalk garbanų kremu, tai irgi gražu, bet nesusidaro atskiros garbanelės.

Jus pameginkit su "slapio" efekto zele.Mano plaukai irgi ilgi,ir as chemini darausi jau n metu,nes plaukai nera stori,ir siaip neisivaizduoju saves negarbanotos smile.gif Niekas man netrupa,nesiura..O kaip Jus sukuojat chemini?tikiuosi ne su sepeciu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 04 11, 20:22)
nuejau darytis ir kirpeja atkalbejo, tai darem kita procedura biggrin.gif
Pasake, kad ant mano ilgu plauku (plaukai iki liemens) blogai atrodys, nes galai pusis, o saknys atvirksciai priglude bus. Ir, kad i plaukai vis delto nepasidarys tiesus visiskai tol kol neataugs smile.gif

jo jei ilgi plaukai gal neverta wink.gif
tai ka padare, kokia kita procedura bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(kristutea @ 2012 04 11, 20:31)
Mano buvo ilgi plaukai iki liemens dvi kirpejos atsisake daryt chemini o trecia irgi bande atkalbet, bet buvau uzsispyrus, kad labai noriu ir visai negaila man tu plauku.. nesilaike man praktiskai tas cheminis isvis (dariausi headline) istyso nusiuro.... dabar plaukai vos siekia pecius, nes ziauriai istrupejo, vienas sonas isvis vos dengia ausi... net verkiau, kaip gaila plauku ir kaip baisiai dabar atrodau.. nu bet nieks nekaltas, pati labai norejau smile.gif ataugs, tik kaip ilgai dabar laukti.... Jei manes kas klaustu patarimo ar detis jokiu gyvu nepatarciau....  schmoll.gif

nu nuo plauko priklauso ir kas ta chemini daro, gal visai neismanele.. man niekada nera taip sugadine plauku, o garbanom visada dziaugdavausi..
jau pati esu bent 6-7 kartus tai dariusis... man tai lb
Atsakyti
QUOTE(b.kite @ 2012 04 12, 09:28)
jo jei ilgi plaukai gal neverta wink.gif
tai ka padare, kokia kita procedura  bigsmile.gif


Ji man ta pati pasake - jei plaukai buti iki peciu, gal kiek ilgesni ,tai viskas gerai, bet su mano ilgio plaukais atrodys prastai smile.gif
Sviesinom plaukus, tiksliau isiminejom spalva, buvau juoda, dabar tamsiai sokoladine (pasviesino 2 tonais, po keliu menesiu kartosim procedura smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 12 balandžio 2012 - 08:43
QUOTE(Rutta77 @ 2012 04 12, 09:17)
Jus pameginkit su "slapio" efekto zele.Mano plaukai irgi ilgi,ir as chemini darausi jau n metu,nes plaukai nera stori,ir siaip neisivaizduoju saves negarbanotos smile.gif Niekas man netrupa,nesiura..O kaip Jus sukuojat chemini?tikiuosi ne su sepeciu? smile.gif

Ne, kirpykloj sakė nešukuoti su šepečiu. Šukuoju su nesielektrinančiom šukom.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 04 12, 19:03)
Ne, kirpykloj sakė nešukuoti su šepečiu. Šukuoju su nesielektrinančiom šukom.


Ir kuo retesnem reikia smile.gif
Atsakyti
Sakė ir šitą, ieškojau visur tokių šukų, pavyko geras rasti per Pelenė 2012 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 04 12, 22:32)
Sakė ir šitą, ieškojau visur tokių šukų, pavyko geras rasti per Pelenė 2012 smile.gif

Aha,ir as Pelenej pirkausi 4u.gif
Atsakyti
Laba,

gal kas zinot kas Kaune deda Wella headline.
Atsakyti
QUOTE(F @ 2012 04 12, 20:03)
Ne, kirpykloj sakė nešukuoti su šepečiu. Šukuoju su nesielektrinančiom šukom.

kaip jos atrodo?
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F: 14 balandžio 2012 - 19:52