Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

pirma karta pabandziau padaryt sage is lelem skirto modelino (premier), dziuvo para su trupuciu, slifuojasi labai gerai.

Paskaicius internete, buvau tikra kad neprisiklijuos, klijavau su paprastais klijais dekupazui.

Negrazu ane unsure.gif

user posted image

va matau foto kazkoks lasas apacioj gavosi, realiai nesimato jo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 14 sausio 2009 - 14:24
Maša, kokie miela sagė wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mate, kalbėdama apie lakus, turėjau galvoje skeldėjimo lakus, o Tu sprendi baigiamojo lako problemas...Tačiau iki lako stadijos dar yra daug kitų dalykų.
Šiuos pasvarstymus prašom priimti kaip kvietimą praktikai, o ne atbaidymams... ax.gif
Todėl vis tik neišeina iš galvos vienas klausimas...Kodėl nenori pabandyti nuo pradžios iki galo nudekoruoti keletą stiklinių daiktų keliomis iš galimų technikų?
Suprantu, kad nesinori pirktis viso arsenalo priemonių, tačiau...na, gal įmanoma gauti konsultacijas kartu su priemonėmis kokiam salone ar pas dekupuojančias...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite: 14 sausio 2009 - 14:30
Labas darbštuolytės auksarankės, noriu jūsų pagelbos, esu pradinukė (galima sakyt) dekupažo technikoje, bet užsimaniau dekoruot šviestuvą. Ar galit pasakyt kur būt galima Klaipėdoje atspausdinti norimą paveiksliuką ant ryžinio popieriaus?
Prašau pagelbėkit labai reikia ir kaip klijuoti ryzini popierių ant kito popieriaus (kad aparatas paimtų popierių) ir kad paskui butu galima jį nuimti nuo to kietesniojo popieriaus. Pagelbėkit kas žinot tą technologiją, prašauĄ
Atsakyti
Bite, jus neisivaizduojat, kaip man gera, kai gaunu visas sias pamokas! Stengiuosi viska detis galvon, bet, aisku, kad nepabandzius tikrai nesiimsiu to didziojo darbo. Vakar jau prisipirkau serveteliu, tikrai bandysiu ant kazko mazo. Bandysiu bandysiu kol nepamatysiu ka noriu isvyst. Jei jau tikrai nesigaus, tada ieskosim kitu dekoro budu (man jau siandien demonstravo dazus stiklui, kurie ir persisviecia, ir nenusitrina (nereiketu lakuot)
Viskas palaipsniui (tik atrodo man viskas labai greitai, nes spirga jau man ne tas zodis lotuliukas.gif ), vis ta informacija rankioju, nes net ir del pirkimo kokiu priemoniu - tai reikia zinoti juk ka pirk, ar ne ? rolleyes.gif
Dar karta visom aciu uz bet kokia informacija! ir tikrai noro niekas neatmusa ir neatbaido! jei nepavyks dekupazu, darysim kitaip, bet vis tiek darysim! smile.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Va dar išskaičiau, kad spausdinate ant sumuštinių popieriaus, bet sakykit ar jis gerai pesišviečia (taip kaip ryžinis popierius)? O spausdinate irgi lazeriniu printeriu ant sumuštinių popieriaus? Na tai kas bandėte lazeriniu printeriu spausdint paveikslėlius ant ryžinio ar sumuštinių popieriaus? ax.gif
Atsakyti
aš spausdinau su lazeriniu ant sumuštinių popieriaus. Man tai viskas gerai......... va dėžutės foto taip atspausdinta ir sagėm tuos katiniukus atsispausdinau taip. Tik kažin ar kas kiš į gerą spausdintuvą tą popierių. Nes aš tai jį priklijuoju prie paprasto popieriaus ir atsispausdinu tokiu būdu. gal kas protingiau daro 4u.gif

http://public.fotki....0711130003.html

http://public.fotki....uauskarais.html
Atsakyti
QUOTE(Avijacija @ 2009 01 14, 19:08)
aš spausdinau su lazeriniu ant sumuštinių popieriaus. Man tai viskas gerai......... va dėžutės foto taip atspausdinta ir sagėm tuos katiniukus atsispausdinau taip. Tik kažin ar kas kiš į gerą spausdintuvą tą popierių. Nes aš tai jį priklijuoju prie paprasto popieriaus ir atsispausdinu tokiu būdu. gal kas protingiau daro  4u.gif


Dėkui už info, bet tu juk ant neperšviečiamų daiktų juos klijuoji, kažin o kaip atrodys jei ant šviestuvo, bijau kad liks kleckas juk sumuštinių popierius nėra toks plonas ir peršviečiamas kaip ryžinis. O kuom tu klijuoji ta popierių ant paprasto lapo, kad paskui atskiri?
Atsakyti
išeitis - tikslus norimų motyvų iškarpymas. Nes tikrai matysis. Na net paprasta servetėlė (jei tu jos tiksliai neiškirpsi ir dažais paskui neapšešėliuosi neapdažysi) manau kad matysis.
Papildyta:
O priklijuoju tik kraštuką kad printeris lapą pagautų biggrin.gif o tu jau pagalvojaui kad visą priklijuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
merginos gal kuri turit serveteliu su barbėm? blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti