Įkraunama...
Įkraunama...

Vežimėlis žiemai

Niu kadangi cia dar nieks nepasisake pries lopsinius, tai as pasisakysiu. Man jie nei grazus, nei patogus, o tiesiog atgyv... nekalbant apie turbo modelius is BC ir pan., kur kainos ohoho...Nu niekaip neisivaizduoju, kad mano vaikas ramiai guletu budamas kokiu 4-5men. Jis jau viska norejo matyti.... rolleyes.gif O iki 3men. aisku ramiai butu gulejes ir lopsy, kiek jis ten bekainuotu.... Turint kailini voka nemaciau anei jokiu problemu ziema su sportiniu tongue.gif Kad is universalu persidarytu i grazu patogu sportinuka- yra tokiu, bet jau su ziburiu reikia ieskot smile.gif
Taigi as tik uz sportini 4u.gif
Cia tik mano nuomone 4u.gif Ir as jos nepakeisiu mirksiukas.gif
P.S. tema tokia TIKRAI TIKRAI buvo biggrin.gif
P.P.S nemetykit i mane akmenu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglet: 24 liepos 2005 - 14:58
Niekas akmenų ir neketina mėtyti, tiesiog šiaip klausiu. Kad šiaip pasivaikščiojimams sportinukas gal ir būtų geresnis- nesiginčysiu. Bet vasarą patogu vaiką lauke migdyti. Ar pusmetinis špingalietas dar tilptų patogiai miegoti vokelyje? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 25 liepos 2005 - 08:37
Manau kitą žiemą, kaime kai bus sniegas su savo leliumi į lauką eisi su rogėmis thumbup.gif
Ir negali taip toli prognozuoti, nes metukų sulaukias vaikiukas neaišku ar norės išviso sėdėti vežime g.gif
O kam tau pusės metų 2.gif į vokelį kišti reikia, juk bus šilta mirksiukas.gif
Aš pasisakyčiau už patį papraščiausia lopšinį vežimą, žiemai, o kadangi mes mamytės norim kažko ypatingo, tuo atžvilgiu galima pasireikšti su vasariniu variantu ax.gif
Atsakyti
Aš tai tik už lopšinį vežimą smile.gif . Man vokeliuose vaikas atrodo suvaržytas, prakaituoja. Pati išbandžiau ir tą ir tą, todėl net lyginti negaliu. Į lopšį tilpo iki 8 mėn (nes yra smulki), tiesa tik svečiuose miegodavo, o sportiniam sėdėdavo nuo 7 mėn. Taigi, manau geriausia pirkti pigesnį ar devėtą lopšinį - juk trumpam. O vasarai patinkantį sportinį smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 07 25, 06:34)
Niekas akmenų ir neketina mėtyti, tiesiog šiaip klausiu. Kad šiaip pasivaikščiojimams sportinukas gal ir būtų geresnis- nesiginčysiu. Bet vasarą patogu vaiką lauke migdyti. Ar pusmetinis špingalietas dar tilptų patogiai miegoti vokelyje?  g.gif



dabar vokeliai auga su vaiku ir telpa iki 2 metu laisvai smile.gif
Bet as irgi uz lopsini geriau deveta nes man asmeniskai neprotinga uz lopsi moket 1500 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renax: 25 liepos 2005 - 09:06
QUOTE(maksas @ 2005 07 25, 06:47)
Manau kitą žiemą, kaime kai bus sniegas su savo leliumi į lauką eisi su rogėmis  thumbup.gif


aha, rogės gerai... bet dar iki rogių sezono ir po jo dar būna konkreti pliurza tongue.gif

QUOTE(maksas @ 2005 07 25, 06:47)
O kam tau pusės metų 2.gif į vokelį kišti reikia, juk bus šilta  mirksiukas.gif


Aš turiu omeny tą voką, kuris dedamas į universalų vežimą, o ne kailinį mirksiukas.gif

Man bus labai aktualu pusės metų vaiką migdyti lauke (nuosavo namo kieme) ir aš visą laiką įsivaizdavau, kad tai būtų galima daryti vežime su dideliu lopšiu. Tik dabar galvoju, iki kokio amžiaus vaikas tame dideliame lopšyje telpa blush2.gif
Atsakyti
As tik uz lopsini vezimeli. Patys katik nusipirkom Bebe Confort. Vaikutis gims rugseji, tai manau ziemai lopsinis vezimukas labai reikalingas. Aisku mokejom daug, bet as ne tokia turtinga, kad pirkciau pigius daiktus mirksiukas.gif O be to man labai ziauriai atrodo, kai nesasi vaikucius tuose minkstuose medziaginiuose lopsiukuose, tokie susiriete jie ten guli ir stuburui ne kas...
Atsakyti
QUOTE(Blond @ 2005 07 25, 12:55)
... O be to man labai ziauriai atrodo, kai nesasi vaikucius tuose minkstuose medziaginiuose lopsiukuose, tokie susiriete jie ten guli ir stuburui ne kas...

sitas argumentas mane nerealiai prajuokina NUOLAT... Belieka stebetis, kodel dar gimdoj bunant jam stuburui nieks neatsitinka... Dar pamastymui-- anot gydytoju pati geriausia nesyne vaikui slingas--> ar matet kaip vaikas jame atrodo smile.gif

P.S.jei esat nuosavam name, tai galit turet atskirai lopsiuka miegojimui - tikrai gera mintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 07 25, 09:34)
Niekas akmenų ir neketina mėtyti, tiesiog šiaip klausiu. Kad šiaip pasivaikščiojimams sportinukas gal ir būtų geresnis- nesiginčysiu. Bet vasarą patogu vaiką lauke migdyti. Ar pusmetinis špingalietas dar tilptų patogiai miegoti vokelyje?  g.gif

kiekv.vaikas yra indvidualybe. Deja is anksto nepasisako, kokio elgesio jis laikysis. Maniskis miegodavo ramiai lauke iki kokiu 2-3 men. Toliau jokiu miegu lauke. Miegodavo grizes is pasivaiksciojimu--> tai nera minusas, man dar geriau. Nes as turedavau laiko sau ir SM tongue.gif Nemaciau, todel man sunku isivaizduoti vaika, kuris miegotu lopsy iki 2metu swoon.gif. Nes jau 6men. miegodamas maniskis 'migravo' lovelej... Na nebent dirzais pririst pire lopsio, ale ar miegos g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2005 07 25, 09:13)
Renax, gal tu ir teisi, bet kaip pirmam vaikui, tai nelabai norisi deveto  blush2.gif  Be to, nujaučiu, kad kaina bus ne mano, o senelių rūpestis  mirksiukas.gif o jiems tai pirmas anūkas  4u.gif

Tai pirkit tokį lopšį kur užsideda ant sportinio vežimo, tada, kadangi ratai tie patys, turėsit už normalią kainą puikų lopšiuką. Mes tai tokiu variantu esam labai, labai patenkinti, jau guli saugiai padėtas kitam 2.gif smile.gif .
Atsakyti
Vaikas gimė gruodį. pirkom universalų vežimą ELITE už 600 Lt. Jokių minusų. Lopšyje gulėjo gal 6-7 mėn., po to lopšį padėjom į šalį ir še tau sportinis vežimas, kuriame vaikas galėjo miegoti ir daug ten vietos buvo.
Beje, nelabai supratau apie kokius čia medžiaginius, nestabilius lopšius kalbėjo, kur, neva, vaikui stuburiukas iškrypsta. Mūsų lopšys buvo tvirtas, su tvirta apačia ir sienelėm, viduj minkšta. Kokių dar privalumų turi lopšys...?
Atsakyti
QUOTE(Eaglet @ 2005 07 25, 10:20)
Miegodavo grizes is pasivaiksciojimu--> tai nera minusas, man dar geriau. Nes as turedavau laiko sau ir SM  tongue.gif


Man tai nebūtų pliusas, nes nenorėčiau palikinėti vaiko vieno miegoti jo lovoj, o pati eiti į lauką tvarkytis ar ilsėtis (vasarą juk taip nesinori būti tarp keturių sienų)...
Atsakyti