pas mus ir dabar ta pati problema,nes auginam is karto keturis iltinius dantukus,tai turim ir drauge sloga.
Mums visi dantukai lindo kartu su sloga ir auksta temperatura
. Nors pediatrai neigia, kad tai susije


pas mus nei vieni dantukai nedygo be slogos
dar kartais ir kosulys atsirasdavo
bet musu pediatre tai pripazista kad cia kalti dantukai



PENKTADIENI, 10.00 VAL MAMOS SU VAIKAIS PRIE SEIMO !!!!!!!!! PRANESKITE VISIEMS. GALI JUNGTIS IR PENSININKAI DEL METU ILGINIMO !!!!!!!!!!!
Kas is kitu miestu- prie savo miestu savivaldybiu. Blokuoti vezimeliais isejimus, skanduoti ir metyti panaudotas sauskelnes.
Bandykime isplatinti toliau si pranesima
nieko konkretaus,radus paplatinau ir tiek

QUOTE(olega @ 2009 06 17, 13:53)
O daktare sake, kad vaiko imunitetas nusilpsta, kai danti stumia, del to ir kimba visokios slogos.

iltinius auginom laaabai ilgai ir sunkiai, tai visus pašalinius poveikius apturėjom, taip pat ir vienadienes temp, ir keliadienes tokias netipiškas slogas ir t.t., o pvz visi kiti dantys išdygo nė nepajutus
As niekaip nesuprataudel ko mes taip sloguojam
...,na tik issigydom sloga ir vel ji uzklumpa,maniau gal nuo narkozes imunas nusilpes,bet dbr man jau aiskiau
,na gerai,kad apsilankiau cia



mums pirmieji 2dantukai isdygo labai sunkei (11men.)temperatura 39.8 laipsnio, namie nenumusom gulemes i ligonine, dejo kateteri, bebunant ligoninej uzpuole tridiene, sloga. db dar 4 baigia islysti tai tik sloga pasireiske

Visada
As pirmais kartais kazkaip to nesusiejau, o po to supratau, kad kiekviena karta atsirandant slogai (tiesa, be dideliu temperaturu, o tokiai kuri po keliu dienu praeina) ieskok ar nepatinusios dantenos

Mūsų mažiui 1 metai ir 2 mėnesiai, bet aptikau, kad vienas apatinis dantukas iš vidaus pajuodavęs, nors išlindo tik prieš porą mėnesių... Gal kas žinot kur kreiptis ir kaip gydyti?
Stumiam iltinius, tai sloga upeliais teka ir temperatūra šokinėja... ir mes aplink savo mažylę, kad tik lengviau šis etapas praeitų.