Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime Vilmal Gustukui

QUOTE(vilmal @ 2011 11 23, 23:46)
Šiek tiek pasilpo akytės.Skauda kojas,pilvą... Nevalgo...
O šiaip visa kita neblogai,stabiliai
Vis dar susirašinėjam su prancūzais.Viskas sudėtinga,kai neturi savo donoro.
Ruošiamės gult į ligoninę,kad padaryt kaulų nuotraukas,ištirt akių dugną ir t.t. Tada bandysim tartis bent jau konsultacijos


Sėkmės ir stiprybės jums visiems. O vyresnėliams vaikiukams kaip sekasi?
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2011 11 24, 00:46)
Šiek tiek pasilpo akytės.Skauda kojas,pilvą... Nevalgo...
O šiaip visa kita neblogai,stabiliai
Vis dar susirašinėjam su prancūzais.Viskas sudėtinga,kai neturi savo donoro.
Ruošiamės gult į ligoninę,kad padaryt kaulų nuotraukas,ištirt akių dugną ir t.t. Tada bandysim tartis bent jau konsultacijos


SVEIKATĖLĖS JUMS 4u.gif 4u.gif Vilmute, aš dar noriu paklausti,kokioj akcijoj jūs dalyvavot praeitais metais??? g.gif Nes matau, kad jau prasidėjo akcija per TV3 g.gif ir aš sąžiningai vis paaukodavau tiems vaikiukams ax.gif Bet dabar galvoju, kad jei tie pinigėliai vistiek nepasiekia ligoniukų- tai kam tada mes aukojam??? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2011 11 24, 16:08)
Sėkmės ir stiprybės jums visiems. O vyresnėliams vaikiukams kaip sekasi?


Dėkui,neblogai 4u.gif Mokosi gerai,vyresnėlis sportuoja,mergina dainuoja,vaidina ir visokia kitokia aktyvistė biggrin.gif
QUOTE(BeVi @ 2011 11 27, 18:46)
SVEIKATĖLĖS JUMS  4u.gif  4u.gif Vilmute, aš dar noriu paklausti,kokioj akcijoj jūs dalyvavot praeitais metais??? g.gif Nes matau, kad jau prasidėjo akcija per TV3 g.gif ir aš sąžiningai vis paaukodavau tiems vaikiukams  ax.gif Bet dabar galvoju, kad jei tie pinigėliai vistiek nepasiekia ligoniukų- tai kam tada mes aukojam??? g.gif  g.gif  g.gif

Šitoj pačioj dalyvavom užpraeitais metais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2011 11 27, 21:03)
Šitoj pačioj dalyvavom užpraeitais metais 4u.gif


Tai jūs dalyvavot 2009m. g.gif g.gif ne 2010m.? blink.gif blink.gif Ir nuo tada jūs negavot jokios žinios??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(BeVi @ 2011 11 27, 18:46)
Nes matau, kad jau prasidėjo akcija per TV3 g.gif ir aš sąžiningai vis paaukodavau tiems vaikiukams  ax.gif Bet dabar galvoju, kad jei tie pinigėliai vistiek nepasiekia ligoniukų- tai kam tada mes aukojam??? g.gif  g.gif  g.gif


Aš irgi kiekvienais metais aukoju, bet net minties nebuvo, kad šitokie dalykai darosi. Visada maniau, kad pinigai yra vaikų sąskaitose ir laukia konkrečios operacijos laiko. O tai gal vis tik atiduos surinktus pinigus, jei bus tiksliai nurodyta operacijos data? Negi viskas prarasta?
Atsakyti
QUOTE(BeVi @ 2011 11 28, 11:10)
Tai jūs dalyvavot 2009m. g.gif  g.gif ne 2010m.? blink.gif  blink.gif Ir nuo tada jūs negavot jokios žinios??? blink.gif



QUOTE(spyglele @ 2011 11 28, 22:41)
Aš irgi kiekvienais metais aukoju, bet net minties nebuvo, kad šitokie dalykai darosi. Visada maniau, kad pinigai yra vaikų sąskaitose ir laukia konkrečios operacijos laiko. O tai gal vis tik atiduos surinktus pinigus, jei bus tiksliai nurodyta operacijos data? Negi viskas prarasta?


Pinigai yra TV sąskaitoj,o jie paskui pasikirsto kam duot ir kiek.Daugiau su žurnalistais nekalbėjau,bet skambino moteris,kuri tarpininkavo šiam reikalui,tai ji sako,kad pinigai yra palikti Gustukui.Ko aš labai tikiuosi ax.gif Sumos nežinau.
Atsakyti
QUOTE(vilmal @ 2011 11 29, 00:27)
Pinigai yra TV sąskaitoj,o jie paskui pasikirsto kam duot ir kiek.Daugiau su žurnalistais nekalbėjau,bet skambino moteris,kuri tarpininkavo šiam reikalui,tai ji sako,kad pinigai yra palikti Gustukui.Ko aš labai tikiuosi ax.gif Sumos nežinau.

O tai kada juos duos nieko nesako? g.gif jau visgi du metai praėjo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nettle @ 2011 12 02, 20:30)
O tai kada juos duos nieko nesako? g.gif  jau visgi du metai praėjo doh.gif

tikrai neskuba unsure.gif

jeigu jūs nieko prieš, užvedžiau dar vieną temukę http://www.supermama...howtopic=793664
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Perskaiciau visa istorija nuo pradziu.
Tikrai sukrecianti ir liudna.
Nuostabus berniukas Gustukas , visada sypsosi ir nenuleidzia ranku smile.gif
Noreciau palinketi siai seimai daug istvermes , tarpusavio rysio ir daug sveikatytes smile.gif
Atsakyti
Kaip sekasi Gustukui?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti