Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

QUOTE(jovitae @ 2008 11 29, 23:42)
siandien kepiau sviezias skumbres. prieskoniai: raudonelis,pipirai,druska,alyv aliejus, citrinu sultys., zuvi gerai istrinti. deti i kepimo inda,deti citrinos skilteles i vidu, spausti cesnako, kelis lauro lapus, balto vyno stikline, kepti orkaiteje apie 25-30 min. gavosi be proto skaniai smile.gif

tikiu tikiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vakar ruošiau žuvį pagal tokią receptų knygelę, į kurią sudėti kai kurių Vilniaus darželių sveikuoliški receptai (aišku, vaikam taip darželyj negamina, o gaila... ax.gif ). Labai skani išėjo blush2.gif , kadangi nemažai receptukų iš čia imu, noriu dabar atsimokėti. Pabandykite, tikrai skanu. Taigi receptas atrodo taip:
600 g jūros lydekos filė, 4 šaukštai neriebios grietinės, 300 g porų, 3 pomidorai, 6 šaukštai aliejaus, 1 šaukštas miltų, 1 šaukštas smulkintų krapų, žiupsnelis druskos, kmynų, citr.sulčių paskaninti.
Nuplautą, nusausintą filė supjaustyti porcijomis, pabarstyti miltais ir 5 minh.kepti keptuvėje įpylus 3 šaukštus aliejaus. Pomidorus nuplikyti, nulupti, supjausyti griežinėliais.Likusiame aliejuje troškinti porus ir pomidorus apie 5 min. Nukėlus sudėti grietinę, supilti citrinų sultis, suberti kmynus, pagardinti druska. į padažą sudėti žuvį ir troškinti 5 min.ant silpnos ugnies. Patieki apibarstytą krapais. 4u.gif
Tai štai toks receptas, o kadangi mes jūros lydekos nemėgstame, ėmiau porą gabaliukų pangasijų, ir porą - menkės filė. Taip pat apsiėjom be porų ir krapų, kurių neturėjau, bet dar improvizuodama sykiu su pomidorais į keptuvę įdėjau česnako. Jis labai pagardino reikalą. Taip pat žuvį apibarsčiau žuvies prieskoniais, bu esu nepataisomai sugadinta ir viską turiu prieskoninti, na bet išėjo laba labai skaniai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovitae @ 2008 11 29, 22:42)
siandien kepiau sviezias skumbres. prieskoniai: raudonelis,pipirai,druska,alyv aliejus, citrinu sultys., zuvi gerai istrinti. deti i kepimo inda,deti citrinos skilteles i vidu, spausti cesnako, kelis lauro lapus, balto vyno stikline, kepti orkaiteje apie 25-30 min. gavosi be proto skaniai smile.gif

Atrodo labai skanus receptukas, butinai ismeginsiu thumbup.gif
Atsakyti
Žuvis irdaržovės folijoje
300g.žuvies filė,
pora morkų,
poro,
viena sldi paprika,
200g.tepamo varškės sūrelio,
vinas šaukštas medaus skysto,
vienas šaukštascitrinos sulčių,druskytės, pipirų,.
Žuvį supjaustome gabaliukais.Morkas,porą,papriką supjaustome juostelėmis.Žuvį padedame ant folijos gabaliukų,pagardiname citrinų sultimis,druska ,krapais.Sumaišome tepamą sūrelį,pipirus,medų .
Mišinį uždedame ant žuvies ir daržovių
Atsargiai,užsukame foliją,kad neišbėgtų.
Galima kepti orkaitėje,krosnyje 25-35min.
Atsakyti
QUOTE(Ditta @ 2008 10 26, 11:54)
Nezinau, gal pasikartosiu su receptu, bet man labai skanus sis -
Zuvis prancuziskai

Zuvies file supjaustyti gabaliukais, sudeti i aliejumi istepta skarda, kiekviena gabaleli pabarstyti druska ir juodaisiais pipirais, deti ant virsaus po svoguno griezineli, ant virsaus - pomidoro griezineli. Kepti orkaiteje. As kartu dar ir bulves orkaitej kepu. Labai skaniai gaunas smile.gif



Pabandem - super!! thumbup.gif As dar surio ant bulviu uztarkavau, o pati patiekala valgem su sauleje dziovintu pomidoru padazu - buvo nerealiai skanu ir, kas svarbiausia, nereikia daug terliotis ir laiko sugaist
Aciu uz recepta smile.gif
Atsakyti
merginos-farsiruosiu vegele...iskilo klausimukas-kokios zuvies dadeti,kad butu sociai??
Atsakyti
Umede,aš,pasiūlyčiau lašisos.
Sekmingo darbo. 4u.gif
Atsakyti
sveikos isradingos mamytes 4u.gif gal kas parasytu kaip skaniai issikepti skarpijonzuves file .
Atsakyti
QUOTE(umede @ 2008 12 16, 15:16)
merginos-farsiruosiu vegele...iskilo klausimukas-kokios zuvies dadeti,kad butu sociai??

ar pirma karta farsiruoji? man zentas atveze 6 vegeles ir taip kiekvienais metais vis pasefuoja visokiu receptu su jom isbandzius mano seimai ir ka vaisinau inai na neskani,. tik ja tinka kepti ,miltus su alum sumaisai vegeles file pamirkai i ta alu su miltais ir kepi .tai dar skonis nieko galima valgyti.
Atsakyti
Gal kas farširavot lašišą?labai reikia recepto,niekada to nedariau,net nežinau nuo ko pradėt verysad.gif
Atsakyti
kokį žuvies patiekalą pateiksit Kūčioms ax.gif kažko noriu ypatingo skanaus, bet niekaip nesugalvoju ką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikeliuke @ 2008 12 21, 19:38)
kokį žuvies patiekalą pateiksit Kūčioms ax.gif kažko noriu ypatingo skanaus, bet niekaip nesugalvoju ką ax.gif

Aš bandžiau šiame forume surastą receptą-išprieskonini žuvvį, palaikai dieną iki kepimo, tuomet į skardą įpili alaus, sudedi žuvį ir kepi 30 min. orkaitėje. Įdomus skonis, bet, tarkim, mano sesei vis tiek labiausiai patinka tradicinis žuvies kepimo repceptas-apvolioji miltuose ir - į keptuvę.
Atsakyti