Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(emrata @ 2008 02 27, 14:32)
viskas labai paprasta nueinat i kuri nors prekybos centra ir nusiperkat biggrin.gif jei rimtai, tai as jokiu nusiskundimu neturiu, isvalo puikiai, dar yra spec kibiras kuris nugrezia, zodziu nereikia nei ranku slapintis. nuostabiai valo ir plyteles, man ypac aktualu, nes vonioje yra matines ir sviesios grindys, o nuvalius su Leifheit priemonemis tiesiog viskas spindi...as cia gal giriu del to, nes pries tai naudojau tikrai niekam tikusias sluotas  doh.gif
Beje maciau yra Leifheit uzmaunami skudurai, kurie nusausina ir nublizgina grindis, todel jeigu ir lieka druzes ar tos pleveles po dregno valymo, tai kuo puikiausiai galit tais sausais pravalyt  thumbup.gif  zodziu kol nepabandysit tol nesuzinosit smile.gif

šiandien pat išbandysim ir atraportuosim jei ne šiandien tai rytoj drinks_cheers.gif seniai man jos krito į akį tos šluotos, bet vis delsiau...o tų priemonių irgi yra visur?kažkaip neatkripiau dėmesio...prie kitų valymo priemonių padėtos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 14:34)
šiandien pat išbandysim ir atraportuosim jei ne šiandien tai rytoj drinks_cheers.gif seniai man jos krito į akį tos šluotos, bet vis delsiau...o tų priemonių irgi yra visur?kažkaip neatkripiau dėmesio...prie kitų valymo priemonių padėtos? g.gif



thumbup.gif , butinai atraportuok, paskui ir as tada bandysiu, bet tik man tie kibirai kur nusausina ir nereikia grezti kazkaip, nezinau... gal kad nepratus esu.. siaip man geriausiai grindys issiplauna valant jas atsiklaupus keleniukais lotuliukas.gif , tada geriausiai gali isplauti visus prilipintus vaiku maisto likucius, sutrintus sausainiukus, bananus ir visa kita kas yra valgoma blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 12:34)
šiandien pat išbandysim ir atraportuosim jei ne šiandien tai rytoj drinks_cheers.gif seniai man jos krito į akį tos šluotos, bet vis delsiau...o tų priemonių irgi yra visur?kažkaip neatkripiau dėmesio...prie kitų valymo priemonių padėtos? g.gif

vat mes kai pirkom tai buvo padetos salia tu visu sluotu ir kibiru, o siaip nelabai atkreipiau demesi kitose parduotuvese, mes pirkom IKI Gardino g.
Papildyta:
QUOTE(snace @ 2008 02 27, 13:03)
thumbup.gif , butinai atraportuok, paskui ir as tada bandysiu, bet tik man tie kibirai kur nusausina ir nereikia grezti kazkaip, nezinau... gal kad nepratus esu.. siaip man geriausiai grindys issiplauna valant jas atsiklaupus keleniukais  lotuliukas.gif , tada geriausiai gali isplauti visus prilipintus vaiku maisto likucius, sutrintus sausainiukus, bananus ir visa kita kas yra valgoma  blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

man pradzioje irgi juokingai atrode tas kibiras, bet dabar be jo neisivaizduoju valymo smile.gif tikrai gerai nugrezia vandeni ir nereikia paciai ranku terliot smile.gif cia gal ir ispindejimas, bet kai pabandai tai kitaip jau ir nebeisivaizduoji..
Atsakyti
Raportas lotuliukas.gif
IKI būtent to skuduro nebuvo (buvo tik langų valymui skirti), o Maximoj vien tas kibiras 140lt....eina peklon...kur dar šluota pati...nu jo, galvoju,mano grindelas apsieis be tokios investicijos doh.gif , nupūčiau į Senukus ir ten nebuvo tos firmos nei šluotų, nei valiklio to, tai nusipirkau VILEDA naująją šluotą su mikropluošto skuduru tokiu naujovišku, kur kampai tokie iš vandenį sugeriančios medžiagos, o vidury mikroplaušeliai(akcija 89lt,prieš tai kainavo 114lt), naują kibiriuką ir grįžusi kibau į darbą...tai visai patiko rezultatas, tikrai verta dėmesio šluota... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 02 27, 17:36)
Raportas lotuliukas.gif
IKI būtent to skuduro nebuvo (buvo tik langų valymui skirti), o Maximoj vien tas kibiras 140lt....eina peklon...kur dar šluota pati...nu jo, galvoju,mano grindelas apsieis be tokios investicijos doh.gif , nupūčiau į Senukus ir ten nebuvo tos firmos nei šluotų, nei valiklio to, tai nusipirkau VILEDA naująją šluotą su mikropluošto skuduru tokiu naujovišku, kur kampai tokie iš vandenį sugeriančios medžiagos, o vidury mikroplaušeliai(akcija 89lt,prieš tai kainavo 114lt), naują kibiriuką ir grįžusi kibau į darbą...tai visai patiko rezultatas, tikrai verta dėmesio šluota... thumbup.gif


nu jo... ohmy.gif karsta.gif , mano grindys manau ir be to kibiro bus grazios... smile.gif gal geriau as savo nuosavom rankutem ta skuduraiti pagreziosiu rolleyes.gif , va i senukus tai reikes ryt nubraukti tos sluotos paziureti, tik klausimas ar pas mus bus cia tuose Kedainiuose g.gif g.gif
Beja, aciu uz raporta thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(snace @ 2008 02 27, 20:07)
nu jo...  ohmy.gif  karsta.gif , mano grindys manau ir be to kibiro bus grazios...  smile.gif gal geriau as savo nuosavom rankutem ta skuduraiti pagreziosiu  rolleyes.gif , va i senukus tai reikes ryt nubraukti tos sluotos paziureti, tik klausimas ar pas mus bus cia tuose Kedainiuose  g.gif  g.gif
Beja, aciu uz raporta  thumbup.gif  thumbup.gif

nėr už ką...žinok Šiauliuos didžiąjam Senukų PC tos akcijos nebuvo, tik pietiniame, tai ten ir prigriebiau...įdomu, turėt visur būt ta akcija g.gif
Atsakyti
mes tai pamenu uztaikem IKI nusipirkt vienoje komplektacijoje ir kibira ir sluota, visas rinkinys kainavo kazkur 180 lt, tiksliai nepamenu, bet zodziu gavosi pigiau nei perkant atskirai smile.gif zinoma daug kas pagaili pinigeliu tokiems pirkiniams ir tai suprantama, taciau as nei sekundes nepasigailejau ax.gif tikiu, kad ir Vileda gerai valo.
Beje, Tilzes Maximoje tikrai maciau pries savaite, jog buvo ir sluotu ir tu kibiru
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 02 28, 09:57)
mes tai pamenu uztaikem IKI nusipirkt vienoje komplektacijoje ir kibira ir sluota, visas rinkinys kainavo kazkur 180 lt, tiksliai nepamenu, bet zodziu gavosi pigiau nei perkant atskirai smile.gif zinoma daug kas pagaili pinigeliu tokiems pirkiniams ir tai suprantama, taciau as nei sekundes nepasigailejau  ax.gif  tikiu, kad ir Vileda gerai valo.
Beje, Tilzes Maximoje tikrai maciau pries savaite, jog buvo ir sluotu ir tu kibiru

ten ir kainavo tas kibiras 140lt doh.gif o šluotų nebuvo, tik langams...šiaip tikrai patenkinta Viledos šluota thumbup.gif jei jau tau įtiko, tokiai pedantei, tai jau tikrai gera šluota: sakė vyras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A&S: 28 vasario 2008 - 09:03
QUOTE(A&S @ 2008 02 28, 08:03)
ten ir kainavo tas kibiras 140lt doh.gif o šluotų nebuvo, tik langams...šiaip tikrai patenkinta Viledos šluota thumbup.gif jei jau tau įtiko, tokiai pedantei, tai jau tikrai gera šluota: sakė vyras lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif mano mama siaip irgi pirkosi Viledos sluota tik pigesne, tai irgi liko patenkinta, cia jau matyt pagal kiekvieno poreikius ir aisku pinigines dydi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(emrata @ 2008 02 28, 11:18)
lotuliukas.gif  mano mama siaip irgi pirkosi Viledos sluota tik pigesne, tai irgi liko patenkinta, cia jau matyt pagal kiekvieno poreikius ir aisku pinigines dydi biggrin.gif

taip, ale kokia bebūt ta piniginė pakankamai stora, tai šluotai su kibiru man vistik gaila 300lt.,ne ten investuoju savo pinigėlius schmoll.gif
Atsakyti
[quote=snace,2008 02 27, 01:03]
mes pries pora metu susidejom laminata raudonmedzio spalvos, siaip spalva atrodo super, bet kas licia jo prieziura, tai patikekit manim, kazkas baisaus doh.gif doh.gif doh.gif , kozna diena reikia plauti norint kad atrodytu graziai, matosi visi "smorai", neuztenka praeiti su sluotike paprastai, reikia gerokai papluseti kad isplovus grindis nelyktu jokiu dryziu, siaubelis, kuo greiciau svajoju ji islupti velniop ir susideti parketi 4u.gif, sios spalvos kaina tikrai neatitinka kokybe schmoll.gif schmoll.gif


Ta pati situacija drinks_cheers.gif Pas mus bute raudonmedzio spalvos laminatas, tai baigiu isprotet, o virtuve galiu valyti visa diena, matosi kiekvienas trupinys, dulkele doh.gif
Dabar name baigia sudeti miegamuosiuose kambariuose laminata, spalva tokia balinto azuolo, tai net paciai smalsu ar pailsesiu nuo dazno grindu valymo, ar vel tarnausiu grindims g.gif
O Leifheit rinkini ir as nusipirkau pries kelis metus, buvo IKI parduotuvej akcija, bet dar nenaudojau, taip ir stovi dezeje, laikau naujiems namuciams smile.gif Man gerai valo tokia gumine melyna kempine kur ant koto, o dar geriau keturiomis su skuduriuku biggrin.gif

Atsakyti
[quote=ginava,2008 02 28, 11:02]
[quote=snace,2008 02 27, 01:03]
Ta pati situacija drinks_cheers.gif Pas mus bute raudonmedzio spalvos laminatas, tai baigiu isprotet, o virtuve galiu valyti visa diena, matosi kiekvienas trupinys, dulkele doh.gif
Dabar name baigia sudeti miegamuosiuose kambariuose laminata, spalva tokia balinto azuolo, tai net paciai smalsu ar pailsesiu nuo dazno grindu valymo, ar vel tarnausiu grindims g.gif
O Leifheit rinkini ir as nusipirkau pries kelis metus, buvo IKI parduotuvej akcija, bet dar nenaudojau, taip ir stovi dezeje, laikau naujiems namuciams smile.gif Man gerai valo tokia gumine melyna kempine kur ant koto, o dar geriau keturiomis su skuduriuku biggrin.gif
[/quote]
tai va gal visgi nereikejo tos sluotos laikyt taip ilgai dezeje biggrin.gif tikrai butu pasitarnavus
As kazkaip pries tai turejus sviesias grindis si karta norejau tiktai tamsiu, jeigu jau yra tie druziai tai geriau pasiziurejus matosi ant visu grindu, galbut margas laminatas ir yra issigelbejimas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(A&S @ 2008 02 28, 10:40)
taip, ale kokia bebūt ta piniginė pakankamai stora, tai šluotai su kibiru man vistik gaila 300lt.,ne ten investuoju savo pinigėlius schmoll.gif

suprantama, bet siuo atveju mes investavom i laika, kurio tikrai didelis trukumas smile.gif o Leifheit ji labai sutaupo thumbup.gif
Atsakyti