Įkraunama...
Įkraunama...

Laminuotos grindys

QUOTE(naaringiux @ 2010 08 17, 11:25)
kokio medžio sudėtos grindys aukščiau įdėtose nuotraukos, beržas, uosis? baisiai man jos gražios, suderintos su tamsios durim



sudetinga is nuotrauku pasakyti, kokios cia grindys smile.gif man tai panasu i uosi, bet reiktu foto is arciau, gal tada lengviau butu pasakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2010 08 17, 12:16)
sudetinga is nuotrauku pasakyti, kokios cia grindys  smile.gif  man tai panasu i uosi, bet reiktu foto is arciau, gal tada lengviau butu pasakyti  smile.gif

bet kaip suprantu jos blizgaus paviršio? ar čia taip gaunasi nuo apšvietimo?
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 08 17, 12:37)
bet kaip suprantu jos blizgaus paviršio? ar čia taip gaunasi nuo apšvietimo?


panasu i apsvietimo ir lako rezultata smile.gif pavirsius atrodo blizgus, bet ir apsvietimas nemazai duoda.
Atsakyti
iš čia gal bus arčiau matyti g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 08 17, 13:10)
iš čia gal bus arčiau matyti  g.gif
user posted image



cia jau gaunasi beveik burimas is kavos tirsciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2010 08 17, 13:33)
cia jau gaunasi beveik burimas is kavos tirsciu  smile.gif

suprantu, kad sunku nematant pasakyti, kas tai.... važiuosim apžiūrėt realiai į parduotuves ir išsirinkt artimiausią variantą į šias rolleyes.gif
Atsakyti
jei alytus ar druskininkai pakeliui tai prasom ir pas mus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomassella @ 2010 08 17, 16:15)
jei alytus ar druskininkai pakeliui tai prasom ir pas mus  biggrin.gif

gaila, bet laaabai toli biggrin.gif
Atsakyti
sveiki,man reiketu patarimo gal zinot koki skysti kad nors kiek nuimtu dryzius nuo laminato g.gif neibrezinai bet vat vaikas truputi su bobby car paraliavo liko tokie dryziai ypac pastebimi is tolo kaip ieini is kolidoriaus i kamb.siaip visada naudoju specialu skysti plaut laminatui ,bet siuo atveju nepadejo g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzele78 @ 2010 08 23, 15:30)
sveiki,man reiketu patarimo gal zinot koki skysti kad nors kiek nuimtu dryzius nuo laminato  g.gif neibrezinai bet vat vaikas truputi su bobby car paraliavo liko tokie dryziai ypac pastebimi is tolo kaip ieini is kolidoriaus i kamb.siaip visada naudoju specialu skysti plaut laminatui  ,bet siuo atveju nepadejo  g.gif


Mane tas pats domina, musiskes grindys vidutinio tamsumo (pilksvas riesutas) ir visi tie ibrezimai ogogo kaip matosi ir mane erzina, gal yra koks budas, priemone juos panaikint? g.gif
Atsakyti
sveiki noriu patarimo smile.gif .ruosiuosi kloti laminata,kol as cia buvo senas smulkus tas parketas,kuriuo vaikastant girgzda ir t.tpo juo eina mediniai pastoliai...ka dar smile.gif yt kad nebegirgzdetu?vienas meistrelis siule kloti ant parketo unsure.gif ,bet manau geriau nulupti.ir ka geriausia tiesti nulupus? plokste? smile.gif aciu uz patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sermuksnelis: 24 rugpjūčio 2010 - 21:04
QUOTE(sermuksnelis @ 2010 08 24, 22:03)
sveiki noriu patarimo smile.gif .ruosiuosi kloti laminata,kol as cia buvo senas smulkus tas parketas,kuriuo vaikastant girgzda ir t.tpo juo eina mediniai pastoliai...ka dar smile.gif yt kad nebegirgzdetu?vienas meistrelis siule kloti ant parketo unsure.gif ,bet manau geriau nulupti.ir ka geriausia tiesti nulupus? plokste? smile.gif aciu uz patarimus mirksiukas.gif


Per Jusu klaidas nelabai suprasi ko klausiate doh.gif
Manau gerai meistas pasiule, nes nezinia ka rasit po parketu, ta prasme kokius grindu nelygumus, klojant laminata grindys turi buti tobulai lygios, o tie paklotai (bent kaip mum aiskino), kad ir tie 5,5 mm islygina tik apie 1 milimetra nelygumu.
Paklota, kad ir ant parketo visvien reiktu tiest.
Atsakyti