Įkraunama...
Įkraunama...

Benetton & Zara & Mexx gerbėjoms

QUOTE(Zana4 @ 2009 08 14, 18:57)
Kaune jau normaliai papilde rudens kolekcija  biggrin.gif  siandien buvau  bigsmile.gif

yra keliu rusiu bernams pukiniu striukiu, ypac patiko viena, imciau iskart jai neturetumem jau keliu  doh.gif

pukine, srota, kaklas uzdengtas, nu zodziu 100 pr atitinka savo kaina, manau ir kokybe  thumbup.gif
nepatingesiu ikelsiu foto

striuke pardei raudona kol kas tik yra, melynu ner


labai grazi striukyte, bet itariu ir kaina grazi g.gif
Atsakyti
[quote=editaite,2009 08 15, 11:19]
labai grazi striukyte, bet itariu ir kaina grazi g.gif
[/quot]

normali biggrin.gif 259
Atsakyti
[quote=Zana4,2009 08 15, 11:31]
[quote=editaite,2009 08 15, 11:19]
labai grazi striukyte, bet itariu ir kaina grazi g.gif
[/quot]

normali biggrin.gif 259
[/quote]
nu tokia sakyciau nemaza nemaza g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Liabas, mamkos biggrin.gif
sian uziejau i Akropolio UCB tipo paziuret nauja kolekcija, blink.gif o isejau su maisu smotkiu, kainos labai jokingos, negalejau nenupirkti, doh.gif ir dar Gediminkoj pora striukyciu kitam sezonui nupirkau.

Bet jau naujos kolekcijos kainos tai g.gif kaip visada, paltukai 289 lt, suknele megsta 189 lt verysad.gif
lauksim ispardavimo vel.
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2009 08 14, 18:57)
Kaune jau normaliai papilde rudens kolekcija  biggrin.gif  siandien buvau  bigsmile.gif

yra keliu rusiu bernams pukiniu striukiu, ypac patiko viena, imciau iskart jai neturetumem jau keliu  doh.gif

pukine, srota, kaklas uzdengtas, nu zodziu 100 pr atitinka savo kaina, manau ir kokybe  thumbup.gif
nepatingesiu ikelsiu foto

striuke pardei raudona kol kas tik yra, melynu ner

user posted image

siandien apziurejau sia striukyte, rimtai labai faina, mano mazis labai graziai atrode su ja smile.gif nors dar nepirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editaite @ 2009 08 18, 19:06)
siandien apziurejau sia striukyte, rimtai labai faina, mano mazis labai graziai atrode su ja smile.gif nors dar nepirkau ax.gif

Idomu...pamatyti butu raudona...koki dydi matavai?
Vilniuje tik melynos jos yra... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2009 08 18, 18:20)
Idomu...pamatyti butu raudona...koki dydi matavai?
Vilniuje tik melynos jos yra... smile.gif

matavau xs smile.gif
melynos jauciu irgi grazios thumbup.gif
Atsakyti
Taigi rodykit merginos savo grožius blush2.gif blush2.gif ... Aš irgi buvau šiandien UCB, tai kažkaip vaikui tik maikutę prigriebiau tokia paprastutę, be jokių užrašų, prieš tai dar kita su užrašiuku. Ir aišku saves neužmiršau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , nes jau vaikui ir taip visko pilna biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiolla @ 2009 08 18, 23:20)
Taigi rodykit merginos savo grožius  blush2.gif  blush2.gif ... Aš irgi buvau šiandien UCB, tai kažkaip vaikui tik maikutę prigriebiau tokia paprastutę, be jokių užrašų, prieš tai dar kita su užrašiuku. Ir aišku saves neužmiršau  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , nes jau vaikui ir taip visko pilna  biggrin.gif  biggrin.gif

ka sau pirkai?? as nieko nemaciau, bet gal todel kad skubejau labai smile.gif tik vaikui, kelias poras kelniu, kelias maikes biggrin.gif megstuka mastau paimti dar ir viskas, pilna smotkiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2009 08 18, 23:22)
ka sau pirkai?? as nieko nemaciau, bet gal todel kad skubejau labai smile.gif tik vaikui, kelias poras kelniu, kelias maikes  biggrin.gif  megstuka mastau paimti dar ir viskas, pilna smotkiu  biggrin.gif



Sau pirkau tokį juoda ilga megztuka, buvo jau ir seniau atvešta t.y. su pirmu vežimu. Toks trumpom rankovėm, ilgas su kaklu....

Iš dabar naujai atveštų paltuka matavaus, bet "kando" mirksiukas.gif mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif , tai pakabinau atgal...


O daugiau niekas neužkliuvo už akių, arba netinka ant manęs, arba nieko nereikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif ... Tik to megztuko man labai reikėjo cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiolla: 18 rugpjūčio 2009 - 22:49
QUOTE(editaite @ 2009 08 18, 19:24)
matavau xs smile.gif
melynos jauciu irgi grazios thumbup.gif

melynos pas mus ant dickiu tik yra...fainutes man mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(olgunia_2006 @ 2009 08 18, 15:21)
Liabas, mamkos  biggrin.gif
sian uziejau i Akropolio UCB tipo paziuret nauja kolekcija,  blink.gif  o isejau su maisu smotkiu, kainos labai jokingos, negalejau nenupirkti doh.gif

Jooo, papirkau ir as, kainos tikrai juokingos doh.gif Tiesa, vakar buvau nulekusi paziuret striukyciu papildymo. Nieko gero!!! schmoll.gif Atveze vieninteli nauja modeli! Grazi wub.gif , bet kas is to grozio, jeigu visiskai neatitinka kai kuriu kriteriju. Tikejausi, kad bus ilgesniu, dengianciu uzpakaliuka, su dideliu kapisonu, vidiniu ar isoriniu dirziuku, dvigubom rankovytem verysad.gif Sake, kad sekantis striukyciu papildymas bus negreit.
Atsakyti