Įkraunama...
Įkraunama...

Narsiečių kaimynės III

Na, ačiū už pakvietimą. Tik nelabai galiu suprasti, kodėl tokia garbė būtent Narsiečių gyventojams... Manau, kad tokios informacijos skelbimui yra labiau tinkamų temų.
Nors iš tiesų pabėgti nuo kasdienybės kartais visiems reikia. O šiandien juk Užgavėnės. Tai puiki proga šiek tiek papokštauti, pasilinksminti ir, aišku, skanių blynų prisikirsti. Tiesa, gal kuri buvo Užgavėnių šventėje Botanikos sode? Mes kažkaip tradiciškai nusimagariojom į Lampėdžius. Šiais metais buvo labai daug žmonių. Matyt, saulytė visus iš namų išviliojo.
O Narsiečiuose vaikai persirengėliai vaikšto? Ar reikia užsipirkti saldainių vakarui?
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2009 02 24, 09:21)
Na, ačiū už pakvietimą. Tik nelabai galiu suprasti, kodėl tokia garbė būtent Narsiečių gyventojams... Manau, kad tokios informacijos skelbimui yra labiau tinkamų temų.
Nors iš tiesų pabėgti nuo kasdienybės kartais visiems reikia. O šiandien juk Užgavėnės. Tai puiki proga šiek tiek papokštauti, pasilinksminti ir, aišku, skanių blynų prisikirsti. Tiesa, gal kuri buvo Užgavėnių šventėje Botanikos sode? Mes kažkaip tradiciškai nusimagariojom į Lampėdžius. Šiais metais buvo labai daug žmonių. Matyt, saulytė visus iš namų išviliojo.
O Narsiečiuose vaikai persirengėliai vaikšto? Ar reikia užsipirkti saldainių vakarui?

Jau kelinti metai nematau, kad kas vaiksciotu is vaiku gal, kad uzkampi gyvenu, bet anksciau vaiksciodavo is vycio kryziaus kaimynas su armonika, gal kuri matet ar dar vaiksto iki mano namu jau neateina, jam irgi saldainiu ar blynu reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakar mus gal trys linksmų persirengėlių kompanijos aplankė. Mūsų mažius tik iš už kampo į duris žiūrėjo, bijojo prieiti. Išdalinau visas šokoladų atsargas, nors visi temokėjo vienintelę dainelę "Mes žydukai Lietuvos..."
Labiausiai patiko paskutiniai vaikai - jų buvo didokas būrelis. Kai paklausiau, ar tikrai nori blynų, tai tik nosis suraukė ir gerti paprašė. Matyt, po saldainių jau nelabai ko norėjosi. Tai išmaukė mineralinio butelį ir liko visi labai patenkinti, šypsenomis pasipuošę. Vien už jas vertėjo paskutines šokolado atsargas ištraukti...
Atsakyti
Pas mus taip pat vakar uzsuko du kartus zydukai, namie saldainiu neliko ne kvapo smile.gif, o apie kaimyna su armonika tai as ji pazystu, bet cia jau su saldainiais neprasisuksi reik kazko stipresnio, siaip labai linksmas fainas zmogus kada jis su armonika baliui dalyvauja tai ziauriai prisidainuojam.
Atsakyti
QUOTE(ivarasa @ 2009 02 25, 13:27)
Pas mus taip pat vakar uzsuko du kartus zydukai, namie saldainiu neliko ne kvapo smile.gif, o apie kaimyna su armonika tai as ji pazystu, bet cia jau su saldainiais neprasisuksi reik kazko stipresnio, siaip labai linksmas fainas zmogus kada jis su armonika baliui dalyvauja tai ziauriai prisidainuojam.

Sito kaimyno sunys ateidavo pas mane maisto, net prie duru miegodavo kaip savi, kaip tvora psistatem tai nera kaip yeiti i kiema. O kaimynas tai labai fainas, narsieciu senbuvis, puse narsieciu ji pazysta, mes ir ne karta baliavojom su tuo kaimynu ir kaip visada atsinesdavo armonika thumbup.gif
Atsakyti
Tai jo toks vienas suo dabar pas mane kasdien ateina, aisku gauna paest daznai, tai pas mane prie terasos pamiega, mus pasaugo. Jauciu jis tiek visur visko prisirenka, kad ir namie est nereikia smile.gif Kol nera tvoros tegul vaiksto, paskui ir uzsibaigs dar vienas taskas.
Atsakyti
O MB kažkurį vakarą atidarė garažą ir nešėsi briketus į vidų. Po kiek laiko vaikas išbėga ir kad surinka džiaugsmingai - pas mus šuniukas gyvena. Nieko nesupratau. O pasirodo, toks mažiukas "japoniukas" į garažą įlindęs ir tupi tylutėliai. MB jo net nematė. O kai vakas įėjo, jis išlindo ir ėmė uodegą vizginti. Bet paskui nubidzeno savo keliais, taip jo daugiau ir nematėm.
Ar laukiat pavasario? Turbūt planuojat visokius gėlynus, sodus ir t.t. Aš kol kas tik apie gyvatvorę ir pievelę pasvajoju, bet net nežinau, nuo ko pradėti.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2009 02 27, 09:47)
O MB kažkurį vakarą atidarė garažą ir nešėsi briketus į vidų. Po kiek laiko vaikas išbėga ir kad surinka džiaugsmingai - pas mus šuniukas gyvena. Nieko nesupratau. O pasirodo, toks mažiukas "japoniukas" į garažą įlindęs ir tupi tylutėliai. MB jo net nematė. O kai vakas įėjo, jis išlindo ir ėmė uodegą vizginti. Bet paskui nubidzeno savo keliais, taip jo daugiau ir nematėm.
Ar laukiat pavasario? Turbūt planuojat visokius gėlynus, sodus ir t.t. Aš kol kas tik apie gyvatvorę ir pievelę pasvajoju, bet net nežinau, nuo ko pradėti.

jei galvoji apie gyvatvore, tai gal galetum patarti? Man ne Narsieciuose bet sodyboje vietoje tvoros nuo galves reiktu si pavasari gyvatvore pasodinti. Nezinau kokius augalus pasirinkti, kad nebutu reiklus ir daug prieziuros nereikalautu. Gal zinai tu krumu kurie tinka gyvatvorem pavadinimus?
Atsakyti
Per paskutines savaites prisiskaičiau apie gyvatvores iki soties. Bet vis tiek galvoju, kad liksim prie tujų. Dar mėginsim su kaimynais šnekėtis, kaip jie įsivaizduoja tą "rubežių".
Nors man pačiai labai patinka kaulenio gyvatvorė - suauga gana tankiai, lapeliai blizga. Tik gaila, kad žiemą numeta lapus.
Žinai, sodyboje didesnė laisvė. Gal mėginčiau netgi kokią nekarpomą sodinti. Netoliese pas vienus pažįstamus labai didelis sklypas ir jie apsisodinę Kanadinės cūgos gyvatvore. Grožis neišpasakytas. Bet jų kainelės irgi daugiau nei įspūdingos...
Šiaip SM floros skyrelyje merginos diskutuoja ir apie pūslenį, lingustrą, taip pat apie slyvutes, eglutes. Nežinau, kokia ta sodyba, bet prie seno namo, sodo man gražiausiai atrodo tradiciniai lietuvių auginti augalai, pvz. alyvos. Jas taip pat galima karpyti. Tik bėda, kad jos leidžia labai daug atžalų iš šaknų ir teks nuolat su jomis kovoti. Aišku, galima kaip nors šaknis atskirti, įkasant kokias "užtvaras" arba pasidomėti rūšimis, kurios neleidžia arba mažiau leidžia atžalų.
Atsakyti
Ziuriu apie augalus diskutuojat smile.gif

Man asmeniskai graziausiai prie namu atrodo visokie spygliuociai, tujos, eglutes...jau laukiu pavasario kada bus galima pradet alpinariumus "gamint" . Buvau ilindus i viena internetini portala apie visokius augalus "a la skandinavijos spygliuociai" tiek ten ju daug, tokiu groziu, kad net galvele susisuko tease.gif
Atsakyti
LaVil, įmesk nuorodą. Visos kartu "pasvaigsim".
Aš kol kas niekaip "nesusidėlioju" kiemo. Norisi numatyti vietą lauko židiniui, vaiko žaidimų aikštelei, gal kokiam vienam kitam vaismedžiui, prieskonių lysvelei, bet kažkaip viskas į bendrą vaizdą sunkiai įsipaišo. O ir ankstoka dar mums... Kad tik žolytė iki rudens normaliai suželtų, gyvatvorė prigytų ir tai jau būtų didžiulis pasiekimas...
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif. Gal kartais dalyvauja šioje diskusijoje kas nors is Narsiečių gatvės smile.gif. Jei taip, turėčiau porą klausimėlių.
Atsakyti