Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Tai, kad kol kas tik tapybos uzsakymus darau ir tyliai ilendu apsidairyti, pasiskaityti, bet , daug kas man irgi aukstoji matematika cia smile.gif Tik mokausi, mokausi ir dar karta mokausi smile.gif
Atsakyti
nu jau neperdek doh.gif ir is senesniu darbeliu turi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 sausio 2009 - 16:11
Čia naujausias darbelis
user posted image
Atsakyti
nutraukyte maza, nelabai iziuriu doh.gif

prasom paaiskinti, kaip cia daryta. ar tie diskeliai pirkti, ar pacios daryti?
Atsakyti
Štai didesnė nuotrauka. Bijau didesnes dėti, kad moderatorių nepykdyti.
Diskeliai ne pirkti, o daryti.
http://lh5.ggpht.com...40/DSC04008.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo subtiliai: 08 sausio 2009 - 17:26
kaip graziai thumbup.gif . panasiu pirkti yra doh.gif . as kazkada is tokiu darydavau, bet paskui pirkti neliko, tai galvojau pasidarysiu, bet kitokius sumaniau
user posted image

o kaip tu israizei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 08 sausio 2009 - 19:02
koks grozis wub.gif tureciau savo pinigu tai paparasyciau, kad parduotai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2009 01 08, 16:43)




Sveikute smile.gif labai gražu thumbup.gif
o nuo ko pradėti, jei noriu taip pat kažkąč tokio pasidaryti sad.gif net nzn padėk
Papildyta:
QUOTE(dekarija @ 2009 01 08, 20:32)
Sveikute smile.gif labai gražu thumbup.gif
o nuo ko pradėti, jei noriu taip pat kažkąč tokio pasidaryti sad.gif net nzn padėk
Atsakyti
Tikrai grazu pasiziureti.Rankdarbiuse svarbiausia-fantazija.
Atsakyti
aga, sausoka cia tema, kai pagalvoji, tai ir as tik karta paveiksliuka meciau doh.gif naca, man tavo blynukai su gelytem vidury labai patiko wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mieguista avyte, labai simpatiski wub.gif . ar cia lydinukas? o stikliukai berods per skylute sone tvirtinti?
as vis svajoju ploksteles krastelius aplydyti, bet kad mano degiklis tokios temperaturos neisnesa doh.gif
Atsakyti
stikliukai be skyluciu mirksiukas.gif uzlankscius deginta metala isitvirtino mirksiukas.gif gaila, kad neisnesa degiklis, nes taip smagu kepint thumbup.gif
Atsakyti