Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

QUOTE(cipciukas @ 2009 01 20, 16:54)
Tai aišku , kad galima , čia nedidelė norma duota , tai aš ja tokioj formoj kepiau , .....nėra jau jo  blush2.gif ...surijau unsure.gif .....dabar aguonas iš tarpdančių rakinėju user posted image


Supratau, ačiū 4u.gif Vis toliau gundot ir gundot doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Paragavau - skanus , jei butų š....bučiau nė nedėjusi schmoll.gif ( jau yra taip buve mirksiukas.gif )
Atsakyti
Cipciuk, o jei as i Marguti deciau biskvita toki, kaip visad kepu tortams, tai manau nebutu blogai? g.gif ir nepamenu ar klausiau, jei daryt 27 cm formoj, kaip Jus daret 28 cm, tai imt dviguba norma produktu kremui, ar uztektu pusantros?

Darysiu dicki torta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 20 sausio 2009 - 18:31
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 20, 16:01)
Vaišinkitės , tik greičiau , bu baigiu suryti doh.gif .....palikau visiems po gabaliuką , o kitus pati suėsiu unsure.gif ....sakysiu mažas išėjo  topsecret.gif  lotuliukas.gif

Jis toks suprantat  g.gif ...makt  makt ir nebėra  unsure.gif .....bus su jo kepimu  bankrotas  doh.gif ( nors jis nėra brangus ) .



QUOTE(cipciukas @ 2009 01 20, 16:54)


Tai aišku , kad galima , čia nedidelė norma duota , tai aš ja tokioj formoj kepiau , .....nėra jau jo  blush2.gif ...surijau unsure.gif .....dabar aguonas iš tarpdančių rakinėju [img]

lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu prisijuokiau skaniai iš bajerukų lotuliukas.gif
iš pradžių užmetus akį pagalvojau,kad ten su kakava,o ten su aguonom.Mano šeimyna nelabai aguonų.Bet labai gražutis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2009 01 20, 18:30)
Cipciuk, o jei as i Marguti deciau biskvita toki, kaip visad kepu tortams, tai manau nebutu blogai?  g.gif ir nepamenu ar klausiau, jei daryt 27 cm formoj, kaip Jus daret 28 cm, tai imt dviguba norma produktu kremui, ar uztektu pusantros?

Darysiu dicki torta  lotuliukas.gif


--------------------------------------------------------------------

A velnias žino kiek ten ko reikia g.gif , paskaičiuosiu ir parašysiu mirksiukas.gif .....iš pusantros normos , o su biskvitu bent man tai dar ir skaniau rolleyes.gif , bet kai tingisi kepti , tai panaudoju sausainukus blush2.gif ( irgi skanu ) .
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 20, 19:00)
--------------------------------------------------------------------

A velnias žino kiek ten ko reikia  g.gif , paskaičiuosiu ir parašysiu  mirksiukas.gif .....iš pusantros normos , o su biskvitu bent man tai dar ir skaniau  rolleyes.gif , bet kai tingisi kepti , tai panaudoju sausainukus  blush2.gif ( irgi skanu ) .


Tai kad su biskvitu, tai jau nuspresta, bet as galvoju daryt biskvita toki, kaip visad darau (sampaninio torto), o Jusu tai kitoks, gal neturi esmes. Bet gal biskvita kuo nors suliet siek tiek reikia.
Atsakyti
Apatinio neliek , arba vos vos , o ta per vidurį - liek , nesvarbu koks schmoll.gif išsirink skaniausią wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 20, 15:39)
Mergaitės ......iškepiau dieviško skonio pyragą  wub.gif ( receptas iš laikraštuko " Naša kuxnia ").

Varškės - aguonų pyragas " ŽIEDELIS "



O nebūtų galima vietoj varškės naudoti naminį varškės sūrį? labai daug aš jo turiu,patarkuočiau, gal tiktų? blush2.gif
Atsakyti
Laba vakara, cia ir vel as blush2.gif . su tuo nelemtu vestuviniu tortu. doh.gif Vakar issikepiau lakstus, kepiau su kondensuotu pienu. Dabar del papuosimo uzmigt negaliu. Kazi, jei as sutepta torta aptepciau sviestiniu kremu, ar tuo lenkisku, kur is pakeliu g.gif , butu lengviau, nei su beze. Turbut. Patarkit ka nors, prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 01 18, 16:33)
Kad mokytoja mokina mus neveltui - atnešu parodyt savo "namų darbus" lotuliukas.gif
Vakarykščiai morengiukai pagal cipciuką. Baltučiai baltučiai gavosi ir traaaaaaapūūūs - kaip iš parduotuvės lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tik nemoku iš arčiau nufotkint baltų daikčiukų - labai apsišviečia doh.gif

user posted image

Super thumbup.gif
O galiu paklausti ne labai į temą blush2.gif
Čia su kokiu antgaliu jie daromi ? (būtų gerai numeriukas....)
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 20, 19:40)
Laba vakara, cia ir vel as  blush2.gif . su tuo nelemtu vestuviniu tortu. doh.gif  Vakar issikepiau lakstus, kepiau su kondensuotu pienu. Dabar del papuosimo uzmigt negaliu. Kazi, jei as sutepta torta aptepciau sviestiniu kremu, ar tuo lenkisku, kur is pakeliu  g.gif , butu lengviau, nei su beze. Turbut. Patarkit ka nors, prasau  4u.gif

meduciui tas sviestinis manau nelabai tinka,graziausia butu su beze,jei man tokiai zioplai isejo is pirmo karto,tai iseis ir tau.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2009 01 20, 20:40)
Laba vakara, cia ir vel as  blush2.gif . su tuo nelemtu vestuviniu tortu. doh.gif  Vakar issikepiau lakstus, kepiau su kondensuotu pienu. Dabar del papuosimo uzmigt negaliu. Kazi, jei as sutepta torta aptepciau sviestiniu kremu, ar tuo lenkisku, kur is pakeliu  g.gif , butu lengviau, nei su beze. Turbut. Patarkit ka nors, prasau  4u.gif


Bus labai gerai thumbup.gif , tik daryk is šviesaus ( vanilinio , grietininio ) , jis labai standus ir puikiai tau laikysis smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Vaidullka @ 2009 01 20, 20:00)
O nebūtų galima vietoj varškės naudoti naminį varškės sūrį? labai daug aš jo turiu,patarkuočiau, gal tiktų?  blush2.gif


Tikrai tiks , tik gal idėk truputi grietines , kad paskui nebūtu per sausas .....oi , kaip aš jo vėl noriu blush2.gif
Atsakyti