Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

O cia tai geras thumbup.gif .Sakau ilysiu i saldumynu temele paziuresiu kas gerasnio kas naujo ,o cia nauja temele ir dar ko CIPCIUKO yahoo.gif .Nu cia tai geras clap.gif clap_1.gif clap_1.gif .Viskas viename,ot faina ka bigsmile.gif .Sveikinu CIPCIUK manau kad temuke bus tikrai populiari. wub.gif . 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 11:41)
VYNIOTINIS SU VYŠNIOMIS


Šį vyniotinį jau smaguriauju essen.gif wub.gif wub.gif wub.gif Jau taip skaaaaniai atrodo wub.gif Čia lygtai naujas receptėlis blink.gif dar jo nemačiau ax.gif Reiks tikrai kada nors išmėgint biggrin.gif
Atsakyti
Jetau kiek skanumynu blink.gif
Busiu nekukli ir pasmalsausiu,ar jus tiek visokiu gerybiu sugebat suvalgyti blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
SUPERINE TEMIKE bigsmile.gif
CYPSIUKAS SAUNUOLIU SAUNUOLE ax.gif
Atsakyti
Cipciuko nuoširdumas, geranoriškumas, paprastumas ir energija - nepakartojami!
Nors tikriausiai nesulįsime vien į šią temą, o Cipciukas lankysis ir kitose saldumynų temose, kaip ir anksčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wild: 07 sausio 2009 - 14:43
Sveikinimai Cipciukui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ir mane labai morengai sudomino. Man tokie neiseina blush2.gif
Atsakyti
Cipciukas jau vėl kuria ką nors pritrenkiančio.... nes temelėj tylu
Atsakyti
O taip, tie morengai, tai fantastiski blink.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 13:03)
BEZE RECEPTAS

MORENGAI IS BEZE

O viespatie koks groooozis wub.gif user posted image
Prisiziuriu cia visokiu grozybiu ir paciai viltis dingsta kad galeciau taip graziai padarytiuser posted image
Atsakyti
Uz pasiryzima pagaliau tai padaryt 4u.gif

QUOTE(Oksiukas @ 2009 01 07, 14:19)
norėjau jūsų paklausti. kai darėt"Juodąjį mišką"kaip aš suprantu tarp biskvitų jūs nedėjot šokolado?ir dar ar būtina daryti su alkoholiu blush2.gif    aciuks.gif

Kepiau ji dukart, tai gal ir mano atsakymas tiks ax.gif Sokolado dejau, ir sulaisciau sultim nuo vysniu (su brendziu jas uzpylus buvau). Man grietineles, sokolado, vysniu miksiukas - thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2009 01 07, 13:01)
Cipciuk, su kokiu antgaliu darot tuos morengiukus, aš padariau su gėlytės antgaliuku(pirktu senukuose) bet pradėjus džiovint jie patižo? g.gif  nu prarado forma, kaip dar padžiovinau truputuką tai praskylėjo, o vidus ne trapus o truputį guminis... nu bet mane forma domina labiausiai, koks tas antgaliukas?


Ar pagal mano beze recepta darei ????.....sito jiems tikrai nenutiks pagal šį recepta schmoll.gif , jie nepraras formos , o antgaliukai pirkti AREVITOJE , metalinis vidutiniškai pakarpytas , paguglink " AREVITOS YRANGA " ten visokio karpymo antgaliai , jei nerasi , imesiu foto .

Žinok čia ne antgalyje bėda , bet baltymų išplakime .

Papildyta:
QUOTE(Oksiukas @ 2009 01 07, 13:19)
Laba diena, sveikinu atidarius temelę clap.gif  clap_1.gif norėjau jūsų paklausti. kai darėt"Juodąjį mišką"kaip aš suprantu tarp biskvitų jūs nedėjot šokolado?ir dar ar būtina daryti su alkoholiu blush2.gif    aciuks.gif


Ne , šokolado nedėjau , mano baisiai stipri ir tamsi kakava , skonio užtektinai .
Alkoholis pilamas pagal norą , jei valgys vaikučiai , tikrai nepilk schmoll.gif , bet man su juo skaniau ax.gif , ir recepte jis nurodytas , tik niekas nedraudžia ji pakoreguoti mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(RiMami @ 2009 01 07, 14:01)
Šį vyniotinį jau smaguriauju essen.gif wub.gif  wub.gif  wub.gif  Jau taip skaaaaniai atrodo wub.gif Čia lygtai naujas receptėlis blink.gif dar jo nemačiau ax.gif Reiks tikrai kada nors išmėgint biggrin.gif


Oi neeeeeeeeee....vienas iš pirmūjų , 5 temoje yra . smile.gif
Atsakyti