Įkraunama...
Įkraunama...

Pastojusių BT grafikėliai

Sveikos,

Štai mano grafikas. Planuota 8 ciklus, virš 6mėn. BT matuota 3ciklą. Pasirodo tik O reikėjo pagauti blush2.gif Kadangi šiandien jau 7 savaitėlės ir gyd patvirtino, kad viskas ok, įkeliu savo grafikęlį. Sėkmės visoms planuojančios.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo username: 14 kovo 2012 - 19:19
Planuota beveik pusę metų. Sakau "beveik", kadangi vieną mėnesį per pačiausias dienas buvo užpuolęs gripas, o vienas ciklas išpuolė anovuliacinis (ir dar labai ilgas doh.gif), tai laikau, kad pastojau per ketvirtą bandymą ax.gif
Šiuo metu man įpusėjo 12-ta savaitė, tačiau net ir dabar nedrįstu tikėti, jog tai - realybė smile.gif

+++
Atsakyti
BT matuota 3 cikla, pavyko su antra stimuliacija. wub.gif

user posted image
Atsakyti
skaitinejau skaitinejau, o dabar jau ir savo atnesu parodyti blush2.gif planavom 22menesius, cia 10 matavimu menuo-sekmingas bigsmile.gif
va cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orchideja@: 12 gegužės 2012 - 22:39
kaip istrinti zinute, neturiu dar grafikelio unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 15 gegužės 2012 - 17:28
Pavyko is 3 ciklo 4u.gif ir galiu pasakyt nebutinai reik meguot 3 val is eiles norint nustatyt tikslia temp, uztenka ir 1 val pagulet ramioj busenoj,aisku tuo paciu laiku, nes man ne kart nepavyko miegot 3 val neatsikeldama, taip, kad pirmyn
http://tevu-darzelis...982@12050113072
Atsakyti
Mano BT niekada nebuvo aukšta, su pirmu vaikučiu irgi neperkopė 37.
Su pirma dukryte (laukta 10 metų ir po 6-ių pagalb. procedūrų) BT buvo gražiai kaip užkilo taip ir ėjo lygiai nenukrisdama.

Todėl šis grafikas man jokio išsvajoto nestuke.gif nežadėjo, o va pasidariau tik tarp kitko NT ir apšalau - kad natūraliai pavyko poagauti stebuklą bigsmile.gif Dar su tokiu keistoku svyravimu.
mano ciklas 33 dienos

9-tas ciklas, bet 1-as ciklas po žindymo nutraukimo.

user posted image

tiesa kompas O dieną brėžė 29 c.d., aš tik savavališkai pagal savo nuojautą nubrėžiau liniją, kada pagal mane O vyko ir kaip supratau buvau teisi thumbup.gif

user posted image

Viršutinis testas 16 d. po Ovuliacijos, hcg 1187
Apatinis testas 19 d. po Ovuliacijos

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 birželio 2012 - 10:38
Atnešu ir aš savo sėkmingą BT grafikėlį thumbup.gif Sėkmingas antrasis ciklas smile.gif

GRAFIKAS
Atsakyti
Pagaliau ir aš pasiryžau įkelti savo laimingąjį grafikėlį. Mums jau 14 savaičių.
Leliukas lauktas metus laiko, pastoti su pirmu pavyko laba greitai, bet deja nesėkmingai baigėsi, vėliau jau nebesisekė taip lengvai unsure.gif ir va BT matavau pirmąjį ciklą, ir labai džiugu, kad tai buvo laimingasis wub.gif Laukiam Kalėdinio stebuklėlio wub.gif

user posted image
Atsakyti
Mums sėkmingas buvo 3 matavimo ciklas 4u.gif

user posted image

NT kolekcija 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Parodysiu ir savo grafikėlį 4u.gif Laimingas 36ciklas wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Po vasario mėn. įvykusio persileidimo, pavyko iš 4-o ciklo. Matysim, ar šį kartą geriau seksis nešiot. smile.gif

user posted image


Atsakyti