Įkraunama...
Įkraunama...

Kur pirkti vilną Vilniuje?

QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 02 02, 01:11)
as buvau nuejus, bet nepasiziurejau ju www, kad  pirmadieny nedirba  doh.gif


as irgi susimoviau ir buvau vakar nuejusi..
netoli man universiteto, tai dar kada gal nueisiu, jei kas pirmiau nueis - raportuokite naujienas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo batuke: 02 vasario 2010 - 18:03
Girdejau, kad vilnos galima nusipirkti Gariunuose. Gal kas susidurete ir teko pirkti?
Atsakyti
QUOTE(invogue @ 2010 02 07, 20:37)
Girdejau, kad vilnos galima nusipirkti Gariunuose. Gal kas susidurete ir teko pirkti?


as esu pirkusi siek tiek vilnos gariunuose
ten tam angare geltonam kur audiniai
radau atsitiktinai
30 g- 3 Lt lygtai latviska (karsinys)
nemazai spalveliu turejo graziu
gal yra kur kituose skyriuose, neieskojau bo baisiausiai salta dabar ten

dar nieko neveliau, bet atrodo nebloga, be siukslyciu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _AGOTA_: 07 vasario 2010 - 21:37
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 02 07, 23:37)
as esu pirkusi siek tiek vilnos gariunuose
ten tam angare geltonam kur audiniai
radau atsitiktinai
30 g- 3 Lt lygtai latviska (karsinys)
nemazai spalveliu turejo graziu
gal yra kur kituose skyriuose, neieskojau bo baisiausiai salta dabar ten

dar nieko neveliau, bet atrodo nebloga, be siukslyciu..


Dekui uz info smile.gif
Turbut i toki zygi bus galima leistis kai susils. Kaip suprantu turejo tik karsinio. As noreciau gauti sluoksnos, reikes pabandyti paieskoti.
Atsakyti
Nezinau kaip kokybe,bet pirkau vakar vilna velimui Vilniuje ermitaze ax.gif ,kai dar tik pradedanti velti, tai negaliu pasayti ar gera ar ne,50g-3,99lt ir galima ermitazo litais primoketi,ir spalvu pasirinkimas nemazas apie 12-15.parasysiu veliau kaipjos kokybe ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DOSETH @ 2010 02 01, 08:00)
Labas rytas,

Jei perkate 1kg vienos spalvos tai visur pritaiko didmenines kainas. mirksiukas.gif


na as kai nedaug veliu tai ka veikt su 1 kg vienos spalvos blink.gif
salikusiui 100g sueina tongue.gif

QUOTE(blansyte @ 2010 02 01, 12:01)
  DOSETH ,bet jus internetu neprekiaujate  g.gif ,o gal pradesite  wub.gif
Papildyta:
Unikalus dirbiniai kiek supratau prekiauja ta pacia vilna ,kaip ir wool.lt


kiek zinau wool.lt patis gamina vilna
ta prasme perdirbineja ax.gif
tai sluoksnu spalvu artimiausiu metu palete praples thumbup.gif
ko su nekantrumu laukiu thumbup.gif
Atsakyti
o as pirkau lietuviska vilna Mindaugo 19 (Unikalus dirbiniai). tai pati negalejau patiket kad vilna gali nesivelti visai ir nesitraukti. Nu vienzo SH... visiskai, galvoju per sventes pavelsiu, tai tik nuotaika sugadinau.. Ir dar nemazai prisipirkau, mat po 5Lt - 100 g .. ten buvo ir kokios tai malaiziskos, nu bet as tik ta lietuviska susigundziau nes pardaveja isgyre kas ji tikra ekologiska, neapdirbta chemikailais ir t.t. bet kas is to.. nu gal tiktu ji sausam velimui.. nzn..
Atsakyti
QUOTE(_AGOTA_ @ 2010 02 15, 23:18)
o as pirkau lietuviska vilna Mindaugo 19 (Unikalus dirbiniai). tai pati negalejau patiket kad vilna gali nesivelti visai ir nesitraukti. Nu vienzo SH... visiskai, galvoju per sventes pavelsiu, tai tik nuotaika sugadinau.. Ir dar nemazai prisipirkau, mat po 5Lt - 100 g ..  ten buvo ir kokios tai malaiziskos, nu bet as tik ta lietuviska susigundziau nes pardaveja isgyre kas ji tikra ekologiska, neapdirbta chemikailais ir t.t. bet kas is to.. nu gal tiktu ji sausam velimui.. nzn..


ta vilna megsta labai karsta vandeni tiesiog verdanti, bent jau man tai susivelia
ir gerai veliasi sausai badant adatelemis ax.gif
na as cia is patirties sneku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(norvide @ 2010 01 31, 22:52)
Tikriausiai turi omeny www.wool.lt ? Ten kolkas geriausios kainos, kurias radau Vilniaus mieste. Tik reikia daugiau pirkti, kad tas pigumas pasijustų. (1 kg 36Lt jei perki daugiau kaip 3 kg.). Gera vilnos kokybė ir gražios spalvos. Tai jei veliate ne kukliai tai tikrai rekomenduoju.


o, pabrango,anksciau galima buvo pirkti 2kg ir nuolaida pritaiko 1k g 36 lt, o dabar jau 3 kg?

QUOTE(DOSETH @ 2010 02 01, 20:47)
Veltinio Namu didmeninės kainos:
Jei perkat vienos nefasuotos spalvos 1kg.
Merino vilnos sluoksna spalvota(21mic) 1kg-83lt su pvm. balta 58,50lt su pvm.
Vilnos sluoksna spalvota(26mic)1kg.-74lt su pvm. 47su pvm.
Vienos spalvos 10 kg. 5% nulaida.
Užsakoma prieš 3 savaites. (viskas kas gaunama greitai išfasuojama) Siuntimo  išlaidas apmoka užsakovas.
Palete galim atsiūsti paštu.
Tai tiek žinių rolleyes.gif


o, cia reiks pabandyti, uzsisakyti vilnos.


kur dar galima palenkesniomis kainomis isisgyti vilnos rolleyes.gif
Atsakyti
Siulu oaze atpigino kainas http://www.siuluoaze...-vilna-karsinys is patirties sakau vilna veliasi labai gerai, o jau spalvu pasirinkimas wub.gif
Atsakyti
Siulu oaze atpigino kainas http://www.siuluoaze...-vilna-karsinys is patirties sakau vilna veliasi labai gerai, o jau spalvu pasirinkimas wub.gif

Kaip supratau siuluoaze sluoksnos neturi?... schmoll.gif gaila.

O vilna lietuviska is wool.lt man gana sunkiai velesi. O vat zelandietiskas karsinys maloniai nustebino, puikiai velesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(invogue @ 2010 02 16, 18:35)
Siulu oaze atpigino kainas http://www.siuluoaze...-vilna-karsinys is patirties sakau vilna veliasi labai gerai, o jau spalvu pasirinkimas  wub.gif

Kaip supratau siuluoaze sluoksnos neturi?...  schmoll.gif  gaila.

O vilna lietuviska is wool.lt man gana sunkiai velesi. O vat zelandietiskas karsinys maloniai nustebino, puikiai velesi smile.gif



Jo gaila sluoksnos jie neturi, nors zada kad tures. O vilna is wool.lt lietuviska man irgi nepatiko, bet zelandietiskas karsinys neblogas, siuo metu jie turi dar geresne karsinio partija.
Atsakyti