Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio pagrindinė(buvusi L.Karsavino)

Gal kažkas daugiau žino apie šią mokyklą? Kažkaip nelabai geras įvaizdis apie ją susiformavęs, tik nelabai žinau kodėl?
Šiaip būtų mums pati artimiausia mokyklą, bet kol kas net nesvarstėm šito varianto..O gal reikia pabandyt pasvarstyt ax.gif
Atsakyti
Mano dukra eina i sia mokykla i paruosiamaja grupe.Bet i pirma klase leisim turbut kitur ,bet tikrai ne del to kad mokykla nepatiktu,rinksimes mokykla arciau namu .Zinau ,kad busimu pirmokeliu bus dvi mokytojos .Labai gera mokytoja Edita thumbup.gif ,va butent del sios mokytojos dar mastom kad palikt savaja sioj mokykloj ....tai jei leisi i sia mokykla rinkites butent sia mokytoja.O siaip mokykla nedidele ,mokytoju kolektyvas tikrai geras ,daug bureliu ,lyg yra prailginta grupe ,logopede .Is kitu girdejau kad si mokykla skaitoma gera,yra tokiu ,kur teveliai veza vaika net is panemunes .Is tikro labai sunku parinkt vaikui mokykla ax.gif
Atsakyti
Santa, ačiū už atsakymą mirksiukas.gif
Bet ar tikrai kalbam apie tą pačią mokyklą? Širvintų gatvėje Žaliakalnyje?

Atsakyti
QUOTE(svetima @ 2006 04 11, 09:13)
Santa, ačiū už atsakymą mirksiukas.gif
Bet ar tikrai kalbam apie tą pačią mokyklą? Širvintų gatvėje Žaliakalnyje?


Taip ,apie ta pacia.. Širvintu gatveje biggrin.gif
Atsakyti
Noreciau nuomuoniu apie sia mokykla.Kitais metais vaikas prades ja lankyti.Gal kas nors galetu papasakoti apie mokyklas ir mokytojus?
Atsakyti
Jei klausi apie Žaliakalnio pradinę Kaune, tai mokykla,nežiūrint į jos išorę, puiki. Mokymo lygis tikrai aukštas ir mokytojai nuostabūs. Nežinau, kas konkrečiai tave domina, bet esu tikra, kad jei vaikas norės mokintis, tai bet kuri mokykla bus gera.
Atsakyti
[ Aciu uz atsakyma.Gulejau ligoninei ta negalejau atrasyt.Pagimdziau dukryte.
Atsakyti
OI kaip smagu thumbup.gif Sveikinu tave nuoširdžiausiai drinks_cheers.gif Tegul auga sveikutė, gražutė ir linksmutė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2006 12 18, 12:28)
OI kaip smagu  thumbup.gif Sveikinu tave nuoširdžiausiai  drinks_cheers.gif Tegul auga sveikutė, gražutė ir linksmutė  4u.gif

Aciu!Aciu!Truputi atsigausiu pabendrausim.
Atsakyti
QUOTE(Temidė @ 2006 12 08, 22:09)
Jei klausi apie Žaliakalnio pradinę Kaune, tai mokykla,nežiūrint į jos išorę, puiki. Mokymo lygis tikrai aukštas ir mokytojai nuostabūs. Nežinau, kas konkrečiai tave domina, bet esu tikra, kad jei vaikas norės mokintis, tai bet kuri mokykla bus gera.


Atsakymas tarsi mokytojos...Ir nieko konkretaus apie sia mokykla.
Mano sunus turetu eiti si rudeni i pirma klase. Tikrai noretusi konkretesnes informacijos.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 02 21, 23:24)
Atsakymas tarsi mokytojos...Ir nieko konkretaus apie sia mokykla.
Mano sunus turetu eiti si rudeni i pirma klase. Tikrai noretusi konkretesnes informacijos.

Rašyk, kokios konkrečios informacijos tu nori g.gif g.gif Mano sūnus šią mokyklą baigė, taigi esu tik mama, o ne mokytoja. Savo antrąjį vaiką tikrai vėl leisiu į šią mokyklą. Nes pasirinkdama turiu savus kriterijus - iš kurių pats svarbiausias - kad būtų arti namų. 4u.gif
Atsakyti
kaip smagu- kaiminka!!!

Tai va-kad ir mums desimt minuciu pestute ir net judrios gatves pereiti nereikia.

Aisku, ne i visus klasymus atsakysi, bet vistiek.
Kaip su rinkliavomis?
Kokio dydzio klases??
Ar pakankamai demesio skyriama vaiku tarpusavio santykiams??
Atsakyti