Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu (56 tema)

QUOTE(Reska @ 2009 01 23, 16:05)
Aš tau išsiunčiau. Sakyk, jei negavai.

Gavau,aciu labai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Reska @ 2009 01 23, 18:05)
Aš tau išsiunčiau. Sakyk, jei negavai.


Ačiukas, Reska, kad už mane darbą padarei, kol dingus buvau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 01 22, 22:55)
Kokybė - ar ji tokia pat gera kaip kt. internetinėse parduotuvėse? Norėčiau užsisakyti tokį http://www.siuvineji.../jazlyn-29.html arba tokį http://www.siuvineji.../jazlyn-28.html

aš iš ten pirkau šia medžiagyte, taip pat sendinta balta, siuvinėju ant jos tigra, labai gera thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Labai ačiū visom už gražų įvertinimą bigsmile.gif 4u.gif , senai galvoje sukosi mintis apie raidyną, o kai pamačiau žaliuosius nykštukus, viskas susidėliojo savaime smile.gif . Žadu rėminti be stiklo, kad norint galima būtų pačiupinėti raideles. Mažasis vyrukas jau išmoko šiame raidyne tris raides bigsmile.gif Mama, Tetis ir Viliukas wub.gif wub.gif


Papildyta:
Širdučių medeliai labai dailūs wub.gif wub.gif , planuose ir numačius jį esu
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 23, 19:11)
Mažasis vyrukas jau išmoko šiame raidyne tris raides bigsmile.gif  Mama, Tetis ir Viliukas wub.gif  wub.gif


nu kaip miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 23, 20:11)
Žadu rėminti be stiklo, kad norint galima būtų pačiupinėti raideles. Mažasis vyrukas jau išmoko šiame raidyne tris raides bigsmile.gif  Mama, Tetis ir Viliukas wub.gif  wub.gif

suzinojusi paskitrti ir as dar uzsimanysiu blush2.gif labai grazi ideja thumbup.gif
Atsakyti
gal kuri zinote kur galeciau rasti internete tralala dizainu? ax.gif
dar neapsisprendziau kuri noriu siuvineti, nes jie visi be galo zavingi wub.gif

aciu
Atsakyti
Paukščiuk - tiesiog nuostabus darbelis smile.gif Pritaikymas turbūt gali būti ir vienoks ir kitoks, tačiau darbas labai gražus 4u.gif

Reska, Laujus - labai dailūs medeliai thumbup.gif

QUOTE(Chera @ 2009 01 23, 12:27)
su stiklu ilgiau paveikslas islieka grazus.... juk dulkes kaupiasi ant jo  g.gif  juk neisimsi is reme ir neisplausi kada panorejus  doh.gif
http://s44.radikal.r...1f09ec7b968.jpg[/img][/url]


QUOTE(Dvi @ 2009 01 23, 12:54)
Be stiklo sudulka, tada prapuola daugiau nei pusė grožio. O ir antirefleksinis stiklas man tikrai negadina vaizdo.


Pabandykit įrėminti be stiklo ir pamatysite, koks skirtumas mirksiukas.gif Dėl dulkėjimo... aš labiau rūpinčiausi, kaip per keletą metų pageltonuos medžiaga, jei rėminant ji buvo priklijuota o ne ištempta cool.gif
Atsakyti
Raideles labai fainos thumbup.gif gal ir as kada ka sumastysiu rolleyes.gif

O meduku grozis doh.gif labai dailus, saunuoles mamytes 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 01 23, 11:57)
Ar šios kojinės kažkas ieškojo?
user posted image
ar šios?
user posted image



Taip as ieskojau blush2.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu kuo gyvenu pastarasias dienas. Siandien siuvinejau ypac ilgai, nes per ligas niekur negaliu nosies kisti. Tiesa vaizdas skanuotas, bet pirmai pradziai uzteks:)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliuz: 23 sausio 2009 - 23:51
Gal kas nors esat užmatę šio stiliaus geros kokybės schemų? Turiu omeny, kad nereikėtų akių gadinti ir žlibinėti... g.gif Ten dar yra visokių gandrų, širdelių, levandų ryšulėlių ir t.t. Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt nuorodom... 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 24 sausio 2009 - 00:16