Įkraunama...
Įkraunama...

RECEPTAI SU NUOTRAUKOMIS

Srovės silkė, Daivos dešrelės wub.gif wub.gif negaliu atsižiūrėti, o srovė tai išvis iš tų daržovių stebuklus daro thumbup.gif
Mūsų vakarienė, gan sunki, bet visada taip valgome, nes vyras dar tik tuoj grįš iš darbo, o valgo tik pietus, kartais pusryčius, tai jau grįžta išalkęs kaip vilkas.
Orkaitėje kepta šoninė su bulvėmis
šoninę marinavau 10h majonezo, citrinos sulčių, prieskonių ir česnako mišinyje
user posted image
Atsakyti
Srovės pjaustiniai medalio verti thumbup.gif Daivos dešrelės tai žodžių trūksta blink.gif noooooooooooriu, šoninės irgi galėčiau suraityt gabalėlį, bet dešrelės pirmoj vietoj rolleyes.gif jokių Receptų peržiūrų po aštuonioliktos valandos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deimapov @ 2009 01 12, 14:28)

doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 6663: 12 sausio 2009 - 22:48
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 12, 22:44)
Srovės pjaustiniai medalio verti thumbup.gif  Daivos dešrelės tai žodžių trūksta blink.gif  noooooooooooriu, šoninės irgi galėčiau suraityt gabalėlį, bet dešrelės pirmoj vietoj rolleyes.gif  jokių Receptų peržiūrų po aštuonioliktos valandos doh.gif



aha, tikrai cia kaip prisiziuri, tai uzsimanai valgyt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(alkaponė @ 2009 01 12, 22:47)
aha, tikrai cia kaip prisiziuri, tai uzsimanai valgyt wink.gif


tai atspėkit ką aš dabar darau? blush2.gif
ogi jau buvau išsimaudžius, išsivalius dantis ir prisižiūrėjus čia keliavau į virtuvę užkandžių kokių atsinešti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 12, 23:03)
tai atspėkit ką aš dabar darau? blush2.gif
ogi jau buvau išsimaudžius, išsivalius dantis ir prisižiūrėjus čia keliavau į virtuvę užkandžių kokių atsinešti doh.gif

lotuliukas.gif nu va, negerai iš dalies čia šita tema smile.gif o mes katik pavalgėme tai pirmiau jungiu kompą, o po to iškart dantukų plautis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 01 12, 23:44)
Srovės pjaustiniai medalio verti :

blush2.gif aciu merginos uz pagyras, neverskit manes raudonuoti
blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif

Deimapov-ku kasnelis geras vakarienei thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 12 sausio 2009 - 23:16
Begu kazka uzkrimsti jau taip apetitnai foto atrodo,kad net negaliu
Atsakyti
sveikos,
aš čia su labai paprastu patiekalu, bet man labai skanu blush2.gif ...Tai sakau--pasidalinsiu smile.gif
Plakta kiaušinienė su priedais--šį kartą tai buvo šparagai, brokoliai, morkos, pievagrybiai (pirktos salotos su aliejum, berods ELEGANCIJA), svogūnas ir 3 kiaušiniai išplakti su pienu, trupučiu miltų ir druskos. Viską pakepinu be riebalų keptuvėje, o tada užpilu plakinį...niam niam smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jungle @ 2009 01 12, 22:34)
sveikos,
aš čia su labai paprastu patiekalu, bet man labai skanu  blush2.gif ...Tai sakau--pasidalinsiu smile.gif
Plakta kiaušinienė su priedais--šį kartą tai buvo šparagai, brokoliai, morkos, pievagrybiai (pirktos salotos su aliejum, berods ELEGANCIJA), svogūnas ir 3 kiaušiniai išplakti su pienu, trupučiu miltų ir druskos. Viską pakepinu be riebalų keptuvėje, o tada užpilu plakinį...niam niam smile.gif
user posted image

PUSRYCIAM KIAUSINIENES NORECIAU,SENIAI JAU BEVALGIAU smile.gif
Atsakyti
galit primint, per koki puslapi galima foto ikelt? ten kazkaip buvo radical. ru ar kazkas pan... doh.gif
Atsakyti
Nu ne mergiotes huh.gif sita tema tik stipriu nervu lankytojams swoon.gif as siandien be pusryciu, o cia toooookkkiiieeeeeeee vaizdai unsure.gif maunu skramtysiu rafaelo saldaini ir busiu sena, stora ir nelaiminga.... cray.gif
Atsakyti