Įkraunama...
Įkraunama...

Ką Dievas sujungė...

QUOTE(zuzla @ 2009 02 06, 14:23)
taigi gal nevartokim to žodžio tarnystė šalia ax.gif


taip, sutinku, zmoniu kalba nera tobula, ir kartais uz zodziu pirmines reiksmes realybeje slepiasi visai kas kita. Ne i tema, bet minister - is lotynu reiskia tarnas
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 06, 13:28)
Būtent... O jūs tuoj prisimenat aukos vaidmenį... biggrin.gif


jei pati neprisiminsi, kiti primins mirksiukas.gif
Atsakyti
Egzistavimas tik tam, kad paryškintum kito žmogaus grožį, talentą ir gabumus ir lieka...viso labo tik egzistavimu...
Ateis laikas ir šalia to, Karaliaus, atsiras kita Tarnaitė...
Kai tu ant to raudono kilimo paprasčiausiai nebesižiūrėsi, šalią kitų - jaunų ir švytinčių...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 02 06, 13:32)
jei pati neprisiminsi, kiti primins mirksiukas.gif


Išties paplitęs požiūris, kad moteris turi aukotis dėl šeimos... Man jis nepriimtinas... Jei nori vaikų, jei išties juos myli, buvimas su jais nėra auka...
Pagalvojau dabar apie save: nemanau, kad aukojuosi, kasdien skaniai gamindama valgyti, tvarkydama namus, lygindama kalnus skalbinių... Nei auka, nei tarnystė... Paskutiniu metu buvau pajutus, kad puodai mane vargina, viskas nusibodo... Pradėjau internete dairytis receptų, tartis su draugėmis, ir dabar esu vėl patenkinta...Ką tik taip skaniai papietavau ir pagalvojau: net nenoriu prisiminti maisto mokyklos valgykloje... smile.gif Tuoj grįš sūnūs iš mokyklos ir kepsiu bulvinius blynus (jų užsakymas). Na, su lyginimu kebliau, nes ir vėl kalnas skalbinių laukia, bet man labai keista girdėti, kad kai kurios moterys net neturi namuose lygintuvų...Taip ir įsivaizduoju savo vyrą, einantį į darbą nelygintais marškiniais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Urartu @ 2009 02 06, 13:38)
Egzistavimas tik tam, kad paryškintum kito žmogaus grožį, talentą ir gabumus ir lieka...viso labo tik egzistavimu...
Ateis laikas ir šalia to, Karaliaus, atsiras kita Tarnaitė...
Kai tu ant to raudono kilimo paprasčiausiai nebesižiūrėsi, šalią kitų - jaunų ir švytinčių...


Kaip matau, tu perskaitei tik vieną posakio pusę. Tos pusės būtinai turi būti sujungtos smile.gif
Atsakyti
Urartu, zuzla, jums bet kuris psichologas patartų paanalizuoti, kodėl žodis "tarnas, tarnystė" jus taip "kabina"... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 02 06, 13:39)
kasdien... tvarkydama namus, lygindama kalnus skalbinių


nu bet kai paskaitai... man atrodo tu perdėti mirksiukas.gif negali būti, kad tai reikia daryti kasdien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 02 06, 13:42)
nu bet kai paskaitai... man atrodo tu perdėti mirksiukas.gif negali būti, kad tai reikia daryti kasdien ax.gif


Lyginu ne kasdien, bet mano šeima didelė, ir skalbyklę nusipirkom didesnę, kad daugiau skalbinių tilptų...
Valgyti darau kasdien, namus tvarkau kasdien. Vieną dieną kruopščiau sutvarkau vieną kambarį, kitą dieną- kitą kambarį. Nesu pedantė, bet tvarką mėgstu.
Šiandien nedirbu, tai turiu daugiau laisvo laiko po virtualų pasaulį palandžioti. Tuoj su dukra važiuosim į muzikos mokyklą.
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2009 02 06, 13:39)
Urartu, zuzla, jums bet kuris psichologas patartų paanalizuoti, kodėl žodis "tarnas, tarnystė" jus taip "kabina"...  blush2.gif


tai čia tu gal viena iš tų psichologų bigsmile.gif kad analizuoji mus

man taip pat nėra jokia tarnystė gaminti valgyt, lyginti, tvarkytis (čia MB padeda), tą tiesiog reikia daryti... prie ko čia savęs analizavimas blink.gif santykiuose neturi būti tarnystės... jau pasakiau ką ji reiškia - kai tarnauji ir tikiesi už tai atlygio.. nemanau, kad vaižgantė už savo namų darbus kažko tikisi.. nei ji, nei aš netarnauja, tai yra visai kas kita..

paanalizuok..
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2009 02 06, 13:39)
Urartu, zuzla, jums bet kuris psichologas patartų paanalizuoti, kodėl žodis "tarnas, tarnystė" jus taip "kabina"...  blush2.gif


Aš irgi atkreipiau dėmesį... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 02 06, 13:49)
paanalizuok..

Zuzla, man užtenka darbo analizuojant save ir savo reakcijas, tiesiog pasakiau tai, į ką žmogui, norinčiam suprasti save, verta atkreipti dėmesį 4u.gif o audringa reakcija - tik patvirtina, kad "ten" yra kabliukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziugena: 06 vasario 2009 - 13:53
QUOTE(dziugena @ 2009 02 06, 14:39)
Urartu, zuzla, jums bet kuris psichologas patartų paanalizuoti, kodėl žodis "tarnas, tarnystė" jus taip "kabina"...  blush2.gif

O ar tiesa, kad psichologiją paprastai renkasi studijuoti tie, kurie patys turi psichologinių problemų?


Šiaip, tai Vaižgantė suklydo rašydama. Originaliame tekste ten turėjo būti kitoks vienas žodis... Ten mintis turėtų būti maždaug ta, kad "elgiasi, kaip su vergu, bet žiūri kaip į šventąjį"...
biggrin.gif
QUOTE(zuzla @ 2009 02 06, 14:42)
nu bet kai paskaitai... man atrodo tu perdėti mirksiukas.gif negali būti, kad tai reikia daryti kasdien ax.gif

Na yra kas ir kojines lygina...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urartu: 06 vasario 2009 - 13:57
QUOTE(Urartu @ 2009 02 06, 13:53)
O ar tiesa, kad psichologiją paprastai renkasi studijuoti tie, kurie patys turi psichologinių problemų?


O jūs matėte žmogų be problemų? (čia daugiau retorinis klausimas)
Iš kitos pusės, gal taip išvengiama problemos - sotus alkano neužjaučia? biggrin.gif
Atsakyti