Įkraunama...
Įkraunama...

Naujoje Vilnioje: Žuvėdra

Mano dziaugsmelis lanko "Auksines zuveles" grupe ax.gif
Aukletojos ir seimininke super thumbup.gif tik vasarai kai sujunge grupes tai ir aukletojos kitos, bet cia laikinai tai kaip nors reikia isgyventi "vasaros aukliu pasikeitimo laikotarpi" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborge @ 2009 05 22, 15:29)
Mano dziaugsmelis lanko "Auksines zuveles" grupe ax.gif
Aukletojos ir seimininke super thumbup.gif  tik vasarai kai sujunge grupes tai ir aukletojos kitos, bet cia laikinai tai kaip nors reikia isgyventi "vasaros aukliu pasikeitimo laikotarpi"  doh.gif


Mano irgi lanko ta pacia grupe "Auksine zuvele". Yra itarimu kad kazkas ten netaip. Ar tik neskriaudzia ten vaiku? Gal kas irgi turi tokiu itarimu? Mano vaikas pradejo prastai miegoti, nakti atsibudus saukia, verkia, sunkiai eina nuraminti. Na atrodo kad vaikas butu isgasdintas kazko.
Atsakyti
Sveiki,noreciau paklausti ar sunku patekti i si darzeli,kieik reiketu paremti,kad patekti.Ruosiosi leisti vaika nuo rugsejo i priesmokykline grupe(mes neuzsirase).Butu dar idomu suzinoti apie aukletojas.Busiu dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Don Pedro @ 2010 03 16, 13:23)
Sveiki,noreciau paklausti ar sunku patekti i si darzeli,kieik reiketu paremti,kad patekti.Ruosiosi leisti vaika nuo rugsejo i priesmokykline grupe(mes neuzsirase).Butu dar idomu suzinoti apie aukletojas.Busiu dekinga uz informacija smile.gif

Jei jus uzsirase, tai paremti niekuo nerekia. O jei neuzsirase, be to niekaip nepateksit. Nueikit uzsirasyt, gal dar bus vietu. Dirba labai sazininga direktore.
Atsakyti
QUOTE(Don Pedro @ 2010 03 16, 11:23)
Sveiki,noreciau paklausti ar sunku patekti i si darzeli,kieik reiketu paremti,kad patekti.Ruosiosi leisti vaika nuo rugsejo i priesmokykline grupe(mes neuzsirase).Butu dar idomu suzinoti apie aukletojas.Busiu dekinga uz informacija smile.gif



Labai teisingai kita mamyte patere, reikia nueiti ir uzsirasyti. Jei jis jums priklauso, tai yra didele tikimybe kad priims. Is musu tik paprase padovanoti 2 pr. gpm ir viskas.
Atsakyti
ar Žuvėdra "darželis" ar "lopšelis darželis? g.gif
ar yra ten lietuviškų grupių?
Atsakyti
Mano dukrele lanko si darzeli nuo 2008 10, lenkiska grupe, siaip viskas ten gerai, aukletojos ir seimininkes jai patinka, su viena aukletoja mano maze biski konfliktuoja, man irgi ji ne labai patinka blush2.gif bet siaip viskai gerai, darzelis kaip darzelis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amysiona: 17 vasario 2011 - 16:41
QUOTE(astulka1 @ 2010 09 23, 17:18)
ar Žuvėdra "darželis" ar "lopšelis darželis? g.gif
ar yra ten lietuviškų grupių?

lopselis darzelis. lietuvisku grupiu nera
Atsakyti
jau asirado lietuviska gupe zuvedroje nuo liepos 1 eisim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milbri @ 2011 06 18, 13:00)
jau asirado lietuviska gupe zuvedroje nuo liepos 1 eisim smile.gif

papasakokit kaip sekasi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milbri @ 2011 06 18, 14:00)
jau asirado lietuviska gupe zuvedroje nuo liepos 1 eisim smile.gif

Matyt, musu vaikai vienoje grupeje, tik nuo rugsejo men biggrin.gif Snd. tik antra diena,kaip lankom si darzeli, tai kol kas skustis nera kuo, aukletojos geros, jokiu pretenziju neturiu thumbup.gif
Atsakyti