Įkraunama...
Įkraunama...

Sausainiu namukas

Koooks gražus! blush2.gif Aš taip pat bandysiu kepti šiais metais, kaži kaip pavyks. ax.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif vau kokie grožiai.Žinot kepsiu ir aš.Man tie namukai gražiausia puošmena stalo thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabūs nameliukai, tiesiog puikūs wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Ir aš bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
sugundete ir mane tokiomis grozybemis. Nusprendziau daryti namuka pagal Cypciuko meduoliu recepta. Pirma karta darysiu tai ziuresim kas gausis ax.gif
Atsakyti
AS taip pat siandien nusibraiziau trafaretus ir rytoj bandysiu kepti nameli pagal cipciuko meduolius smile.gif kazkaip baisuu, kad gali nesigauti niekas, man visad tie nameliai tokia neimanoma misija atrodydavo doh.gif
Atsakyti
o man kaip tik jie nesudetingi atrodo bigsmile.gif ziuresim kaip bus kai statysiu hihihi.gif
tiek va, kad daug darbo ir kruostumo reikia puosiant ax.gif
Atsakyti
prisidedu prie tu kurioms Pirmas kartas blush2.gif biggrin.gif meduoline tesla pasidariau vakar, pagal Bea recepta. trafaretus pati išsikirpau pagal savus matavimus smile.gif)
vakare pjaustysiu ir kepsiu unsure.gif
Atsakyti
Nu ir pasirodau su siumetiniu savo namuku ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
deja,nepavyko nufotkint namelio vidaus per langa, bet ten irgi yra papuosta egle su daaaug dovaneliu ant zemes bigsmile.gif
Atsakyti
Noriu pasklausti ax.gif Jei as daryciau medaus torta ,o papuosimas -namelis ,ar man neissikraipys 'sienos' nuo torto dregmes?
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2010 12 13, 23:43)
Nu ir pasirodau su siumetiniu savo namuku  ax.gif


Oho pasakysiu ir as+na cerpes ant stogo visada domina ir ziurisi graziai, kaminas gerai atrodo......zodziu saunuole, o mums yra kur tobulet mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksiuke @ 2010 12 13, 23:43)
Nu ir pasirodau su siumetiniu savo namuku  ax.gif

vau kaip grazu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Auksiuke,2010 12 13, 23:43]
Nu ir pasirodau su siumetiniu savo namuku ax.gif
tikras meno sedevras thumbup.gif ziauriai grazu ir viskas apgalvota - malkos, kaminas !
Atsakyti