Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iš kirvio košę išvirti....

QUOTE(Sophi @ 2009 08 10, 20:21)
Manęs irgi nesužavėjo tie juoduliai, o va tas "Totoriškas" jau gražesnis pažiūrėt, bet ir kaina kita ax.gif



o kur sito buna g.gif labai noreciau isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2009 08 10, 21:03)
o kur sito buna g.gif labai noreciau isbandyti smile.gif

Mačiau Justiniškių turguj, žuvies kioskely 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 08 10, 21:16)
Mačiau Justiniškių turguj, žuvies kioskely 4u.gif


dekui, netoliese smile.gif bandysiu apsilankyti ir isbandyti, nes siaip megstam totoriskus, valgom bent syki i savaite 4u.gif bet jis saldytas, jei gerai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaa @ 2009 08 10, 21:32)
dekui, netoliese smile.gif bandysiu apsilankyti ir isbandyti, nes siaip megstam totoriskus, valgom bent syki i savaite 4u.gif  bet jis saldytas, jei gerai suprantu g.gif

Taip, šaldytas smile.gif
Atsakyti
Siandien nusipirkau Totorisko farso su akcija-4.99.Nesu dar jo gaminus,bet atrodo labai graziai.Jai patiks dar nuleksiu nupirkt,kol akcija.Ir dar buvo rukytos lasisos atraizu-3,69.,irgi akcija,labai skanu ant sumustiniu arba su bulviniais blynais.
O pietum siandien ceburiekai su darzovem buvo.Seimyna neburbejo,pakapojo su sultiniu vadinas buvo skanu.
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2009 08 11, 18:44)
Siandien nusipirkau Totorisko farso su akcija-4.99.

Kokioj pasvietėj užtikot mirksiukas.gif
Atsakyti
atsidare kazkokia nauja zuvies ir ledu parduotuve,taip ir vadinasi.Siauliuose cia bet gal yra ir kituose miestuse.O kaip ta farsa ruosti,gal kaip idomiau mokat?Ar yprastai-kiausinis ,prieskoniai,druska.Rytoj ketinu gaminti.Tiesa ten po puse kilo supakuota,gal suklaidinau su kaina,bet vistiek raso,kad akcija ax.gif
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2009 08 11, 19:35)
atsidare kazkokia nauja zuvies ir ledu parduotuve,taip ir vadinasi.Siauliuose cia bet gal yra ir kituose miestuse.O kaip ta farsa ruosti,gal kaip idomiau mokat?Ar yprastai-kiausinis ,prieskoniai,druska.Rytoj ketinu gaminti.Tiesa ten po puse kilo supakuota,gal suklaidinau su kaina,bet vistiek raso,kad akcija ax.gif

Taip, jis supakuotas po 0,5 kg, bet Vilniuj kaina 8 Lt doh.gif Aš dar nebandžius, bet, sako, ruošia, įprastai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nepilnai temą perskaičiau, tai gal kažkas ir minėjo. Papasakosiu ką mane pamokino mama. Turguje, būna pardavinėjami vištų kaulai. Būna nugurkauliai, užpakalis tiksliau sakan t:mirksiukas: . O būna ir krūtinkauliai. Taigi vakar nusipirkau 2 kg už 5 lt. (2,40 berods kg kaina). Į puodą, išverdi, taip stiprokai. Turim sultinuką sultiniui. Toliau reikia kantrybės, bet tikrai apsimoka. Nuimti visą mėsytę nuo tų kaulų. Aš pakepinau su svogūnu ir gavosi pilna keptuvė iš tų 2 kg kauliukų mirksiukas.gif . Valgėm su šviežiom virtom bulvėm. Mūsų 5 asmenų šeimai tikrai buvo pakankamai. O joje 3 valgūs vyrai.
Dar labai skaniai gaunasi lietinių įdaras su vištiena. O jų tai galima pridaryti tikrai daug. Mėsa gera, vištos krūtinėlė. Tik kai aparatas, o ne žmogus ją nuo kaulo atskyrinėja, tai tos mėsos daug ir lieka.

Oi dar pamiršau, su makaronais pakepintais labai skanu.
Darbo nemažai, bet piniginiu atžvilgiu tikrai apsimoka. Ir galima sakyti, kad patiekalas mėsiškas, kas man lb aktualu, nes vien daržovių makalynių niekam neįsiųlysi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget The Pain: 13 rugpjūčio 2009 - 13:06
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 08 13, 14:04)
Turguje, būna pardavinėjami vištų kaulai. Būna nugurkauliai, užpakalis tiksliau sakan t:mirksiukas: . O būna ir krūtinkauliai. Taigi vakar nusipirkau 2 kg už 5 lt. (2,40 berods kg kaina).

As ir kartais nusiperku isverdu,nukrapstineju mesyte ir isverdu vistienos saltienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 08 13, 13:04)
Sveikos, nepilnai temą perskaičiau, tai gal kažkas ir minėjo. Papasakosiu ką mane pamokino mama. Turguje, būna pardavinėjami vištų kaulai. Būna nugurkauliai, užpakalis tiksliau sakan t:mirksiukas: . O būna ir krūtinkauliai. Taigi vakar nusipirkau 2 kg už 5 lt. (2,40 berods kg kaina). Į puodą, išverdi, taip stiprokai. Turim sultinuką sultiniui. Toliau reikia kantrybės, bet tikrai apsimoka. Nuimti visą mėsytę nuo tų kaulų.  Aš pakepinau su svogūnu ir gavosi pilna keptuvė iš tų 2 kg kauliukų mirksiukas.gif . Valgėm su šviežiom virtom bulvėm. Mūsų 5 asmenų šeimai tikrai buvo pakankamai. O joje 3 valgūs vyrai.
Dar labai skaniai gaunasi lietinių įdaras su vištiena. O jų tai galima pridaryti tikrai daug. Mėsa gera, vištos krūtinėlė. Tik kai aparatas, o ne žmogus ją nuo kaulo atskyrinėja, tai tos mėsos daug ir lieka.

Oi dar pamiršau, su makaronais pakepintais labai skanu.
Darbo nemažai, bet piniginiu atžvilgiu tikrai apsimoka. Ir galima sakyti, kad patiekalas mėsiškas, kas man lb aktualu, nes vien daržovių makalynių niekam neįsiųlysi schmoll.gif

Mano mama su tais kaulais daro vistienos saltiena wink.gif
Atsakyti
QUOTE(feneke @ 2009 08 13, 14:22)
As ir kartais nusiperku isverdu,nukrapstineju mesyte ir isverdu vistienos saltienos  wub.gif


o gal galima receptą? blush2.gif mes kažkaip pastaruoju metu labai pamėgome šaltieną, bet aš nė karto nesu jos dariusi blush2.gif
Atsakyti