Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs darželiai: kur ir kiek?

o nuo kiek priima i Liubertienes?
Atsakyti
Laba diena smile.gif

Gal yra mamų ką nors įdomaus žinančių apie naują privatų darželį Vilniuje Klaužada? Mačiau, kad jau paskelbta registracija ir jie rugpjūčio 21 atsidaro bigsmile.gif
Skaičiau jų tinklapį, susidariau neblogą įspūdį, bet gal kas žino kokių nors užkulisinių dalykų g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mariacka: 04 rugpjūčio 2010 - 15:08
QUOTE(vetruze @ 2010 08 04, 15:12)
o nuo kiek priima i Liubertienes?

nuo 3 metukų berods 4u.gif
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...php?id=35108817

Taip išeitų, kad darželiai, apie kuriuos rašoma šioje temoje, yra nelegalai?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 05, 10:40)
http://www.delfi.lt/...php?id=35108817

Taip išeitų, kad darželiai, apie kuriuos rašoma šioje temoje, yra nelegalai?

Nelegalais laikomi tie, kurie neturi VSC leidimų, bent aš taip suprantu. Auklės, kurios dirba su verslo liudijimais, moka mokesčius. Viskas, atrodo legaliai, bet VSC tokius darželius, centrus laiko nelegaliais. Suprask tu juos kaip nori doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2010 08 05, 12:00)
Nelegalais laikomi tie, kurie neturi VSC leidimų, bent aš taip suprantu. Auklės, kurios dirba su verslo liudijimais, moka mokesčius. Viskas, atrodo legaliai, bet VSC tokius darželius, centrus laiko nelegaliais. Suprask tu juos kaip nori doh.gif


Paskaičius tą straipsnį ir komentarus man daug klausimų kilo...Taip išeitų, kad palengvinimų jokių kaip ir nėra.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 05, 13:02)
Paskaičius tą straipsnį ir komentarus man daug klausimų kilo...Taip išeitų, kad palengvinimų jokių kaip ir nėra.

Faktiškai- ne lotuliukas.gif Tik didelis BURBULAS doh.gif ir pažadai.
Palengvino, jog leido steigti darželius butuose, bet reikalingas atskiras išejimas. O jei auklė gyvena 3 aukšte- ką jai daryt?
Jau nebereikalingos tik lovelės vaikučių miegui, galima guldyti ant čiužinių ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare-tyla @ 2010 08 05, 12:35)
Faktiškai- ne lotuliukas.gif Tik didelis BURBULAS doh.gif ir pažadai.
Palengvino, jog leido steigti darželius butuose, bet reikalingas atskiras išejimas. O jei auklė gyvena 3 aukšte- ką jai daryt?
Jau nebereikalingos tik lovelės vaikučių miegui, galima guldyti ant čiužinių ir t.t. doh.gif


Apgavikai...
Atsakyti
QUOTE(vetruze @ 2010 08 04, 14:12)
o nuo kiek priima i Liubertienes?


Į Liubertienės priimdavo nuo 3 metukų. Nuo šio rugsėjo kažkokios permainos. Yra minčių, kad priims nuo 1,5 m. Bet čia tik pletko forma, reiktų pasiskambinti jiems. Internetiniame psl jokios info nėra.
Atsakyti
QUOTE(Štefutė @ 2010 07 19, 10:36)
Apie darželius Antakalnyje, gal kam padės  4u.gif
Jau nuo šių metų rugsėjo keliaujame į darželį. Rinkomės iš šių variantų:
1.Diemedis (Kalvos g.);
2.Saulės gojus (nelabai Antakalnyje, bet visi baisiai giria);
3.Liubertienės darželis;
4.Prancūzų darželis (prie Grybo g. Maximos).


Papildau: Silo gatveje atsidaro edukologes Austejos Landsbergienes privatus vaiku dienos centras "Vaikystes sodas". Issamiau apie ji ju tinklalapyje arba Austejos internetiniame bloge. Kiek supratau, pilnos dienos kaina su viskuo 1200 kt

O apie darzelius privacius ir nelegalius diskutuojant, manau, kad cia terminai "kalti". Vaiku darzeliu privaciu nesteigiama, nes salygu neivykdo, tuo tarpu tokios istaigos pavadinamos: Vaiku prieziuros centras; Vaiku dienos centras; Laisvalaikio centras, Vaiku prieziuros grupe ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2010 08 10, 20:58)
Papildau: Silo gatveje atsidaro edukologes Austejos Landsbergienes privatus vaiku dienos centras "Vaikystes sodas".


Gal teko susipažinti su aplinka bei mokymo metodais? Kiek žinau, Austėja net savo udymo programą spec.turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Keberiokšt @ 2010 08 10, 21:58)
Papildau: Silo gatveje atsidaro edukologes Austejos Landsbergienes privatus vaiku dienos centras "Vaikystes sodas". Issamiau apie ji ju tinklalapyje arba Austejos internetiniame bloge. Kiek supratau, pilnos dienos kaina su viskuo 1200 kt

O apie darzelius privacius ir nelegalius diskutuojant, manau, kad cia terminai "kalti". Vaiku darzeliu privaciu nesteigiama, nes salygu neivykdo, tuo tarpu tokios istaigos pavadinamos: Vaiku prieziuros centras; Vaiku dienos centras;  Laisvalaikio centras, Vaiku prieziuros grupe  ir pan.


Ne pilnos dienos, o lankant visą dieną mėnesio kaina- 1250 Lt 4u.gif Nes, aš perskaičius, truputį išsigandau mirksiukas.gif kad už dieną- 1200Lt lotuliukas.gif

Nelabai supratau Jūsų antrojo pažymėto sakinio g.gif
Man antrodo, kad Lazdinėliuose steigiasi būtėnt privatus darželis mirksiukas.gif


Aš ir edukologė blush2.gif ir savo programą turiu. Tik laukiu galutinio patvirtinimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vakare-tyla: 10 rugpjūčio 2010 - 22:28