Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybų planuotojų paslaugos

Sveikutes!
Pasidalinsiu ir as savo patirtim. Vestuves su vyru atsventem dar praeita vasara, bet iki siol ju niekas negali pamirsti thumbup.gif Patys niekada nebutume taip sugalvoje padaryt, nesurastume tiek atrakciju, o kokius operatorius pasiule, tai truksta zodziu wub.gif Mes net nepastebejome, kad ruosiames vestuvems. Vienintelis dalykas, kuri reikejo daryti, tai tik atvaziuoti i nurodyta vieta ir pasakyti ar tinka mums siuloma preke ar paslauga ar ne. Buvom tokie atsipalaidave ir pries vestuves ir per ir po thumbup.gif Viskas suorganizuota, niekuo nereikia rupintis, uz tave apie viska pagalvoja thumbup.gif Tiek apgalvotu smulkmenu, apie kurias pati net nepagalvociau. Mums organizavo vestuves VIPEFEKTAS. Iki gyvenimo pabaigos busim su vyru dekingi Agnieskai ir Irinai uz savo svente notworthy.gif Kas turit galimybe, patarciau butinai nusisamdyt! Per vestuviu planavimo laika jos jums bus ne planuotojos, bet drauges! Nepasigailesit!
Atsakyti
QUOTE(Kortniux @ 2009 08 03, 11:45)
Sveikutes!
Pasidalinsiu ir as savo patirtim. Vestuves su vyru atsventem dar praeita vasara, bet iki siol ju niekas negali pamirsti thumbup.gif  Patys niekada nebutume taip sugalvoje padaryt, nesurastume tiek atrakciju, o kokius operatorius pasiule, tai truksta zodziu wub.gif  Mes net nepastebejome, kad ruosiames vestuvems. Vienintelis dalykas, kuri reikejo daryti, tai tik atvaziuoti i nurodyta vieta ir pasakyti ar tinka mums siuloma preke ar paslauga ar ne. Buvom tokie atsipalaidave ir pries vestuves ir per ir po thumbup.gif  Viskas suorganizuota, niekuo nereikia rupintis, uz tave apie viska pagalvoja thumbup.gif Tiek apgalvotu smulkmenu, apie kurias pati net nepagalvociau. Mums organizavo vestuves VIPEFEKTAS. Iki gyvenimo pabaigos busim su vyru dekingi Agnieskai ir Irinai uz savo svente notworthy.gif Kas turit galimybe, patarciau butinai nusisamdyt! Per vestuviu planavimo laika jos jums bus ne planuotojos, bet drauges! Nepasigailesit!


Man idomu kiek kainuoja, kai uz tave viska suorganizuoja ir sugalvoja biggrin.gif 4u.gif
Ir dar idomu, ar jos tik iki vestuviu viskuo rupinasi ar ir vestuviu metu "asistuoja", na zaidimus kokius veda ar pan.
Atsakyti
Kainuoja labai ivairiai. O vestuviu planuotoja tai nera nei asistente, nei vakaro vedeja. Jinai suranda zmones, kurie "dirbs" tavo vestuvese: gros, dainuos, fotografuos, ves vakara ir t.t. Jinai nudirba visa juoda darba, o tu ateini tik pasiziureti rezultato wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nora. @ 2009 07 20, 18:47)
isaiskejo, kad pavyko uzsisakyti daugeli dalyku gerokai pigiau, nei siule planuotojos... bendraujant su uzsakovais be tarpininku...
taigi be tarpininku visada zinai kur isleidi pinigelius, ir dar... gali tiesiogiai paprasciau bendrauti su uzsakovais, tiesiogiai issakyti ko pageidauji. O kai reikia perpasakoti organizatoriams, tada-dvigubas darbas...


Būtent, kad yra organizatorių, kurie deklaruodami, jog dirba pigiai pagrindines pajamas pasiima iš tarpininkavimo.
Todėl dauguma stebisi, kai pateikiu sąmatą su užsakomų atlikėjų įkainiais.
Yra ir daugiau tokiu principu dirbančių, tokių kurie ima už savo darbą, o ne už kontaktus.
Todėl renkantis reikėtų atsižvelgti į šį punktą.
Atsakyti
Sveikos visos nuotakeles.

Noriu pasidalinti savo patirtim, kai rengiantis vestuvems teko pasinaudoti vedybo planuotojos, kartu ir vedejos paslaugomis. Likome labai patenkinti, kadangi gavome nerealia svente, jokiu papildomu rupesciu, susijusiu su organizavimu ir pan. Svarbiausia, kainavo tiesiog simboliskai.
Rekomenduoju pasiskambinti - Simona, 8-674-20937.
Atsakyti
QUOTE(tetisss @ 2009 08 13, 16:02)
Sveikos visos nuotakeles.

Noriu pasidalinti savo patirtim, kai rengiantis vestuvems teko pasinaudoti vedybo planuotojos, kartu ir vedejos paslaugomis. Likome labai patenkinti, kadangi gavome nerealia svente, jokiu papildomu rupesciu, susijusiu su organizavimu ir pan. Svarbiausia, kainavo tiesiog simboliskai.
Rekomenduoju pasiskambinti - Simona, 8-674-20937.


Netikiu, kad uz simboline kaina gauni ir planuotoja ir vedeja ir gal dar kazka! Arba toks ten ir lygis. Nepazistu sios reklamuojamos merginos, bet reklamos jau gana. Kam reikes - pasiskambins!

O, kad kainos skiriasi, tai irgi niuansas. Metu pradzioje dauguma manau buvo pasikele kainas, bet priartejus vasarai, matant, kad lieka neuzimtu savaitgaliu, tos paslaugu kainos krenta. Daznas turbut pamasto geriau 200Lt pigiau, bet vis pinigai i kisene, o ne atvirksciau. Juk retai buna tiksli kaina, nebent profesionalu. Kaina, manau, yra laimes ir derybu dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerina: 14 rugpjūčio 2009 - 13:28
Ne visos planuotojos plėšia nežmoniškus pinigus...didelė kaino toli gražu nereiškia kokybiško darbo ir atvirkščiai.
Vienos turi išlaikyti ofisus, personala ir t.t. o sugeba dirbti vienos, didenėms apimtims nusisamdant pagalbininką tik tam užsakymui.
Natūralu, kad didesnė įmonė už tą patį paprašys daugiau arba daug daugiau, nei pvz. individualią veiklą vykdanti planuotoja.
Šioje vietoje prašykite rekomendacijų, atsiliepimų ir t.t. Galu gale per pirmą susitikimą galite "pamatyti" planuotojos požiūrį į dabą ar jūs "tinkate" viena kitai ir t.t.
Tad aš asmeniškai prieš teiginį, kad gera planuotoja - brangi planuotoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2009 08 16, 20:56)
Tad aš asmeniškai prieš teiginį, kad gera planuotoja - brangi planuotoja mirksiukas.gif


pilnai sutinku drinks_cheers.gif

Viskas priklauso ir nuo planuotojos isradingumo, bei jos susisnekejimo su jaunaisiais ir ju supratimo,... man labai patinka reportazas is siu vestuviu, kur matosi, kad Viktorija sugebejo viska suderinti, apjungti i bendra visuma... kur tos musu lietuviskos tradicines vestuves igauna visai kita, nauja ir sveizia atspalvi... kur viskas yra suderinta iki menkiausios detales... ir matosi, kad visoms toms idejoms igyvendinti tikrai nereikejo labai dideliu islaidu mirksiukas.gif

Linkiu visoms merginoms surasti tokia planuotoja, kuri jus suprastu ir igyvendintu jusu svajones drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(liggy @ 2009 08 03, 15:23)
Na jo, tikiu, kad gerai suorganizavo, nes kainele tai wow! Idomu butu dar sulaukti kokiu nors rekomendaciju is tu, kurios jau savo vestuves atsoko ir dirbo su planuotojom smile.gif


Mano vetuvės kainavo tik 20000 lt buvom 2 dienas, žmonių apie 40 šventėm trakuose, ir turėjom planuotoją. Buvau susitikus su pora planuotoju viena man pasake, kad už tokia suma neįmanoma iškelt doh.gif
o kita buvo lbai faina, mes ir dabar bendraujam.
Kaina priklauso nuo to kojJūs norit,
jei imat visa komplektą ima pie 10-15% nuo vestuviu samatos (bet tada padeda ir suknia išsirinkt ir batus nusipirkt ir dar visko visko)
Jei Jums to nereikia, darykit kaip aš, mano planuotoja buvo atsakinga už scenariju, vedėja muzikantus, vietą, mašinas ir papuošimus, tai sumokėjau nedaug ir viską labai fainai atliko. Vestuviu metu net suknele valė, ir ryžius iš galvos ištraukliojo. Jei kam idomu galiu rekomenduot asmeniškai
Atsakyti
Na, mes jau savo vedybu planuotojas siaip ne taip issirinkom. Musu vestuves kitu metu rugpjucio pradzioj, o planuoti planuotojos pradeda jau dabar. Ju paciu teigimu, metai ar truputi maziau nei metai yra labai optimalus laikas, kad butu galima viska nuodugniai suderinti, issirinkti idomiausius ir prieinamiausius varjantus. Pradejome ieskoti planuotoju dar vasaros pradzioje.
Tiesa sakant, reikia susitikti bent su 3 planuotojom, kad galetumete atrasti sau tinkanti zmogu. Mes rinkomes gana ilgai. Is pradziu susitikom su vienom, cia labai isgirtom planuotojom. Ir, tiesa sakant, buvome nelabai maloniai nustebinti ju kainu ir poziurio i klienta. Tikrai nesakau, kad ju paslaugos prastos! Jokiu budu, nes to nezinau. Bet susitike ir truputi pakalbeje paklausem ju kainos. Mums ji pasirode labai didele. Sakom - atsiprasom, turbut be reikalo sutrukdem jus, nes jusu paslaugu kaina sudaro penktadali musu vestuviu biudzeto. Mums per brangu. Tai buvome mandagiai palydeti iki duru, pakeliui paaiskinant, kad uz tokia pinigu suma "nieko ypatingo nepadarysi", todel galime ir patys susiplanuoti, nes tokiom vestuvem planuotojos net nereikia. Ta prasme - neturi babkiu, tai nueik, susirasyk ir buk laimingas, nes jos ten neturi ka veikti. Tada dar susitikom su keletu planuotoju, kuriu kainos zymiai skyresi nuo pirmuju. Ir galu gale issirinkome planuotojas is Vilniaus (nors patys esame kaunieciai), kuriu ir kaina laaaaabai jau priimtina, ir patirtis atrodo pakankama, ir paaiskejo, kad uz musu numatyta suma dar ir kiek visko "ypatingo" galima prigalvoti. Todel linkiu visoms jokiu budu neuzkibti ant pirmo kabliuko.
Atsakyti
Sveika,

manau, kad pirmiausia reikia skambinti planuotojoms ir klausti, ar jos gali planuoti ne viska nuo iki, bet tik kai kurias sventes dalis. Nes as irgi buvau cia prisiskaiciusi, kad moki tik uz tas paslaugas, kurias jos tau teikia, kad gali pasirinkti, ka paskirti planuotojoms planuoti, o ka pats gali pasidaryti... Taciau realybe pasirode visai kitoia. Kai kurios net i kalbas nesileidzia apie tam tikru sventes daliu planavimas. Arba daro viska pacios, arba is viso neapsiima. Ir viena is priezasciu yra ta, kad jos jau turi savo komanda ir tai komandai yra finansiskai nenaudinga priimti "svetimus" zmones. Todel labai stengiamasi "ikisti" savo preke, kartais net ten, kur jos visai neprasoma biggrin.gif
Papildyta:
O del to, kad esate ne LT, jokiu problemu nera, geros planuotojos atlieka savo darba gerai net ir nematydamos kliento. Gausite daug nuotrauku ir pan, kad galetumete kuo geriau isivaizduoti bendra vaizda
Atsakyti
QUOTE(Lynse @ 2009 10 21, 19:53)
Sveikutės smile.gif

Aš ir mano sužadėtinis esame ne Lietuvoje, bet planuojame tuoktis Lietuvoje, todėl suplanuoti jas būtų sunkoka, todėl aš galvoju apie vestuvių planuotoją. Mintis yra tokia: ne pilnai viską organizuoti, bet tik pagrindą: vietą, muzikantus, forografus, filmuotojus..
Gal turite patarimų iš patirties šaunių vestuvių organizatorių?  ax.gif
Pati esu iš Šiaulių.
Dėkoju iš visos širdies  4u.gif


Siulau jusm susisiekti su viktorijavz@gmail.com
ji pasvaliete ar panevezitete.
Turetu ka jums papasakoti ir apie geras ir apie blogas puses.
Jie gyveno Danijoje ir visus metus iki vestuviu bendravo su planuotojom esanciom Lietuvoje el.pastu.

Tokios patirties tai niekas daugiau neturi, ten uztektu 5 vestuvems...

pasiteiraukite kokia buvo planavimo opradzia ir manau jums nurodys i ka galiam kreiptis, o i ka neduok dieva nesikreipti...
gal ji turi issisaugojusi ir staripsni is "delfio" apie ju vestuves.

Kiek zinau jie tik tuokesi Lietuvoj, o dabar gyvene ir dirba vel Danijoj.
Bet el.pastas neturetu buti pasikeites
Atsakyti