Įkraunama...
Įkraunama...

Vedybų planuotojų paslaugos

QUOTE(creative @ 2014 04 03, 13:42)

1. Lapes vestuves
2. Viktorijos vestuves
3. Dega rutos
4. K. Kaikariene
5. Prestige idea
Jei kas turite, kokiu atsiliepimu, butinai pasidalinkit.  4u.gif


Aš pernai atšokau savąsias vestuves, tai šiek tiek galiu ir aš apie jas pakomentuoti (tik apie Kaikarienę nieko neturiu pasakyti, nes į ja nesikreipiau)

Lapės vestuvės - pas ja pernai buvo labai didelis užimtumas. Spėju ir šįmet smile.gif Mes pamenu gruodžio mėnesį jau jos nebegalėjom pasiimti, nes mūsų datai turėjo 2 poras :/ Bet jos idėjos nenuobodžios, ją renkasi tie, kuriems patinka DIY stiliukas, nes turi originalių idėjų arba jas skolinasi iš garsių užsienio vestuvių planuotojų (bet tas nėra blogai).
Viktorijos vestuvės labiau orientuojasi, kaip suprantu, į didesnes, prabangesnes, bent jau tokį įspūdį padarė.
Dega rūtos - laba panašu į lapės vestuves. Tiesiog žmonės skiriasi smile.gif
Prestige idea - naudojausi kai kuriomis jų paslaugomis (ne vestuvių planavimui, bet susiję, be abejo, su vestuvėmis), reikėjo man tų paslaugų labai greitai, tai ką galiu pasakyti - greita ir profesionalu, tad rekomenduoju.
Atsakyti
QUOTE(Benuvita @ 2014 04 03, 13:30)
Tiesiog neatsistebiu kaip naujokes stengiasi ibrukti Marry.lt, ir postas po posto apie ta pati... kaip grazu, kaip gerai.. tik ju www nekvepia nei rimtumu, nei neva tuo perdetu sukurtu groziu, Taip kad gal pakanka????

Papildyta:
Pagaliau!!!! Nors vienas objektyvus irasas!!!!  Sekmes renkantis planuotoja, manau, sis sarasas puikus ir pravers daugeliui busimu nuotaku, na isskyrus gal Kaikarienes kandidatura...


Issakyti nuomone - nenusikaltimas. Tai juk forumas. O skirtingu zmoniu - skirtingas skonis. Jums - nekvepia, man - kvepia.. ir net labai smile.gif Naujoku nuomone gali buti tiek pat naudinga kiek ir senbuviu. Tad leiskite ja issakyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaulisyragrazus @ 2014 04 07, 21:19)
Issakyti nuomone - nenusikaltimas. Tai juk forumas. O skirtingu zmoniu - skirtingas skonis. Jums - nekvepia, man - kvepia.. ir net labai smile.gif Naujoku nuomone gali buti tiek pat naudinga kiek ir senbuviu. Tad leiskite ja issakyti smile.gif


Jei norite reklamos sau, patarciau paieskoti tinkamesniu budu, nes sis neitikinamas.
Sekmes!
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif draugei padedu planuoti jos vestuves smile.gif
kaip smagu, kad netikėtai atradau nemokamą el.žurnalą internete. Gal ir jums pravers 4u.gif https://www.facebook...misija.vestuves thumbup.gif daug idėjų, pasiūlymų, tikrai vertas dėmesio smile.gif
Atsakyti
Nu liuks tas žurnaliukas bigsmile.gif Ypač planuojančioms vesuves, naudingos informacijos radau, gražių vaizdų.. Smagu, kad dauguma nuotraukų lietuvių fotografų, o ne tiesiog "ištrauktos" iš inerneto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gluodena @ 2014 04 08, 16:24)
Nu liuks tas žurnaliukas  bigsmile.gif Ypač planuojančioms vesuves, naudingos informacijos radau, gražių vaizdų.. Smagu, kad dauguma nuotraukų lietuvių fotografų, o ne tiesiog "ištrauktos" iš inerneto  smile.gif


Man dar labai patinka ir pavaryti zurnala Vestuves.lt nuo...iki..daug geru ideju galima rasti.
Atsakyti
Taip, pavartyt labai patogu, kad nebutinai visko tik ieskot internete. Man patiko, kad Misija Vestuves zurnala galima parsisiuti, tarkim i plansetini kompiuteri ir pasiimti su savimi, tas irgi patogu, kaip spausdintas zurnalas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gluodena: 08 balandžio 2014 - 19:42
QUOTE(pamaiva-22 @ 2013 01 18, 17:30)
padarysiu viską, kaip esu įpratusi - tobulai.
o kuri nori šiaip sau vestuvių?.. smile.gif visos nori idealiai idealių, tobulų, nes tiki, kad jos pirmos ir paskutinės.
QUOTE(rutele33 @ 2013 04 10, 18:43)
vestuves gali tapti ne svente, o darbu.

pritariu drinks_cheers.gif
QUOTE(pasaulisyragrazus @ 2014 03 29, 02:09)
mes sugebejom megautis savomis vestuvemis o ne tik jose dalyvauti.
čia ir esmė user posted image

mano galva, jei vestuvėse nėra koordinatoriaus/pamergės, kuri apsiimtų atsakyti į antros eilės pusseserės mln. klausimų, įteikti asmenines/bendras programas svečiams - kas, kur, kada, kaip. kam smagu būti tampomam už skverno atsakinėti į tuos pačius klausimus? doh.gif

-Kvietimas-
Miela, teta,
kviečiame Jus į mūsų sutuoktuves, įvyksiančias š.m. liepos 1 d., Rotušėje, 12 valandą.
Šventinė vakarienė - Kažkokiame dvare, 17 val.
Lauksime Jūsų šventėje!

Programa:
12.00 sutuoktuvės;
12:15 sveikinimai ir jaunųjų vaišės;
12:45 jaunieji ir svečiai vyksta į dvarą linksmuoju autobusu;
14.00 atvykimas į Kažkokį dvarą;
14.00-15.00 svečių įsikūrimas dvare;
14.00-17.00 pramogos svečiams su vedėju;
14.30 jaunųjų asmeninė fotosesija;
16.00 svečių ir jaunųjų fotosesija;
17.00 šventinio vakaro pradžia;
00.00 jaunųjų torto pjaustymas, fejerverkai.



Atsakyti
Merginos, planuoju savo dieną (nors dar liko beveik metai) ir jau matau, kad reikės planuotojos pagalbos, tačiau man taip ir iki galo neaišku, ką ji tiksliai daro už sumokėtus pinigus? schmoll.gif Merginos, o ką jūs manote apie vestuvių planuotojas, kodėl verta ar neverta jas samdyti? Kokios baimės, lūkesčiai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Alex987 @ 2014 06 02, 13:09)
Merginos, planuoju savo dieną (nors dar liko beveik metai) ir jau matau, kad reikės planuotojos pagalbos, tačiau man taip ir iki galo neaišku, ką ji tiksliai daro už sumokėtus pinigus?  schmoll.gif  Merginos, o ką jūs manote apie vestuvių planuotojas, kodėl verta ar neverta jas samdyti? Kokios baimės, lūkesčiai?  unsure.gif

mes turejom is pradziu, paskui atsisakem unsure.gif kadangi pradejom planuoti pries metus, as norejau is anksto tureti ir sodyba, ir vedejus, ir fotografus, na tuos pagrindinius... gal man taip nepasiseke, bet visalaik pati turejau ieskoti, rasyti, priminti, prasyti, net zyzti, kad man kazka pasiulytu, kad duotu, kad patartu.. esme, pati susiradau sodyba, jie tik sutarti pasirase, taip buvo ir su fotografais ir pan, tada nusprendziau, kokio velnio man reik tu planuotoju,jei vis tiek visa juoda darba darau pati g.gif pasisamdziau tik dekoratore, kuri man papuos erdve, saldu stala ir t.t., tikiuosi, kad neprasoviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alex987 @ 2014 06 02, 13:09)
matau, kad reikės planuotojos pagalbos, tačiau man taip ir iki galo neaišku, ką ji tiksliai daro už sumokėtus pinigus?
el.paštu išsiųsk užklausas kelioms koordinatorėms. aprašyk savo dabartinę padėtį - kokius namų darbus jau atlikai, kas liko, ko norėtum. pasidomėk kiek koordinatorė įvertintų savo paslaugas, ką mainais už užmokestį gausi? kokia forma (sutartimi) sutvirtinami susitarimai.
Atsakyti
Ir as pradeda galvoti, gal vestuviu planuotojo paslaugomis pasinaudoti. Tik idomu kiek tai kainuotu, jeigu mes fotografa, muzikanta, sodyba, baznycia jau turim g.gif
Papildyta:
QUOTE(creative @ 2014 04 03, 10:42)
Sveikos,

Ieskomes ir mes vestuviu planuotoju. Internete atsiliepimu is tikruju mazoka, tai greiciausiai teks issirinkti be ju.
Esame issiunte pirmines uzklausas keliems planuotojams, gal kazkam bus idomu. Rezultatai kolkas tokie:

1. Lapes vestuves – atsakymo sulaukiau labai greitai. Laiskas pasirode labai asmeniskas, nuosirdus, paprastas ir su lengvu humoru. (Toks, koks mano nuomone, yra visas jos blogas, vestuviu aprasymai ir fb psl.)
2. Viktorijos vestuves – Laiskas daug oficialesnis ir “saltesnis”, prisegti pdf dokumentai su detaliu paslaugu aprasymu ir kainomis. Laiskas, mano nuomone, irgi atspindi ju organizuojamu svenciu stiliu – klasika, profesionalumas.
3. Dega rutos – Buvo is karto pasiulyta surengti “virtualu” susitikima skype (gyvename ne Lietuvoje).
4. K. Kaikariene – tiksliai neatsimenu, koks buvo atsakymas, bet pamenu, kad “neuzkabino”
5. Prestige idea – atsakymas buvo gana sabloniskas, bet issamus.

Taigi toks pirmas ispudis po pirminio kontakto su siais planuotojais. Planuoju dar prisesti ir issiuntineti uzklausas kitiems, o tada  susitikti su 2-3 is galutinai issirinkti. Jei kas turite, kokiu atsiliepimu, butinai pasidalinkit.  4u.gif

Parasysiu ir as uzklausas kai kurioms planuotojoms, paskui pakomentuosiu smile.gif
Dar parasiau Tadui Rimgailai. ax.gif
Atsakyti