Įkraunama...
Įkraunama...

kokio senumo rūbai jūsų spintoje?

O kaip gi mada? Negi nieks jos nesivaiko? Visai neatsizvelgia? Ka man besakytu, vistiek nepatikesiu, kad 3-5 ir daugiau metu senumo daiktas gali buti vis dar madingas. Aktualus - gal, bet nemadingas...As asmeniskai neprisiverciu net namuose sena drabuzi uzsideti, nes juk ne viena gyvenu...Kad ir viena gyvenciau, vistiek norisi visada ir visur atrodyti gerai smile.gif
Ir dar vienas klausimas iskilo - kodel jus, dauguma cia parasiusiu, taip retai perkat naujus drabuzius? Is taupumo? Del pinigu trukumo? Juk tai taip moteriska dziuginti save (ir vyra) nauju, kad ir nereikalingu apdaru! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 26, 15:07)
O kaip gi mada? Negi nieks jos nesivaiko? Visai neatsizvelgia? Ka man besakytu, vistiek nepatikesiu, kad 3-5 ir daugiau metu senumo daiktas gali buti vis dar madingas. Aktualus - gal, bet nemadingas...As asmeniskai neprisiverciu net namuose sena drabuzi uzsideti, nes juk ne viena gyvenu...Kad ir viena gyvenciau, vistiek norisi visada ir visur atrodyti gerai smile.gif
Ir dar vienas klausimas iskilo - kodel jus, dauguma cia parasiusiu, taip retai perkat naujus drabuzius? Is taupumo? Del pinigu trukumo? Juk tai taip moteriska dziuginti save (ir vyra) nauju, kad ir nereikalingu apdaru! smile.gif



reikia pamatyti pati drabuzi ir jau tada sppresti kaip jis atrodo tongue.gif
kaip tik vyras ir isgyre ta suknele - sakiau, kad sena jau - sake: nesvarbu , vistiek su ja graziai atrodai biggrin.gif tongue.gif
o kas kiek laiko tu perki drabuzius deveti namuose - kas menesi ? nes kitaip jie tampa seni ir nebegrazus schmoll.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 26, 16:07)
O kaip gi mada? Negi nieks jos nesivaiko? Visai neatsizvelgia? Ka man besakytu, vistiek nepatikesiu, kad 3-5 ir daugiau metu senumo daiktas gali buti vis dar madingas. Aktualus - gal, bet nemadingas...As asmeniskai neprisiverciu net namuose sena drabuzi uzsideti, nes juk ne viena gyvenu...Kad ir viena gyvenciau, vistiek norisi visada ir visur atrodyti gerai smile.gif


Na mano senieji drabužėliai yra labai geros kokybės ir sakyčiau tokie universalūs, ta prasme kokius ir dabar siuva bei parduoda smile.gif
O šiandien, pvz., apsirengiau tokią ryškią maikutę - nu pati net netikiu, kad nenusiskalbė per 5 metus, nei spalvos, nei forma thumbup.gif O dėl mados - tokio stiliaus maikutės jau n metų parduotuvėse ir manau dar ilgai bus, tai kam man mest gerą daiktą lauk? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zaliuoke: 26 liepos 2005 - 15:20
Turiu karakulio kailinukus nesioju jau 10 metu, pernai persiuvo persukavo, na dadejo rankogalius, apykakle ir vau, net pati nesitekejau tokio efekto, kaip nauji ir madingi. Turiu suknele pirkau pries 5 metus vaiko krikstynom, liuks dar ir daba draugem paskolinu i koki baliuka nulekt, manau kad tokie daiktai ir negali but perkami tik sezonui, na nebent jau nera kur pinigu metyt, o maikytes ir pan tai taip sutinku. O va sistre issitrauke mamos mergautine bliuzele ir visos drauges klausinejo kur pirko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 26, 13:07)
O kaip gi mada? Negi nieks jos nesivaiko?

Kad ir viena gyvenciau, vistiek norisi visada ir visur atrodyti gerai smile.gif

Ir dar vienas klausimas iskilo - kodel jus, dauguma cia parasiusiu, taip retai perkat naujus drabuzius?


Atsakant į antrą posto dalį, tai žiauriai nemėgstu maklinėti po rūbų parduotuves, dar baisiau kažką matuotis doh.gif Nemėgstu pirkti cry.gif Kaip sakant pinigų tai yra ir vyras vis siūlo ką nupirkt, bet nė už ką nenoriu doh.gif Man tas pirkimas - katorga ax.gif

Mados niekada nežiūriu ir nesivaikau. Man ji neįdomi. Aš perku tai kas man tinka, o ne tai kas madinga. Kodėl atrodo, kad retai perkančios drabužius atrodo blogai blink.gif Va čia tai keistas komentaras blink.gif Saikingai "besipuošiančios" ir aukštos kokybės drabužiais atrodo daug geriau nei prisipirkusios madingų "škurliukų" nuolaidų sezonu biggrin.gif
Atsakyti
Pagalvojau, kad turbūt turiu ir kokių 10-13 metų senumo drabužėlių, ant kurių niekad nepasakytum, kad tiek atgyveno ir nebemadingi smile.gif Ir dar gerai, kad įtelpu vis į juos smile.gif))))))
Atsakyti
As tai dirbu su ta bendradarbe jau 4 metai viename kabinete ir jos garderoba isnagrinejusi..na, ji atrodo tikrai gerai...siuvasi ji daznai, drabuziu turi l.daug, bet ir nesioja juos po 10 metu doh.gif ech, noreciau ir as taip ismokti renktis rolleyes.gif
ji neperka per ispardavimus pigiu skurliuku, nes jos dydziu ir nelabai buna.
Kiekviena drabuzeliu komplekta ji ilgai apmasto, ilgai renkasi medziagas, derina sagas, uztrauktukus ir pan...paskui prie kiekvieno komplektuko perkasi batukus, rankinuka, papuosalus...
jie NIEKADA nenesioja megztiniu, golfu, trumpu ar vidutinio ilgio sijonu..visi kostiumeliai su ilgais sijonais ar klasikinemis kelnemis...daugiau zaidzia ne su modelio imantrumu, bet spalva...o jei spalva tinka, tai ir is mados neiseina.
Siandien pvz. ji vilkejo vien raudonai..kostiumelis, bateliai, rankinukas, lupos - raudonos..atrode ispudingai thumbup.gif is kitos puses ji atitiko protokolinius dalykus ir neatrode kaip kokia susisukusi ir nusiurusi biuro pele...vienzo, zydinti moteris biggrin.gif
Atsakyti
na aš savo spintoje turiu įvairaus senumo drabužių, netgi savo mamos jaunystės thumbup.gif , kurie yra geros kokybės ir ,beja, morališkai nepasenę.

o pirkti kas sezoną naują garderobą tai žinote man prabanga, tuo labiau,kad naujos kolekcijos drabužėlis parduotuvėje nereiškia,kad jis yra madingas ( na aišku yra "gariūnų mada","laisvės alėjos mada"ir tt...

mano manymo šį sezoną ,kaip ir praeitą,drįstu teigti ir bent keletą (tiksliau daug) ateinančių, bus madinga stilinga persona, pabrėžiu STILINGA, o būti stilinga čia jau neužtenka kas sezoną keisti savo spintos turinį, pirkti brand'inius drabužius,
čia jau matot reikia kai ko daugiau, o turėti šarmo (čia toks sunkiai paaiškinamas apibūdinimas) tai madinga bus per amžius smile.gif

manau,kad drabužis ,kuris yra metų,dviejų,10, 20m. senumo gali l.puošti žmogų ir paprastai jei "moka rengtis' tai tikrai nesuprasi,kad šiai madingais raštais raštuotai palaidiniai 20m.

na ,reikia sutikti,nevisi drabužėliai pragulėja dvidešimtmetį spintoje, išvyde dienos šviesą atrodo kaip drabužių dizaino šedevrai biggrin.gif ( oi nevisi)

o tavo, babble, kolegė yra šaunuolė ir manau l.stilinga moteris.
Atsakyti
Drabužius daugiausia nešioju 2-3 sezonus. Reviziją darau kokius du kartus per metus. Tai vienus drabužius atiduodu, kitus išmetu, o dar kitus į maišiuką. Na man jie tokie mieli buvo, kad atsisiskirt negaliu.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 26, 16:07)
O kaip gi mada? Negi nieks jos nesivaiko? Visai neatsizvelgia? Ka man besakytu, vistiek nepatikesiu, kad 3-5 ir daugiau metu senumo daiktas gali buti vis dar madingas. Aktualus - gal, bet nemadingas...As asmeniskai neprisiverciu net namuose sena drabuzi uzsideti, nes juk ne viena gyvenu...Kad ir viena gyvenciau, vistiek norisi visada ir visur atrodyti gerai smile.gif
Ir dar vienas klausimas iskilo - kodel jus, dauguma cia parasiusiu, taip retai perkat naujus drabuzius? Is taupumo? Del pinigu trukumo? Juk tai taip moteriska dziuginti save (ir vyra) nauju, kad ir nereikalingu apdaru! smile.gif


Mada gali nusipirkt bet stiliaus nenusipirksi uz jokius pinigus tongue.gif

turiu ivairiu rubu ir 10 metu senumo ir visiskai nauju ir manau kad atatinkamai juos derinant galima rengtis visiskai madingai o svarbiausia stilingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2005 07 26, 16:14)
reikia pamatyti  pati drabuzi ir jau tada sppresti kaip jis atrodo  tongue.gif
kaip tik vyras ir isgyre ta suknele - sakiau, kad sena jau - sake: nesvarbu , vistiek su ja graziai atrodai  biggrin.gif tongue.gif
o kas kiek laiko tu perki drabuzius  deveti namuose - kas menesi ? nes kitaip jie tampa seni ir nebegrazus  schmoll.gif  tongue.gif


Namuose as deviu tokius pat drabuzius kaip ir pvz darbe, ta prasme kad neturiu atskyru naminiu drabuziu.. Todel taip, kas menesi perku..
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2005 07 27, 20:46)
Namuose as deviu tokius pat drabuzius kaip ir pvz darbe, ta prasme kad neturiu atskyru naminiu drabuziu.. Todel taip, kas menesi perku..


geeras, idomiai tu cia g.gif biggrin.gif
as tai turiu atskirus - vieni i gamta , kiti namie, kiti i miesta, kiti proginiai biggrin.gif
Atsakyti