Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Ačiū pavonija mirksiukas.gif , dabar jau ne tik plėmukai, jau ir faktūra pasirodė lotuliukas.gif Išsimušė kalkės ar druskos, ar kas ten išlenda tokie iš molinių vazonų lotuliukas.gif Bet kaktusai patenkinti kol kas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 01 29, 15:54)
Aš naudoju 1200 grubumo

Dar vienas klausimas: o kur įsigyti? Senukuose bus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilcia @ 2009 01 29, 15:49)
Dar vienas klausimas: o kur įsigyti? Senukuose bus?  ax.gif


Bus smile.gif ten galėsi išsirinkti, kas tau patiks
Atsakyti
darau , vadinasi, prieskonių dėžę. ir mėtausi, ką daryt su laisvais plotais. dažyt tamsiai rudai, beicuot tamsiai ar palikt kaip yra? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 29, 16:52)
ką daryt su laisvais plotais. dažyt tamsiai rudai, beicuot tamsiai ar palikt kaip yra?  g.gif

As palikciau kaip dabar-balta, nes manrods tamsiai dazyt jau bus per tamsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2009 01 29, 15:03)
Merginos patarkit, susigundziau pabandyti dekupaza, noriu susipirkti viska ko reikia.
Vakar stovejau senukuose ir suabejojau del dazu, dauguma akriliniu dazu raso kad skirti fasadams, betonui, sienoms ir t.t. ar jie tinka dekupazui (medziui?)

Ir dar siandien nusipirkau viekomponenti sendinimo laka, man pardaveja sake, kad jeigu ji lakuosiu ant priklijuoto paveikslelio tai paveikslelis suskeldes, nes jo spalva bus kontrastinga tai ant kurio uzklijuotas (t.y. baltai) bet keik skaiciau internete apie lakus, tai kiek supratau, tai tas vienkomponentis visai ne taip veikia g.gif


Dėl dažų, esančių Senukuose, geriausia pasiklausti konsultantų, jie tikrai žino, kuriuos galima naudoti medžiui. Aš esu nusipirkusi iš Thomas Philipps 0,5 l baltų akrilinių dažų, patinka jie man. Dažų gali pirkti ir dailininkų parduotuvėse ir internetinėse, vienu žodžiu - pasirinkimas didelis smile.gif
Dėl vienkomponenčio, tai naudojama taip: nudažai daiktą dažais, palauki, kol išdžius, tada tepi vienkomponentį, palauki ir ant viršaus tepi dažus, kurių spalva yra kontrastinga pirmajai ir lauki rezultato smile.gif gali padžiovinti fenu, stipriau sklis. Svarbiausia tepant dažus braukti vieną kartą, pradžiai, kad būtų lengviau naudok volelį arba kempinėlę. Paskui klijuoji servetėlę ir per ją matosi skilimas. Čia mano patarimai, gal merginos, kurios ilgai dekupažina žino kažkokių paslapčių, gal kitaip daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 01 29, 16:57)
As palikciau kaip dabar-balta, nes manrods tamsiai dazyt jau bus per tamsu biggrin.gif

jo palik sviesu paskui uzdek sendinima ir itrink tamsiai rudais dazais ir liuks atrodys wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Va Sobieska, gerai sutaria su vienkomponenčiu, gal ji daugiau patars smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 29, 15:52)
darau , vadinasi, prieskonių dėžę.


O kur perki dėžutes, ieškau reikiamo dydžio niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 01 29, 17:07)
Va Sobieska, gerai sutaria su vienkomponenčiu, gal ji daugiau patars  smile.gif
Papildyta:
O kur perki dėžutes, ieškau reikiamo dydžio niekaip nerandu  doh.gif

šita iš italijos atkeliavus su 3 vyno buteliais viduj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 29, 16:11)
šita iš italijos atkeliavus su 3 vyno buteliais viduj  rolleyes.gif


Super biggrin.gif ne tik graži dėžutė, bet ir skanus turinys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 01 29, 17:07)
Va Sobieska, gerai sutaria su vienkomponenčiu, gal ji daugiau patars  smile.gif
Papildyta:
O kur perki dėžutes, ieškau reikiamo dydžio niekaip nerandu  doh.gif


O kokio dydzhio reikia ir kokios dezhes??
Papildyta:
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2009 01 29, 16:52)
darau , vadinasi, prieskonių dėžę. ir mėtausi, ką daryt su laisvais plotais. dažyt tamsiai rudai, beicuot tamsiai ar palikt kaip yra?  g.gif
user posted image


Grazhu bus ir sendinta dvikomponenciu su tamsiais irtinimais, bet ash dar pabandyciau apzhaisti su paciais prieskoniais..pvz. kokiais smulkaus grudo prieskoniais (apklijuociau) padubliavus su kitokio grudetumo ir t.t. ar visa laisva plota, ar tik fragmentais, cia jau fantazijos plotmiu realizacija, pagal nuotaika deciau, ir dar smagu butu, kur yra vaizdas prieskoniu dubenelio su prieskoniais ish virzhaus, tai irgi tikru prieskoniu priklijuociau, kad gyviau atrodytu, butu beveik 3D blink.gif blink.gif o pripyliau fantazijos, bet tikrai panaudociau tikru prieskoniu apdaulai..
Atsakyti
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 01 29, 15:54)
O cukrinė porcelianinė?

ji kaip keramikine,bet padengta kazkuo slidziu g.gif
Atsakyti