Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

QUOTE(Katukė @ 2009 02 22, 22:14)
Senokai nebesilankiau pas jus blush2.gif

nu jau tikrai senokai, taigi smagu kai jau patyre mamytes informacija dalinas thumbup.gif prasom uzsukti dazniau ax.gif
o mums ryt didzioji ligoniniu diena doh.gif kaip maziuka reiks taip ilgai tampyti - visa diena doh.gif ir laukiu ir bijau atsakymu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 02 23, 14:08)
nu jau tikrai senokai, taigi smagu kai jau patyre mamytes informacija dalinas thumbup.gif prasom uzsukti dazniau ax.gif
o mums ryt didzioji ligoniniu diena doh.gif kaip maziuka reiks taip ilgai tampyti - visa diena doh.gif ir laukiu ir bijau atsakymu unsure.gif


Pasistengsiu dažniau apsilankyti, tik baigs dantukai lįsti. Sunkumai vis nesibaigia, tai pilviuko diegliukai,tai pagalvėlė, tai dantukai doh.gif Bet jau 5 baltas grožybes turim wub.gif , dar 3 didžiuliai guziukai laukia kada galės prasikalti rolleyes.gif

Sunkoka visą dieną mažiukui bus, bet gal spės snūstelėti tarpe vizitų pas gydytojus. Labai linkiu didžiausios sėkmės ir gerų diagnozių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 23 vasario 2009 - 13:11
yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif assa.gif assa.gif assa.gif clap_1.gif thumbup.gif is to dziaugsmo, net ir sypseneliu pritruko lotuliukas.gif tai jau grizom is "Ortopedinio" echo sako viskas labai gerai, o ir paskui ortopede patvirtino thumbup.gif ir sake tikrai nenesiokit pagalveles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif pagaliau laisve vacation1.gif ir miegosim visom jau pozom lotuliukas.gif tai paklausiau ar i Kauno klinikas vaziuot, tai sako kam to reikia, tik maziuka be reikalo temsit, tai i nevaziavom tongue.gif o i "Ortopedinini" tai sake dbr po pusantro menesio atvaziuot, nu neatsigaunu yahoo.gif tiesa, "freika" rankinuke parsiveziau lotuliukas.gif
Atsakyti
[
]
jeeeeeeeeetau kaip jums faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif niu sveikinu labiausiai
o kaip eiliu nebuvo ?( as vis savo...) niekaip nesirystu usiregistruot blush2.gif
Atsakyti
asta-- be galo džiugu dėl jūsų thumbup.gif clap.gif clap_1.gif ploja.gif

as_rutak nedelsk ir užsiregistruok, tik paskambinti reikia mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 02 24, 15:33)
yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif  assa.gif  assa.gif  assa.gif  clap_1.gif  thumbup.gif is to dziaugsmo, net ir sypseneliu pritruko lotuliukas.gif tai jau grizom is "Ortopedinio" echo sako viskas labai gerai, o ir paskui ortopede patvirtino thumbup.gif ir sake tikrai nenesiokit pagalveles thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif pagaliau laisve vacation1.gif ir miegosim visom jau pozom lotuliukas.gif tai paklausiau ar i Kauno klinikas vaziuot, tai sako kam to reikia, tik maziuka be reikalo temsit, tai i nevaziavom tongue.gif o i "Ortopedinini" tai sake dbr po pusantro menesio atvaziuot, nu neatsigaunu yahoo.gif tiesa, "freika" rankinuke parsiveziau lotuliukas.gif


Sveikinu! 4u.gif
Kaip dziaugiuosi uz jus, ir tikrai suprantu tavo dziaugsma, nes pati jau bandau isivaizduoti, kai ir pas mus ateis nepriklausomybe. Vis isivaizduoju kaip as galesiu apkabinti pilnai prie saves savo maziuke, kokia ji bus lengvute ir minkstute - visa mano... Vaziuosim kovo 9 diena rentgeno darytis, tai ziauriai noriu negaliu, kad tik uztektu mums to 1,5 menesio su gipsais, bet jauciu, kad dar prates kokiom dviem savaitem tikrai. Jau matau, kaip galesiu rengti suknytemis savo maziuke, o svarbiausia - ja ismaudyti, juk vonios vaikas nemate jau menesi.

Dar karta dziaugiuosi uz jus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 02 16, 17:55)
gydytojas Žitkauskas
kur būtent vilniuj jį galima butų rasti tai aš negaliu pasakyti, gal kuri kita mamytė žinos  ax.gif  nes mums tai paprasta buvo, aš  į kliniką paskambindavau ir pasiklausdavau kada jis bus  bigsmile.gif


Aciu mes kaip tik pas ji ir buvom bigsmile.gif

Sveikutes mamytes ir maziukai 4u.gif Mes jau Lietuvoje, siandiena buvome Vilniuje pas gydytojus smile.gif Man net baisu garsiai kalbeti ir dziaugtis, bet sako ,kad mums jau viskas thumbup.gif Papasakosiu trumpai. Buvom grybo gv pas Galvydiene. Ji apziurejo ir pasake,kad problemeles buta su kairiu klubuku, bet dabar jau viskas gerai. Ir jeigu gydytumes pas ja tai mums itvarelio nesioti jau nereiktu. O po menesio apsilankyti vel. O siaip dabar sako dek nakciai tik. Po to ejom pas gyd. Zitkauska, jis mus irgi paziurejo ultragarsu(na jis man ziauriai senas pasirode palyginus kokiu mus tikrina Londone, ten as pati viska aiskiai matau) ir diagnoze,kad mes sveiki.Isnirimo nera ir jau 3 men kudykiui klubas neisnirs,o guzduobe irgi sukaulejusi. Nusiemem itvariuka, bet jeigu atvirai nezinau ar gerai elgiames unsure.gif truputeli neramu blush2.gif nors giliai sirdeleje tikiu,kad tikrai viskas thumbup.gif
Papildyta:
Tiesa mes 16 vasario buvome Londone pas ortapede,tai sake,kad mums yra pagerejimas,bet menesiuka dabar nesioti ir po to vel 16 kovo mes pas ja einame. Ka daryti? doh.gif
Papildyta:
Valyte jus saunuoles, pasveiksite greitai pamatysi mirksiukas.gif man irgi dabar taip keista jo kojytes besitabaluojancias matyti ir visi rubeliai milziniski nes tik tokius atsivezem lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu mamukai jums visoms uz palaikyma ir sveikinimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ypac tau Katuke, nes tikrai dar vaiksciotume su pagalvele ir kistume maziuka po rentgenu, kuris taip kenkia doh.gif
Del eiliu tai pora leliuku lauke echo, tai paplepejom su mamytem, pasidziaugem kaip maziuke metuku laiko begiojo kolidoriu ir nepasijaute 20 min nukrypimas nuo grafiko, bet nepalyginsi eiles su KMUK, o gydytojai tai is ten smile.gif
Ir dar, paskambinau savo daktarei, tai koks nepasitenkinimas ir purkstavimas buvo, kai pasakiau, kad pasidariau echo ir mums viskas gerai - tai dabar tikrai neisiu as pas ja biggrin.gif nes, pasak jos, echo toks sudas, ir kad ten nieko visai nemato, tai supykau blink.gif 3 pries 1 - manau nereikia daugiau plesytis ax.gif Uztat maziukas negali patiket, kad jau laisvas lotuliukas.gif miega issisketes ir ant nugarytes lotuliukas.gif
Atsakyti
asta prisidedu prie sveikinimu 4u.gif saunu, kad vargeliai baigti thumbup.gif thumbup.gif maniskis irgi miegojo ant nugarytes smile.gif bet taip smarkiai kojytemis stumesi, kol galva i lopsio gala atsiremia lotuliukas.gif

o man vis dar neramu ar teisingai elgiuosi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linele.m @ 2009 02 25, 10:14)
asta prisidedu prie sveikinimu  4u.gif saunu, kad vargeliai baigti thumbup.gif  thumbup.gif maniskis irgi miegojo ant nugarytes  smile.gif bet taip smarkiai kojytemis stumesi, kol galva i lopsio gala atsiremia  lotuliukas.gif

o man vis dar neramu ar teisingai elgiuosi  doh.gif


va va, as irgi isploviau lovytes apsaugeles, tai ryte radau maziuka galva atremus i medinius tureklus doh.gif tai padirbo su kojytem ir maniskis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta--: 25 vasario 2009 - 12:22
QUOTE(asta-- @ 2009 02 25, 14:21)
va va, as irgi isploviau lovytes apsaugeles, tai ryte radau maziuka galva atremus i medinius tureklus doh.gif tai padirbo su kojytem ir maniskis thumbup.gif

lotuliukas.gif sportininkas mažylis thumbup.gif
ir mano spuga vis dar taip pat elgiasi, kelis kart per naktį turiu atitraukti ją nuo viršutinės lovytės atramos doh.gif be apsaugėlių neišsiversčiau niekaip schmoll.gif .
Retėja mūsų gretos, bet nuo to ne liūdna, o linksma thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 02 25, 14:09)
lotuliukas.gif sportininkas mažylis thumbup.gif
ir mano spuga vis dar taip pat elgiasi, kelis kart per naktį turiu atitraukti ją nuo viršutinės lovytės atramos doh.gif  be apsaugėlių neišsiversčiau niekaip schmoll.gif .
Retėja mūsų gretos, bet nuo to ne liūdna, o linksma thumbup.gif .

beabejo tik smagiau, o tos kur vis dar nesioja, tai irgi laikas vis mazeja 4u.gif
smagu ziuret, kaip mazieji atsigauna thumbup.gif nu ir koks dar gali buti panesiojimas profilaktiskai doh.gif jau mala kojom ir dupce sau laisvai kilnoja thumbup.gif
Atsakyti