Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

QUOTE(Emerencija @ 2009 03 03, 12:11)
Aš tai nesureikšminu tos pagalvės  irnesakyk.gif (turim mes ir didesnių problemų verysad.gif ) Liepė nešiot-nešiojam -blogiau tikrai nebus  rolleyes.gif Kad tik tokios bėdos tebūtų  ax.gif



Pritariu. Tokia bėda dar ne bėda schmoll.gif. Aš turbūt mama-bailė, bijau tų ligų. Ir tikrai lengviau mažam vaikučiui dėt pagalvėlę. Ne vienas gydytojas sakė, kad naudinga kūdikiams ir sveikiems plačiai atvestom kojytėm pabūti.
QUOTE(linele.m @ 2009 03 03, 17:46)
Pirmiausia galvojau,kad uzdesiu nakciai tikrai, bet kaip nuemiau isikisau i rankinuka taip daugiau ir neuzdejau  blush2.gif stebiu maziuka, jis laiko kojytes dabar visada placiai, laikau ji priesais save kojytem iskestom, miega vis dar ant nugarytes. Tai mano mamiska nuojauta sako, jeigu jis vis dar pats isisketes ir plius spardosi kojytem(Zitkauskas sake,kad jam dabar besispardant viskas dar pageres) tai manau ,kad bus viskas liuks  mirksiukas.gif



Aha, kai spardosi kažkaip ten geriau tvarkosi. Mum net pagalvėlę mažesnę išrašydavo, kad galėtų spardytis. manoji jau 2 mėn. be pagalvėlės, o miega išskėstom kojytėm. Viskas pas jus bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(sat @ 2009 03 04, 12:06)
Pritariu. Tokia bėda dar ne bėda schmoll.gif. Aš turbūt mama-bailė, bijau tų ligų. Ir tikrai lengviau mažam vaikučiui dėt pagalvėlę. Ne vienas gydytojas sakė, kad naudinga kūdikiams ir sveikiems plačiai atvestom kojytėm pabūti.
Aha, kai spardosi kažkaip ten geriau tvarkosi. Mum net pagalvėlę mažesnę išrašydavo, kad galėtų spardytis. manoji jau 2 mėn. be pagalvėlės, o miega išskėstom kojytėm. Viskas pas jus bus gerai.

kaip idomiai, kad israsydavo mazesne g.gif kaip tik mums neleido spardytis ir israso kuo didesne pagalvele, kad tik nesijaustu laisvai g.gif bet mums to neprireike ax.gif uzteko vieno dydzio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 03 05, 21:37)
kaip idomiai, kad israsydavo mazesne g.gif kaip tik mums neleido spardytis ir israso kuo didesne pagalvele, kad tik nesijaustu laisvai g.gif bet mums to neprireike ax.gif uzteko vieno dydzio thumbup.gif



O mes ir taip negalim kojytem spardytis, nes kaip gi su gipsais pasispardysi??? Taciau gydytojas sake, kad klubu vietoj kojytes juda, o tai ir yra tikslas, kad kuo daugiau ten judintusi. Na, mano kai sedi vaikas, tai ir judinasi daug, nes sededama megsta lankstytis i prieki ir atgal - sitaip ji "soka" pagal muzika. smile.gif

Oi kaip laukiu pirmadienio - jau eisim tikrintis, labai labai noriu, kad viskas butu susitvarke ir nuimtu musu gipsiukus, juk norisi mums sliauzioti, stotis gal net...
Atsakyti
Prisiduodam. Buvom mes siandiena pas dr. Zitkauska. Pasirodo musu burbuliukas yra visiskai sveikas. Sake sveikesniu klubu nebuna!!! clap.gif Paziurejo klubiukus echoskopu, o ten viskas tvarkoje. clap.gif viska graziai isaiskino, parode kodel suklydo daktaras kauno ortopediniame. zodziu itikino. Kaip gerai kad nuvaziavom. vat ir pasiteisina kad reikia visad antros nuomones paklausyti...tuo labiau kad kaune cia tas pagalveles lengva ranka dalina...negi sunku panesioti..juk salutinio poveikio beveik nera...

QUOTE(_Valyte_ @ 2009 03 05, 23:22)

Oi kaip laukiu pirmadienio - jau eisim tikrintis, labai labai noriu, kad viskas butu susitvarke ir nuimtu musu gipsiukus, juk norisi mums sliauzioti, stotis gal net...


Sekmes pirmadieni!! 4u.gif

Atsakyti
jurdld o kaip pas jus kojyčių atvedimas?
Atsakyti
QUOTE(asta-- @ 2009 03 05, 23:37)
kaip idomiai, kad israsydavo mazesne g.gif kaip tik mums neleido spardytis ir israso kuo didesne pagalvele, kad tik nesijaustu laisvai g.gif bet mums to neprireike ax.gif uzteko vieno dydzio thumbup.gif


Na mažesnę tai ta prasme, kad kai priklausė pagal cm 24 dydis, gavom 22 ar 20 (jau nepamenu). smile.gif
Linkiu visiem leliukam sveikatytės, kad greičiau išaugtų iš tų nemalonių pančių 4u.gif
Šiandien mes apsilankėm (vėl doh.gif ) pas ortopedę, nes krypsta mažosios pėdutės, bet čia jau kita tema. O atvedimas puikus, tik statyt negalima kuo ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2009 03 06, 12:03)
jurdld o kaip pas jus kojyčių atvedimas?

atvedimas geras.
galim padvanoti pagalvele jei kam reikia. tik nezinau kaip dydi patikrinti? atrodo 18 rase kai isdave ja.
Atsakyti
Sveikos Mamytes :4u mes taip pat turim ta pacia problemele del klubuku.Kai nuvaziavom pas ortopeda i Klinikas,mums pasake kad dar esam per mazos,o mums buvo 2 menesiai,tai liepe po menesio atvaziuoti.Kai atvaziavom padare rengena ir pasake kad reikes nesioti puse metu pagalvele.Na ka,pasiemem ta pagalvele,kai pamaciau ja tai net baisu pasidare kaip mano mazoji su ja isbus.Grize ja uzdejome,tikrai jai nepatiko,verke,muistesi.Naktis irgi buvo nerami.Bet praejo trys dienos ir mano dziaugsmelis apsiprato su ja.Kartais pazyzia,bet kai paimi ant ranku tai buna rami.Dabar kovo 26 d. vel reikes vaziuoti pas ortopeda,tikiuosi kad bus geresnes naujienos,kad nereikes nesioti puse metu.
Atsakyti
QUOTE(kristux80 @ 2009 03 08, 01:54)
Sveikos Mamytes  :4u mes taip pat turim ta pacia problemele del klubuku.Kai nuvaziavom pas ortopeda i Klinikas,mums pasake kad dar esam per mazos,o mums buvo 2 menesiai,tai liepe po menesio atvaziuoti.Kai atvaziavom padare rengena ir pasake kad reikes nesioti puse metu pagalvele.Na ka,pasiemem ta pagalvele,kai pamaciau ja tai net baisu pasidare kaip mano mazoji su ja isbus.Grize ja uzdejome,tikrai jai nepatiko,verke,muistesi.Naktis irgi buvo nerami.Bet praejo trys dienos ir mano dziaugsmelis apsiprato su ja.Kartais pazyzia,bet kai paimi ant ranku tai buna rami.Dabar kovo 26 d. vel reikes vaziuoti pas ortopeda,tikiuosi kad bus geresnes naujienos,kad nereikes nesioti puse metu.


Laba. O kodėl važiuojate į klinikas? Aš taip suprantu, kad jie nedaro echoskopijos, o tie rentgenai nelabai sveika...Galite lankytis ir pvz. Ortopedijos technikoje, padarys echo. Mum pagalvėlę išrašė 2,5 mėnesių. Ir nešiojom 2,5 mėn.
Manau ir jum tų pusės metų nereikės schmoll.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristux80 @ 2009 03 08, 01:54)
Sveikos Mamytes  :4u mes taip pat turim ta pacia problemele del klubuku.Kai nuvaziavom pas ortopeda i Klinikas,mums pasake kad dar esam per mazos,o mums buvo 2 menesiai,tai liepe po menesio atvaziuoti.Kai atvaziavom padare rengena ir pasake kad reikes nesioti puse metu pagalvele.Na ka,pasiemem ta pagalvele,kai pamaciau ja tai net baisu pasidare kaip mano mazoji su ja isbus.Grize ja uzdejome,tikrai jai nepatiko,verke,muistesi.Naktis irgi buvo nerami.Bet praejo trys dienos ir mano dziaugsmelis apsiprato su ja.Kartais pazyzia,bet kai paimi ant ranku tai buna rami.Dabar kovo 26 d. vel reikes vaziuoti pas ortopeda,tikiuosi kad bus geresnes naujienos,kad nereikes nesioti puse metu.

Labutis, sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif
Keista, kodėl iškart nepaskyrė pagalvėlės? Kodėl per mažos g.gif Juk kuo anksčiau pradedama nešioti pagalvėlė - tuo trumpiau trunka gydymas. Tikrai pakeiskit gydymo įstaigą. Mažytė mergytė dar, na kam ją švitinti kaskart? blink.gif Apsilankykit Ortopedijos technikoj, jei jau reikalinga pagalvėlė geriau gydymo kontrolei daryti echoskopiją, o ne rentgeną. Aš pati,kad tik išvengti rentgeno užsirašiau mokamai skubiai ehoskopijai.

QUOTE(sat @ 2009 03 08, 11:59)
Laba. O kodėl važiuojate į klinikas? Aš taip suprantu, kad jie nedaro echoskopijos, o tie rentgenai nelabai sveika...Galite lankytis ir pvz. Ortopedijos technikoje, padarys echo. Mum pagalvėlę išrašė 2,5 mėnesių. Ir nešiojom 2,5 mėn.
Manau ir jum tų pusės metų nereikės schmoll.gif sėkmės 4u.gif

Ir aš taip manau. Apsilankykit Ortopediniam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katukė: 08 kovo 2009 - 12:15
QUOTE(Katukė @ 2009 03 08, 11:51)

Mažytė mergytė dar, na kam ją švitinti kaskart? blink.gif Aš pati,kad tik išvengti rentgeno užsirašiau mokamai skubiai ehoskopijai.




O vat mums echoskopija neparode problemos, mums buvo tada 3 men., po to, kai maziukei buvo 5,5 men. as vel kreipiausi pas kitus gydytojus, nes jauciau, kad kazkas negerai, ir vel echoskopija nieko blogo neparode. Tada dare rentgena, po kurio paaiskejo, kad problema yra. Dabar rytoj vel antra karta rentgena darys, labai nesinori, bet tikiuosi, kad paskutini karta. Taigi, nevisada vien echoskopo isvadom galima nustatyti problema.
Atsakyti
QUOTE(_Valyte_ @ 2009 03 08, 13:57)
O vat mums echoskopija neparode problemos, mums buvo tada 3 men., po to, kai maziukei buvo 5,5 men. as vel kreipiausi pas kitus gydytojus, nes jauciau, kad kazkas negerai, ir vel echoskopija nieko blogo neparode. Tada dare rentgena, po kurio paaiskejo, kad problema yra. Dabar rytoj vel antra karta rentgena darys, labai nesinori, bet tikiuosi, kad paskutini karta. Taigi, nevisada vien echoskopo isvadom galima nustatyti problema.

ax.gif Aš taip ir nesakiau, kad echoskaopija 100% garantas, beje kaip ir rentgenas. Bet jei jau reikalingas ilgas gydymas, geriau kontroliuoti nekenksmingai kūdikiui, jei tik įmanoma. O 5-6 mėnesių mažyliams rentgenas yra tikslesnis nei 2-3 mėnesių. Mums taip aiškino ortopedas. Tokiam amžiuje kremzlinės sąnariuko dalys sukaulėja, todėl rentgenas gali tiksliai parodyti problemą.
Kiekviena situacija yra kitokia mirksiukas.gif
Atsakyti