Įkraunama...
Įkraunama...

Klubų sąnariai,kas ir kaip 2

QUOTE(Katukė @ 2009 01 18, 12:28)
O kas dėl odelės g.gif ar ant šlapio kūnelio aliejuką tepi? Aš tai į vandenį,su kuriuo nupilu įvarvinu aliejuko, tai thumbup.gif pasiskirsto ir trinti nereikia.
O gal vilnonės kojinytės pakanda? Nes mums taip buvo unsure.gif aišku po aliejukų praėjo.

kai išmaudau tada jau tepu aliejuku...o vilnones kojinytes maunu tik nakčiai ir tai ant šliaužtukų...pilvelis gražus, nugarytė irgi..nu kojytės ir rankytės biškį man kažkaip ne taip atrodo unsure.gif nu jei per šias dienas padaugės to šiurkštumo tai jau nieko nelauksiu, važiuosim pas gydytoją schmoll.gif
o šeip tai va vakar draugei pasigyriau, kad naktį vaikas gerai miega tai turėjau šianakt ką veikt blink.gif doh.gif doh.gif netgi valgėm, ką jau seniai naktį darydavom doh.gif bendravimas vyko nuo 1 val iki 3 blink.gif ir ryte lyg niekur nieko puse 8 ir gyva... blink.gif o man akys neatsimerkia blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 18, 15:21)
kai išmaudau tada jau tepu aliejuku...o vilnones kojinytes maunu tik nakčiai ir tai ant šliaužtukų...pilvelis gražus, nugarytė irgi..nu kojytės ir rankytės biškį man kažkaip ne taip atrodo  unsure.gif nu jei per šias dienas padaugės to šiurkštumo tai jau nieko nelauksiu, važiuosim pas gydytoją  schmoll.gif
o šeip tai va vakar draugei pasigyriau, kad naktį vaikas gerai miega tai turėjau šianakt ką veikt  blink.gif  doh.gif  doh.gif  netgi valgėm, ką jau seniai naktį darydavom doh.gif  bendravimas vyko nuo 1 val iki 3  blink.gif  ir ryte lyg niekur nieko puse 8 ir gyva... blink.gif  o man akys neatsimerkia  blink.gif  doh.gif

Dantukai kutenasi wub.gif
Kad odelė šiurkšti, man rodos negerai. Aš tai sakyčiau tu nelauk, o keliauk pas gydytoją, nu blogiau gi nebus. Apžiūrės, pakonsultuos, o gal milteliai skalbimo suerzina ar dar kas. Pasimatavom šiandien pačios 67cm blink.gif , į vežimėlio lopšį jau sunkokai telpa, kojytės remiasi. Vat ir mažylė, vadinasi lotuliukas.gif
Atsakyti
o mes šiandien masažus pradėjom bigsmile.gif kaip patiko pupsei wub.gif juokėsi iš pradžių tik vėliau jau nuvargo, o dar ant pilvo teko pagulėt, kol nugarytę masažavo tai tada jau truputį zirzaliavo, bet šeip tai thumbup.gif
na, odelė lyg ir nieko..turbūt bus vanduo labai išsausinęs..o masažistė sakė, kad čia nepanašu į kokią tai ligą, turbūt bus toks posausis odelės tipas...nu šeip ar taip kitą savaitę keliausim pas gydytoją tai ir pasiklausim...o dabar atrodo situacija neblogėja ax.gif

67 cm...oho kokia didelė jau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 19, 18:04)
o mes šiandien masažus pradėjom  bigsmile.gif  kaip patiko pupsei  wub.gif  juokėsi iš
67 cm...oho kokia didelė jau  wub.gif

Smagu kad jau masažuojatės, o mes masažiukų tik vasarį sulauksim. Bet laikas kvailokas 13val., o 14.30-15.00(kartais net 14.00) valgymas. Savo valgymo įpatumus Špokė reguliuoja pati lotuliukas.gif Na gal labai nepyks mergiotė, šiaip ji tokia fainuolė,kai su ja užsiimi.
O ūgis tai čia neištempus kojyčių blush2.gif kol su pagalvėle tai visai nieko atrodė,o dabar doh.gif manekenė-ilgakojė lotuliukas.gif
Kažin kodėl daugiau čia niekas nebesilanko? unsure.gif Nejau visą temą tik trise ir kalbėsimės ax.gif .
Aūūū... Nebijokit užsukti, visos, kurioms čia įdomu labai laukiamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 01 19, 18:21)
Kažin kodėl daugiau čia niekas nebesilanko? unsure.gif Nejau visą temą tik trise ir kalbėsimės ax.gif .
Aūūū... Nebijokit užsukti, visos, kurioms čia įdomu labai laukiamos 4u.gif

ir aš jau norėjau sakyt, kad negi čia mes tryse kalbėsim... ax.gif jau ir tema greit nebetiks, juk busim be freikų jau bigsmile.gif tai ką - kursim Saulyčių klubą? mirksiukas.gif blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 19, 19:34)
ax.gif jau ir tema greit nebetiks, juk busim be freikų jau  bigsmile.gif  tai ką - kursim Saulyčių klubą?  mirksiukas.gif  blush2.gif  bigsmile.gif

O čia tai idėja thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katukė @ 2009 01 19, 21:30)
O čia tai idėja thumbup.gif  lotuliukas.gif

hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(irma- @ 2009 01 19, 19:34)
ir aš jau norėjau sakyt, kad negi čia mes tryse kalbėsim...  ax.gif jau ir tema greit nebetiks, juk busim be freikų jau  bigsmile.gif  tai ką - kursim Saulyčių klubą?  mirksiukas.gif  blush2.gif  bigsmile.gif

labas,ilindau pasidometi apie pagalveles klubams, ir labai noreciau pasiteirauti ar labai sunku vaikams su tai nelemtai "balnais", nes mums liepeji nesioti, nes klubai nelebai gerai vystosi, o man taip baisu.Atrodo,kad vaikui tai turetu buti tikra kancia. verysad.gif
Atsakyti
mes siandien i poliklinika eisim atsakymo suzinot. vakar echo dare.. pradzioj sake lyg viskas ok, bet paskui kazkaip keistai pradejo kalbet, na manau kad chirurge aiskiau pasakys.. pries tai tai tik kad raukslytes nesutampa... oi kaip to balnelio nenorim schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgute @ 2009 01 20, 12:13)
labas,ilindau pasidometi apie pagalveles klubams, ir labai noreciau pasiteirauti ar labai sunku vaikams su tai nelemtai "balnais", nes mums liepeji nesioti, nes klubai nelebai gerai vystosi, o man taip baisu.Atrodo,kad vaikui tai turetu buti tikra kancia. verysad.gif

labas mamyte 4u.gif junkis drąsiau prie mūsų, bus lengviau..mes jau baigiam savo vargelį atvargti.. dabar jau galiu ir aš iš patirties rėžti blush2.gif : mamyte, būk kantri ir sąžinigai dėk pagalvėlę jei gydytojas liepė..patariu išklausyti ne vieno gydytojo nuomonę. Vaikučiai pakankamai greit pripranta prie balnelio, tik mamytėm psichologiškai sunkiau priprasti unsure.gif mes nešiojom (ir dabar dar naktį dedam) tokį įtvarėlį (senoj temoj yra foto, aš idėčiau bet nemoku, jei nori pamatyt galiu atsiusti i až) atnešiojom mėnesį su puse. Mum buvo vienos pusės klubiuko displazija..irgi buvo nelengva man susitaikyt...senoj temoj yra mano paraudojimai blush2.gif bet laikas greit bėga...visad užsukdavau čia, pasidalindavau mintim su kitom mamytėm ir kažkaip lengviau mirksiukas.gif
kuo mažesniam leliukui uždeda tuo geriau... o šeip, kaip man gydytojas sakė, rekomendacinis laikotarpis freiko nešiojimui yra pusė metų, bet neišsigąsk - ne visiem tiek reikia, va mum užteko gero mėnesio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kytia @ 2009 01 20, 12:32)
mes siandien i poliklinika eisim atsakymo suzinot. vakar echo dare.. pradzioj sake lyg viskas ok, bet paskui kazkaip keistai pradejo kalbet, na manau kad chirurge aiskiau pasakys.. pries tai tai tik kad raukslytes nesutampa... oi kaip to balnelio nenorim  schmoll.gif

kytia - niekas to balnelio nenori tikrai...bet ką daryt jei reikia... unsure.gif visos savo mažuliam tik gero norim...jau geriau panešiot negu po to kokia operaciją daryt verysad.gif
console.gif
Atsakyti
QUOTE(jjurgute @ 2009 01 20, 13:13)
labas,ilindau pasidometi apie pagalveles klubams, ir labai noreciau pasiteirauti ar labai sunku vaikams su tai nelemtai "balnais", nes mums liepeji nesioti, nes klubai nelebai gerai vystosi, o man taip baisu.Atrodo,kad vaikui tai turetu buti tikra kancia. verysad.gif

Sveikutė 4u.gif . Teisingai irma- paskė, čia mums sunku, mažiukams lengviau. Mažiai stebėtinai greitai prisitaiko, mamytėms prisitaikymo periodas ilgėlesnis. Viskas bus gerai, kūdikio sveikata ir ateitis svarbesnė už bet kokias kekių mėnesių kančias bigsmile.gif .

QUOTE(kytia @ 2009 01 20, 13:32)
mes siandien i poliklinika eisim atsakymo suzinot. vakar echo dare.. pradzioj sake lyg viskas ok, bet paskui kazkaip keistai pradejo kalbet, na manau kad chirurge aiskiau pasakys.. pries tai tai tik kad raukslytes nesutampa... oi kaip to balnelio nenorim  schmoll.gif

Labukas 4u.gif Chirurgė lieps nešioti pagalvėlę (čia ne visai jų sritis,todėl nuodugniai aiškinasi padėtį ortopedas-traumatologas). Mes visos tos "pagalviūkštės" oi kaip nenorėjom, bet ką padarysi. Nerizikuok lialiuko sveikata schmoll.gif . Jei nesidėsit pagalvėlės, lialka ateityje gali šlubuoti, o tada tik operacija unsure.gif . Mes su jumis, vis užsuksim ir kaip panašios situacijos kolegės,tikrai palaikysim, patarsim 4u.gif

QUOTE(irma- @ 2009 01 20, 13:49)

kytia - niekas to balnelio nenori tikrai...bet ką daryt jei reikia... unsure.gif  visos savo mažuliam tik gero norim...jau geriau panešiot negu po to kokia operaciją daryt  verysad.gif
console.gif

Tikrai, deja, geriau taip pavargti 4u.gif
Atsakyti
visgi israse ta nelemta pagalve doh.gif na tai kankinsimes verysad.gif
Atsakyti