Įkraunama...
Įkraunama...

Alisa

vis mąstau ir negaliu nuspręsti. Lyg kažkaip ne, bet iš kitos pusės - lyg visai ir nieko... g.gif
Atsakyti
negražus schmoll.gif
Atsakyti
Man grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
man negraziai skamba sitas vardas
Atsakyti
Pazistu mergyte is Olandijos Alysa.....labai fainute. Na, o cia Lietuvoje Alisa, nieko, bet ne super ax.gif .
Atsakyti
Labai gražus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 01 15, 14:44)
Alisa stebuklu salyje..visai nieko..


jooo ir man butent tokios asociacijos 4u.gif
Atsakyti
MAN GRAZUS thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2009 01 15, 16:44)
Alisa stebuklu salyje..visai nieko..


man asmeniškai ir dar Alisa Selezniova primena... hihihi.gif ir dar -Alice, who's... Alice... ai, čia kaip kas kiek ko atsimena, tiesiog. pamenu, vardas Simona man neutralių neutraliausias buvo, o naujas rusų kalbos mokytojas perskaitęs bendraklasės vardą uždainavo: Simona - dievuška mojej miečty... smile.gif lyg daina ar eilėraštis toks yra, net dabar nesu tikra.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 01 16, 14:52)
vis mąstau ir negaliu nuspręsti. Lyg kažkaip ne, bet iš kitos pusės - lyg visai ir nieko... g.gif

man irgi tokios pat asociacijos ax.gif siap mano nuomone kur kas geriau nei kokia Samanta 4u.gif
Atsakyti
kai prieš 4metus dirbau univere,tai dokumentus stoti atnešė viena mergina smile.gif Jos vardas Alisa buvo smile.gif įstrigo-niekaip nepamirštu smile.gif mergina tokia kažkokiamiela pasirodė,o tą savo vardą ištarė taip švelniai wink.gif tai nuo tada man as vardas-gražus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lars @ 2009 01 15, 16:33)
Man tai jei tėvai arba kažkuris vienas iš tėvelių rusas, ukrainietis ir t.t tai neblogai. Grynakraujai lietuvaitei  schmoll.gif


Mano tokia pati nuomonė... ax.gif
Atsakyti