Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės - 3

LeKrista , nuostabus batukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 04 02, 12:17)
Paziurekit i sitas fainulkas su vysnaitemis wub.gif (yra nuoseklus ju nerimo iliustravimas nuotraukomis)

user posted imageuser posted imageuser posted image


Sveika,

gal galetum aprasyta ideti ar nuorodele i ji 4u.gif nes superines vysnaites thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(LeKrista @ 2009 04 02, 12:41)
Aš vakar tokius pabaigiau, jie kol kas man gražiausi ax.gif . Man atrodo, kad jie neriami panašiai kaip minik parodyti batukai su vyšnaitėm mirksiukas.gif
user posted image


Labai grazus batukai, gal butu galima schemute? thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
kokie nuostabus batukai jusu visu wub.gif
Atsakyti
ar imanoma gauti detalia schemute tu groziu, nes nerti nelabai moku, bet kadangi taip grazu, tai bandyciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merginuke @ 2009 04 03, 17:33)
Labai grazus batukai, gal butu galima schemute?  thumbup.gif  4u.gif

Žinokit schemutės neturiu,nėriau iš paveiksliuko,o paduko scemą radau kažkur panašią. Šiaip labai panašiai neriasi kaip tie su vyšnaitėm. Gal kur turi jų schemą ir gali įdėti, nes aš tikrai neturiu unsure.gif Galiu tik pasakyti, kad viršų pradėjau nerti nuo pynutės iš 18 akių, čia yra pats batuko priekis, nosytė ta. Nu nemoku visai paaiškinti geriau gal kas schemą turi, o jei galėčiau parodyčiau tai tikrai labai paprastai neriasi mirksiukas.gif
Atsakyti
tada foto nerima suorganizuok hihihi.gif (nerk ir vis fotkink, o idesi ir savaime iseis paaiskint po kiekviena nuotrauka ax.gif
atsiprasau, jei pasirodysiu izuli, su tokiu prasymu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merginuke @ 2009 04 03, 16:33)
Sveika,

gal galetum aprasyta ideti ar nuorodele i ji  4u.gif  nes superines vysnaites  thumbup.gif
Papildyta:
Labai grazus batukai, gal butu galima schemute?  thumbup.gif  4u.gif

Gaila, bet ir siu batuku schemutes nera, taciau yra labai issamus darbo eigos vaizdavimas foto, manau, kad turetu buti viskas aisku g.gif
Bandau apytiksliai versti komentarus prie nuotrauku: nerasoma, is kiek kilpu neriama pynele, taciau isneriami 35 stulpeliai. Tuomet, desiniame sone platinama, t.y. is vienos kilpeles isneriami keli stulpeliai (tai turetu buti tapkuciu priekis).
user posted imageuser posted image
Antroje eileje vel toje pacioje vietoje platinama, t.y. is vienos kilpeles ismezgami keli stulpeliai, is viso gaunamas 41 stulpelis
user posted imageuser posted image
Neriant trecia eile, vel platinama iki 49 stulpeliu, tuomet nuneriama 32 kilpu pynele ir sujungiama su pradzia
user posted image
Toliau neriama ratu, is kiekvienos pyneles kilpos isneriant po stulpeli, neplatinama, t.y. is viso gaunama 80 stulpeliu. Taip ratu isneriamos 3 eiles:
user posted imageuser posted image

Papildyta:
Toliau atskirai neriamas padukas: pradedama nuo 24 pyneles kilpu, neriama ratu, platinant is abieju pusiu, kol gaunami 58 stulpeliai
user posted image
Antra eile vel neriama ratu - isneriami 68 stulpeliai
user posted image
Trecia eile - 80 stulpeliu, t.y. taip pat kaip ir batuku priekis.
Tuomet abi dalys sumezgamos (negaliu tiksliai isversti, kokiu budu yra sujungiama)
user posted image
Sujungimas apneriamas raudonu siulu:
user posted image

Papildyta:
Sujungus paduka su virsutine dalimi, neriamas auliukas. Neaprasytas jo nerimas, bet manau cia galima pasitelkti fantazija ir nerti kaip jums graziau biggrin.gif . Auliuko virsus vel apneriamas raudonu siulu.
user posted image
Gaila, taciau nera jokio komentaro ar foto apie vysnaiciu nerima, todel teks vadovautis foto. Siaip, nors su vaseliu beveik nedraugauju, taciau tos vysnaites man neatrodo itin sudetingas darbas (mano manymu, kotelis - paprasciausia pyneles kilpa, vysnaite - viena eile ratu isnertu stulpeliu, o lapeliai nerti tokiu principo, kaip ir padukas - viename sone platinant g.gif), bet sita dali geriau galetu pakomentuoti profesionales, draugaujancios su vaseliu 4u.gif
Papildyta:
Galutinis rezultatas stai toks:
user posted image
Sekmes visoms nerime 4u.gif
Atsakyti
Dar keletas linksmu ideju:
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
tikejausi, kad galeciau pabandyti, bet deja sad.gif reikia pirma pasimokinti nerti bent serveteles ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ARUAL @ 2009 04 05, 09:04)
tikejausi, kad galeciau pabandyti, bet deja sad.gif reikia pirma pasimokinti nerti bent serveteles ax.gif


O kodel iskart taip nuleidziat rankas? Man rodos, kad ismokti nerti serveteles yra kur kas sudetingiau nei tokius batukus. Tiesa, as pati irgi nelabai draugauju su vaseliu, taciau bent is foto man atrodo, kad tu batuku nerimas nera toks jau sudetingas darbas. As isulyciau pabandyti ir jei kazkas bus neaisku ar nesigaus, galite visada ieskoti patarimu cia mirksiukas.gif 4u.gif Be to, jei draugaujatesu virbalais, yra labai graziu megztu batuku modeliuku...
Atsakyti
MinikLabai šaunus batukų aprašymas. Labai panašiai ir aš nėriau thumbup.gif
Atsakyti
Aciu Minik 4u.gif
Atsakyti