Įkraunama...
Įkraunama...

Graikija: įspūdžiai, kainos ir t. t.

Senoji tema yra čia:
http://www.supermama...?showtopic=8357
Atsakyti
registruojuos naujoje temoje ax.gif
vasarą planuoju nuvažiuoti į Graikiją mėn ar kiek daugiau, tai mąstau apie buto nuomą... gal kam teko nuomotis butą Atėnuose arba Salonikuose ? įdomu ar lengva rasti šeimininką , norintį išnuomoti butą tokiam trumpam laiko tarpui ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 01 15, 21:34)
registruojuos naujoje temoje  ax.gif
vasarą planuoju nuvažiuoti į Graikiją mėn ar kiek daugiau, tai mąstau apie buto nuomą... gal kam teko nuomotis butą Atėnuose arba Salonikuose ? įdomu ar lengva rasti šeimininką , norintį išnuomoti butą tokiam trumpam laiko tarpui ?  g.gif

Pilna cia short time rental smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2009 01 17, 19:55)
O gal kas zinote, ar bus kada nors gyvenime tiesioginis skrydis Vilnius - Atenai? unsure.gif


tikriausiai, kad nesulauksime tokio džiaugsmo jau blink.gif
dabar žiūriu per airbaltic bilietus iš latvijos į atėnus liepos7-rugpjūčio 8d, tai kaina apie 123 latus, mąstau ar pirkti, ar dar geriau palaukti, bet tikriausiai kažko labai jau pigesnio Graikijai nebus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anafi: 18 sausio 2009 - 14:52
Grizau ka tik is atenu... aciu dievui kad ten negyvenu ir miestas man nepatiko schmoll.gif nors ir ne pirma karta, bet si karta galutinai nusivyliau (kalbu apie miesta, jo centra, priemiesciuose nesilankiau).. pakrante grazi, senamiestis irgi nieko, akropolis tai cia tik atrakcija... o pats miestas tai purvinas, prarukytas, chaotiskas.. salonikai man mielesni buvo....

siaip tai silta ten dabar, diena buvo iki +18, vakare apie +13 berods buvo..
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 01 21, 14:48)
Grizau ka tik is atenu... aciu dievui kad ten negyvenu ir miestas man nepatiko schmoll.gif  nors ir ne pirma karta, bet si karta galutinai nusivyliau (kalbu apie miesta, jo centra, priemiesciuose nesilankiau).. pakrante grazi, senamiestis irgi nieko, akropolis tai cia tik atrakcija... o pats miestas tai purvinas, prarukytas, chaotiskas.. salonikai man mielesni buvo....

siaip tai silta ten dabar, diena buvo iki +18, vakare apie +13 berods buvo..


gal buvote kokiose nors lankomose objektuose ? kokios kainos? kaip iš oro uosto važiavot, jei autobusu, kiek mokėjot ? ir dar domintų kiek kainuotų vakarienė vienam asmeniui tavernoje ( salotos, antras ir vynas pvz)..dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 01 21, 21:35)
gal buvote kokiose nors lankomose objektuose ? kokios kainos? kaip iš oro uosto važiavot, jei autobusu, kiek mokėjot ? ir dar domintų kiek kainuotų vakarienė vienam asmeniui tavernoje ( salotos, antras ir vynas pvz)..dėkui  4u.gif


mano atvejis buvo darbo vizitas, tai emiau taksi.. realiai isejus pro berods 2 isejima is oro uosto (bet realiai nesvarbu kuris), perejus gatve kitoje puseje pastatas, i ji kyla elevatorius ir ten yra metro.. kiek zinau kaina iki 6 eur berods (vel tiksliai nepamenu, nes tas bilietas tinka visoms transporto priemonems, galioja kazkiek valandu). Is tiesu, gana patogu, veza i centra.

Dabar vakariene - graikijoje neiprasta uzsisakyti sau vienam patiekalu, jei daugiau zmoniu, uzsako keleta uzkandziu, pora antru skirtingu patiekalu ir abu dalinasi (normalu, is karto atnesa abiems lekstes). porcijos ten tikrai dideles VISu patiekalu. Kainos labai ivairios priklauso nuo vietos, bet siaip kaip matem uzkandziai nuo 4 eur iki 12 eur (ziurint koks jis), antri patiekalai nuo kokiu 8 iki 24 (priklauso kas ten)... nera baisios kainos tikrai.. tik reikia atsirinkti ka tu megsti valgyti ir po to bus lengviau... as valgau tik graikiskos virtuves patiekalus, bet jei tu ten gyvensi, tai aisku, valgysi ne tik tai...
As turiu vienos tavernos kortele, savininkas labai megsta lietuva, lietuvius ir moka rusu kalba (po musu vizito ismoko pasakyti aciu lietuviskai smile.gif ) ir mums vakariene nieko nekainavo, sake nuo sefo smile.gif bet tai nera atenu centras, o toliau, priemiestis.. jei domins,galesiu koordinates parasyti ax.gif

Tiesa, jei imsi taksi, tai realiai iki centro 30 eur kaina, na 34 eur.. bet stengiasi "damusti" iki 45 doh.gif
Atsakyti
atsiprasau, suklydau...kolege primine, kad metro bilietas kainavo 0.80 EUR ir galioja 90 min visoms transporto priemonems (metro ar autobusui).. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 01 22, 15:36)
atsiprasau, suklydau...kolege primine, kad metro bilietas kainavo 0.80 EUR ir galioja 90 min visoms transporto priemonems (metro ar autobusui).. blush2.gif

Metro bilietas 1 euras, ir galioja visoms kryptims isskyrus oro uosta ir viena autobuso marsruta. Oro uostas - centras - 6 eurai vienam zmogui i viena puse, jei imi i abi puses arba dviems zmonems - 10 euru wink.gif
Atsakyti
QUOTE(dianita @ 2009 01 22, 18:40)
tai buvau beveik teisi pradzioje smile.gif
Papildyta:
o tu moki graiku kalba kazkiek?


susikalbėčiau smile.gif
tai žiūriu kainos autobusų iš oro uosto nepasikeitė, nes prieš porą metų, regis, irgi 6e buvo...
Atsakyti
Iš oro uosto su taksi neapsimoka važiuoti. Kas 15min atrodo važiuoja 93 autobusas bent jau į autobusų stotį ir kaina yra 3.50euro.
Atsakyti
Atvykstu ketvirtadieni i Atenus dirbti, turiu kur gyventi ir darba, tik labai man sunku buna adaptacinis laikotarpis sad.gif kai gyvenau Olandijoje tai men laiko labai sunku buvo...Tikiuosi Atenuose bus greiciau, ten ę lietuvaites mano drauges gyvena, sake, kad ir ten jauciasi ta krizes lengva banga, bet ne taip kaip Lietuvoje...is cia visi dabar bega smile.gif
Papildyta:
...gaila. kad neskrenda niekas tiesiai, bet atenai ne vienintele europos sotine, nei i amsterdama, nei i Paryziu, net i Londona is vilniaus tiesiai neskrenda. sad.gif ot tau europos klturos sostine 2009 smile.gif
Atsakyti