Įkraunama...
Įkraunama...

Graikija: įspūdžiai, kainos ir t. t.

Sveikos, merginos, jungiuosi ir as prie jusu biggrin.gif jau esu buvusi Graikijoje ir ja isimylejusi iki nezinau ko biggrin.gif noreciau trupuciuka panarsyti salytes. gal kas esate buve Mykonos saloje? kokie ispudziai? senojoje temoje gal ir buvo rasyta, bet kol kas nespeju visko perskaityti..

o is vilniaus nera tiesioginiu i atenus? net su airbaltic? g.gif
Atsakyti
Iš Vilniaus turbūt tik į Ryga tiesioginiai beliko... O šiaip iš Rygos tiesioginis į Atėnus, tad jeigu šiaurinėje ar vakarinėje pusėje gyvenate tai Ryga labai geras pasirinkimas. Aš turbūt pati iš ten greitu laiku skrisiu į Graikiją...tiesiogiai ir dar pigiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 01 24, 22:54)
Sveikos, merginos, jungiuosi ir as prie jusu  biggrin.gif jau esu buvusi Graikijoje ir ja isimylejusi iki nezinau ko  biggrin.gif noreciau trupuciuka  panarsyti salytes. gal kas esate buve Mykonos saloje? kokie ispudziai? senojoje temoje gal ir buvo rasyta, bet kol kas nespeju visko perskaityti..

o is vilniaus nera tiesioginiu i atenus? net su airbaltic? g.gif

Tiesioginio nera.
Mykonos buvau ax.gif Cia kelios foto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(gintek @ 2009 01 24, 15:19)
Atvykstu ketvirtadieni i Atenus dirbti, turiu kur gyventi ir darba, tik labai man sunku buna adaptacinis laikotarpis sad.gif kai gyvenau Olandijoje tai men laiko labai sunku buvo...Tikiuosi Atenuose bus greiciau, ten ę lietuvaites mano drauges gyvena, sake, kad ir ten jauciasi ta krizes lengva banga, bet ne taip kaip Lietuvoje...is cia visi dabar bega smile.gif


Kokios drauges? ax.gif Yra cia lietuviu bendruomene, labai draugiski ir faini tautieciai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 01 24, 23:54)
Sveikos, merginos, jungiuosi ir as prie jusu  biggrin.gif jau esu buvusi Graikijoje ir ja isimylejusi iki nezinau ko  biggrin.gif noreciau trupuciuka  panarsyti salytes. gal kas esate buve Mykonos saloje? kokie ispudziai? senojoje temoje gal ir buvo rasyta, bet kol kas nespeju visko perskaityti..

o is vilniaus nera tiesioginiu i atenus? net su airbaltic? g.gif


sveika, mąsčiau ir aš apie tokią galimybę po salas pakeliauti, bet tik pažiūrėjau, kad brangokai gausis, nes vis vien keltai, nakvynė, maistas, o išvažiuot norėčiau mėnesiui kokiam, tai galvoju gal vasarą keliaut į Salonikus, išsinuomot ten butuką mėnesiui ir aplink pakeliaut, gal į Kerkyrą kokią nulėkt, Chalkidikę ir pan smile.gif

Papildyta:
QUOTE(tolla @ 2009 01 24, 23:59)
Iš Vilniaus turbūt tik į Ryga tiesioginiai beliko... O šiaip iš Rygos tiesioginis į Atėnus, tad jeigu šiaurinėje ar vakarinėje pusėje gyvenate tai Ryga labai geras pasirinkimas. Aš turbūt pati iš ten greitu laiku skrisiu į Graikiją...tiesiogiai ir dar pigiau smile.gif


kada ir kur skrisite ? kiek už bilietus mokėjot ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 01 25, 01:26)
sveika, mąsčiau ir aš apie tokią galimybę po salas pakeliauti, bet tik pažiūrėjau, kad brangokai gausis, nes vis vien keltai, nakvynė, maistas, o išvažiuot norėčiau mėnesiui kokiam, tai galvoju gal vasarą keliaut į Salonikus, išsinuomot ten butuką mėnesiui ir aplink pakeliaut, gal į Kerkyrą kokią nulėkt, Chalkidikę ir pan smile.gif

Papildyta:
kada ir kur skrisite ? kiek už bilietus mokėjot ? smile.gif


jei vasara, tai su charteriu i salonikus tiesiogiai nuskrisi, bent praeita vasara buvo uz 990 lt berods su mokesciais.. o siaip su labai nepatogiu laiko atzvilgiu reisu i atenus per varsuva ir griztant per frankfurta galima ir dabar nuskristi uz 890 lt (www.avia.lt ziureti).
Papildyta:
QUOTE(gintek @ 2009 01 24, 16:19)
Atvykstu ketvirtadieni i Atenus dirbti, turiu kur gyventi ir darba, tik labai man sunku buna adaptacinis laikotarpis sad.gif kai gyvenau Olandijoje tai men laiko labai sunku buvo...Tikiuosi Atenuose bus greiciau, ten ę lietuvaites mano drauges gyvena, sake, kad ir ten jauciasi ta krizes lengva banga, bet ne taip kaip Lietuvoje...is cia visi dabar bega smile.gif
Papildyta:
...gaila. kad neskrenda niekas tiesiai, bet atenai ne vienintele europos sotine, nei i amsterdama, nei i Paryziu, net i Londona is vilniaus tiesiai neskrenda. sad.gif ot tau europos klturos sostine 2009 smile.gif


yra krize ir graikijoje, be to socialine ir ekonomine sistema pas juos ne ka geresne nei pas mus deja, kaip ir kituose ES pakrasciuose (pvz Portugalija ir t.t.).. tik ten zmones labiau atsipute, atsipalaidave, nacionalinis graiku ypatumas smile.gif na niekada is LT i graikija nebegciau, ten noreciau tik ilsetis menesi koki ar du per metus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2009 01 25, 02:47)
Praeita vasara ten skraidino flylal, kurio nebera..


tai bus aurela.. tikrai neatsauks tokio turistu srauto i graikija (tas pats egiptas, tenerife, jau dabar keicia oro pervezimu kompanijas)..
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2009 01 25, 23:37)
o kiek graikijoj db valandu, valanda i prieki kiek zinau, ar as klystu?

Graikijoj toks pats laikas kaip ir Lietuvoje. O cigareciu ir cia yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintek @ 2009 01 26, 21:44)
O galima apsidrausti menesiui tik apsidrausti?na tik kol busiu Graikijoje?


pirkdama bilieta gali nusipirkti menesiui menesini draudima, pasidomek kelioniu agenturoje.. jei esi apsidraudusi kurioje nors draudimo kompanijoje, tai turetu galioti.. tada, jei kas atsitiks ten bebunant, medicinines islaidas padengs draudimas (tik pasidomek, ka tiksliai dengia, kad nebutu tik medikamentai). O siaip dar pasidomek, jei nelegaliai dirbi ir nutinka trauma, ar tokiu atveju draudimas taip pat kompensuoja ar ne.
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 01 28, 13:24)
pokalbis čia šiek tiek ne į temą rutuliojasi žiūriu g.gif

o jei į temą, gal kas važiavote traukiniu iš atėnų į thessalonikus ? kiek kainavo bilietai, kiek laiko kelionė trunka ?

Taigi apie striptizo klubus ir lietuviu reputacija Graikijoj, kodel ne i tema biggrin.gif
Cia puslapis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 01 30, 20:04)
Ech, kiekvienas renkasi kas jam patinka... Shalimar, kalbant apie uzdarbi salose, kaip Rodo sala? galbut zinai? kiek teko buti Kretoje ir Santorini, tai palyginus kainas aisku, kas pirmauja  biggrin.gif . del to idomi situacija Rode. ten labai viskas brangu ir prabangu? biggrin.gif

Brangiau nei Kretoj, pigiau nei Mykonos ar Santorini smile.gif Siaip as tavo vietoj jau senokai buciau pradejus siuntineti CV i viesbucius, kavines, gan daznai jie patys suteikia apgyvendinima ir maitinima ax.gif
Papildyta:
QUOTE(anafi @ 2009 01 30, 22:27)
ooh, paidia, kokios čia diskusijos verda...
aš su savo kukliu klausimėliu pabandysiu įsiterpti... mergaitės, nebepamenu, ar stovi taxi mašinytės prie Sintagmos aikštės ? o tai autobusas iš oro uosto prie aikštės stoja, tai iki viešbučio mąstau taxi nusigaut, kažkaip nesinori antrą nakties bludyti  biggrin.gif

Beje, nuo vasario 14 dienos pusei metu uzdaromas metro remontui is oro uosto, taip kad lieka tik autobusai ir taxi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anafi @ 2009 01 15, 21:34)
registruojuos naujoje temoje  ax.gif
vasarą planuoju nuvažiuoti į Graikiją mėn ar kiek daugiau, tai mąstau apie buto nuomą... gal kam teko nuomotis butą Atėnuose arba Salonikuose ? įdomu ar lengva rasti šeimininką , norintį išnuomoti butą tokiam trumpam laiko tarpui ?  g.gif

Mes iš šitų vieną butą 2kamb. 3 paroms nuomavomės smile.gif Bet ten turi sumokėti paypal'u, kitaip niekaip, ir būtinai dieną ar dvi prieš atvykstant susisiekti jei ne tel, tai e-mailu su nuomotojais ir IŠKART susitarti kurioj vietoj ir kelintą val susitiksit, kad apgyvendintų. Butai kaip fotkėse, sutvarkyti, vieni centre, kiti toliau nuo centro.
Atsakyti
QUOTE(kerynea @ 2009 01 31, 11:08)
Taip anksti jau reiketu pradet siuntinet? aciu uz patarima, butinai tuo reikes pradet naudotis  biggrin.gif ar is tiesu suteikia apgyvendinima ir maitinima? cia man naujiena, nes visuomet galvojau, kad cia kiekvieno atskiro zmogucio reikalas, kur jis gyvens. labai labai aciu uz patarimus  4u.gif

o gal kas is jusu zinot, kaip pigiau patekti i salas? manau reiketu nusipirkti lektuvo bilieta iki atenu, o po to is ten pirkt bilieta su aegean airlines iki salu? ar pigiau keltais butu nusigaut?

Gali pasiziureti mazdaug kiek kainuos bilietai keltais cia, ir nuspresi kaip tau geriau.
Dar gali buti pigiau su keltu, bet patogiau su lektuvu. Nes iki kelto tau dar reiks nusigauti, o jei keltas jau isplaukes tai ir nakvynes reikes. Todel taves laukia sunkus darbas, rasti geriausia sprendima mirksiukas.gif Siaip dar, ne i visas salas aegean airlines skrenda, gali buti tik Olimpic,cia gali lektuvu marsrutus pasiziureti.
Atsakyti