Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai - 2 tema

QUOTE(daividija @ 2009 08 07, 17:44)
...Bandeles vadinasi Caterpilar lotuliukas.gif



Labai ispudingos bandeles thumbup.gif Jauciu, kad mano seimai taip pat labai patiks, nes megsta viskas kas su desrelem bigsmile.gif
Aciu uz receptuka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 08 07, 17:44)
tai,ka merginos,bandeliu niekas nebekepa????
tai as idesiu viena receptuka


pamačiau bigsmile.gif ir taiiiiiiiiiiiiiiip užsimaniau, net žarniokai susisuko user posted image kaip aš į jas dabar įsisukčiau wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif šaunios bandukės thumbup.gif jaučiu labai skanios, reiks kept kurią dieną lotuliukas.gif
Atsakyti
Uzsimaniau bandeliu, bet issirinkt is cia, tai be sansu biggrin.gif gal kas uzmatet panasias, kaip Maximoje budavo su kazkokiu kremu, na toks kaip kiausininis kremas. Ten budavo labai pigios tos bandeles, bet kokios skanios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 08, 18:12)
Uzsimaniau bandeliu, bet issirinkt is cia, tai be sansu biggrin.gif gal kas uzmatet panasias, kaip Maximoje budavo su kazkokiu kremu, na toks kaip kiausininis kremas. Ten budavo labai pigios tos bandeles, bet kokios skanios  bigsmile.gif

aš pati jau ne kartą klausiau ne vienoj temoj, tai tik vienoje radau kažką panašaus
tas kremas vadinasi plikytas, ir radus jo receptuką, bandelių tešlą jau galima bet kokią daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2009 08 09, 10:41)
aš pati jau ne kartą klausiau ne vienoj temoj, tai tik vienoje radau kažką panašaus
tas kremas vadinasi plikytas, ir radus jo receptuką, bandelių tešlą jau galima bet kokią daryti  mirksiukas.gif


Tiksliai ten panasu i plikyta tesla bigsmile.gif reiks bandyt bigsmile.gif aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 09, 12:09)
Tiksliai ten panasu i plikyta tesla  bigsmile.gif reiks bandyt  bigsmile.gif aciu  bigsmile.gif


ghmm g.gif kremas matyt plikytas;
o tesla gal nebutinai, gali ir mieline buti.
ar jau isbandyta?


Atsakyti
QUOTE(Renatina @ 2009 08 10, 11:51)
ghmm g.gif  kremas matyt plikytas;
o tesla gal nebutinai, gali ir mieline buti.
ar jau isbandyta?


Dar neisbandziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 08 07, 17:44)
.Bandeles vadinasi Caterpilar lotuliukas.gif


dekui uz puiku recepta thumbup.gif siandien isbandem seimyna liko patenkintauser posted image
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 08 07, 15:44)
man labai labai patiko,tikrai kepsiu daznai,nes labai grazios ir skanios wub.gif
user posted image

NENORIU PASIRODYTI VISISKA TUNDRA, BET MATAU KAD TEKS g.gif nu niekaip nesupratau kaip cia jas riekia taip padaryti blush2.gif gal kas foto kokia turite darymo proceso. Taip niesti nagus pabandyti 4u.gif
Atsakyti
Ir as labai noriu siu bandeliu. Nemoku suraityti....
Atsakyti
as tai gana lengvai issukinejau viena i viena puse kita i kita puse jos gerai laikosi thumbup.gif tikrai labai skaniuosir darysim tikrai dazniau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*irma* @ 2009 08 15, 17:07)
dekui uz puiku recepta thumbup.gif siandien isbandem seimyna liko patenkinta

Kokia grazi mazosios seimininkes nuotrauka wub.gif

QUOTE(mamkaa @ 2009 08 16, 05:38)
NENORIU PASIRODYTI VISISKA TUNDRA, BET MATAU KAD TEKS  g.gif  nu niekaip nesupratau kaip cia jas riekia taip padaryti  blush2.gif  gal kas foto kokia turite darymo proceso. Taip niesti nagus pabandyti  4u.gif



QUOTE(Ausra79 @ 2009 08 16, 07:56)
Ir as labai noriu siu bandeliu. Nemoku suraityti....

kaip cia jums paaiskint,proceso nera..
Issikociojat tesla tokio ilgio kaip desrele,desrele ja apvyniojat,pavoliojat,ji apkimba tesla.Tada astuonis kartus ipjaunat virsutini teslos sluoksni ir desrele.Pirma gabaliuka nulenkiat i kaire puse-antra gabaliuka-i desine,toliau vel taip,vienas gabaliukas eina i kaire,kitas i desine,niekas ten neplysta...
Atsakyti