Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno "Saulės" gimnazija

Sveiki, prasau pagalbos... blush2.gif kaip manote,ar verta is vidurines mokyklos pereiti i gimnazija? (jei pazymiai geri) kokia Jusu nuomone apie "Saules" gimnazija? smile.gif
Atsakyti
negi nieks nieko nezino ir patart negali??? g.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
pati as mokausi Rasos gimnazijoj (nuostabu biggrin.gif biggrin.gif ), bet nemazai pazystamu perejo i saule, tai taip pat atsiliepimai labai geri. Aisku kruvis sunkesni, bet jei netingesi viskas pavyks bigsmile.gif na konkreciai negaliu pasakyti butent apie Saule, bet isejimas i gimnazija tikrai gerai smile.gif bent as labai patenkinta, kad isejau. Nes zmones gimnazijoj tikrai skiriasi, zymiai maziau visokiu chuliganu, debilu ir t.t. biggrin.gif visi tokie mieli, draugiski wub.gif
Atsakyti
na kai į "gimnaziją" patenka mokiniai su vidurkiu 6,7, ar vos išlaikę dešimtos klasės patikrą, tai kažin, ar ji verta tokio vardo....
Yra pora normalių, stiprių klasių, o kitos surenkamos tam,kad būtų daugiau mokinių ir lėšų. Tikrai yra geresnių gimnazijų. Jei negali patekt į KTU, yra Rasos, Santaros, Aušros, na dar Jėzuitų iš bėdos...
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2009 01 19, 18:05)
pati as mokausi Rasos gimnazijoj (nuostabu  biggrin.gif  biggrin.gif ), bet nemazai pazystamu perejo i saule, tai taip pat atsiliepimai labai geri. Aisku kruvis sunkesni, bet jei netingesi viskas pavyks  bigsmile.gif  na konkreciai negaliu pasakyti butent apie Saule, bet isejimas i gimnazija tikrai gerai  smile.gif  bent as labai patenkinta, kad isejau. Nes zmones gimnazijoj tikrai skiriasi, zymiai maziau visokiu chuliganu, debilu ir t.t.  biggrin.gif  visi tokie mieli, draugiski  wub.gif

mano nuomone panasi, turiu pazystamu is tos gimnazijos sake labai gera, bet va mano dabartine aukletoja sako, kad saules gimnazija yra labai prasta ir ten vaikai surinkti prasti ir is gatves. unsure.gif del to ir paskelbiau sia tema kad suzinociau kitu nuomone... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(zinulė @ 2009 01 19, 20:41)
na kai į "gimnaziją" patenka mokiniai su vidurkiu 6,7, ar vos išlaikę dešimtos klasės patikrą, tai kažin, ar ji verta tokio vardo....
Yra pora normalių, stiprių klasių, o kitos surenkamos tam,kad būtų daugiau mokinių ir lėšų. Tikrai yra geresnių gimnazijų. Jei negali patekt į KTU, yra Rasos, Santaros, Aušros, na dar Jėzuitų iš bėdos...

negi? unsure.gif bet kiek girdejau ten priema tik nuo 8.6 ir tai dazniausia stoja tik su geresniu. be to sita gimnazija yra gana paklausi, tai kaip cia iseina? unsure.gif
tikrai manau kad rasos gimnazija yra geresne bet esu girdejusi kad rasoje reikia buti "vunderkindu" (labai gerai mokintis), o apie kitas dar net negalvojau... pasilikus tik siuos du variantus... g.gif
Atsakyti
matai sauleje visos klases yra vienodos, ta prasme kiek zinau pagal pazymius neziuri tiesiog suformuoja po 30vaiku ir viskas. O Rasoje galima laikyti testa ir jeigu islaikai patenki i universitetine klase. Tokios kalses yra 3 ir dar 5 paprastos. Universitetineje klaseje priima nuo 7.5 bet toks vidurkis buna tikrai aukstesnis pas vaikus. I paprastas klases kiek zinau priima visus... Jeigu tavo vidrukis metinis bus geras tai ta testa nebutina islaikyti labai gerai, nes vidrukis pakelia bendra tasku suma. Na ir vienu zodziu i ta universitetine kalse tikrai nera sunku patekti biggrin.gif pati puse testo neparasiau, bet mano vidurkis buvo 9.1 ir patekau. O mokytis nera sunku man kazkodel biggrin.gif na supranti pas mus yra a ir b klases tai ten grynai otkie moksliukai biggrin.gif ten mokaisi daugiausiai del konkurencijos manau, o as esu c tai kazkaip pas mus visi draugiski per daug nepergyvena del tu pazymiu. Mokantis neziauriai daug laisvai gali 8turet, norint daugiau tenka pasedet smile.gif na dabar belieka tau apsispresti, bet siaip tikrai nestumiu ant Saules, normali gimnazija smile.gif
Atsakyti
Aš ketinu eiti į saulės gimnazija, gal turit patarimu, papasakot gal galit apie ja, nez tvirtai dar neapsisprendžiau. jai galit pasiulikit kokiu gimnaziju kauno, kur labiau y tiksliuosius mokslus suka. ačiu iš anksto
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=397445
Atsakyti
o del uniformu ten kaip. kur siutis jai siutis, kiek kas kainuoja... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ebatas @ 2009 01 24, 19:22)
o del uniformu ten kaip. kur siutis jai siutis, kiek kas kainuoja... blush2.gif

gal prieš einant į gimnaziją reiktų išmokt rašyt be klaidų...
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2009 01 24, 16:04)
matai sauleje visos klases yra vienodos, ta prasme kiek zinau pagal pazymius neziuri tiesiog suformuoja po 30vaiku ir viskas. O Rasoje galima laikyti testa ir jeigu islaikai patenki i universitetine klase. Tokios kalses yra 3 ir dar 5 paprastos. Universitetineje klaseje priima nuo 7.5 bet toks vidurkis buna tikrai  aukstesnis pas vaikus. I paprastas klases kiek zinau priima visus... Jeigu tavo vidrukis metinis bus geras tai ta testa nebutina islaikyti labai gerai, nes vidrukis pakelia bendra tasku suma. Na ir vienu zodziu i ta universitetine kalse tikrai nera sunku patekti  biggrin.gif  pati puse testo neparasiau, bet mano vidurkis buvo 9.1 ir patekau. O mokytis nera sunku man kazkodel  biggrin.gif  na supranti pas mus yra a ir b klases tai ten grynai otkie moksliukai  biggrin.gif  ten mokaisi daugiausiai del konkurencijos manau, o as esu c tai kazkaip pas mus visi draugiski per daug nepergyvena del tu pazymiu. Mokantis neziauriai daug laisvai gali 8turet, norint daugiau tenka pasedet smile.gif  na dabar belieka tau apsispresti, bet siaip tikrai nestumiu ant Saules, normali gimnazija  smile.gif

mane siaip Saule tuo traukia, kad zinau zmoniu kurie puikiai su jos keliamais reikalavimais susitvarko nors ir mokosi prasciau uz mane. o as dar ir muzikos mokykla lankau, tai siek tiek man keblu, ir taip niekur nespeju... blush2.gif

Papildyta:
laukiu nuomoniu... 4u.gif
padekit apsisprest... 4u.gif
Atsakyti
As irgi pasimetus...Mano vidurkis 9 , aisku galejau ir labau pasistengti, bet nezinau i kokia gimnazija eiti...

As lankau KCM sokiu mokykla , per 45min. kelio nuo mano namu(su viesuoju transportu vaziuojant).Toli , sunku viska speti.Noreciau ,kad mokykla butu kuo arciau...Gyvenu prie Megos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sogettene: 25 sausio 2009 - 12:43