Įkraunama...
Įkraunama...

FOREX arba tarptautinė valiutų rinka

QUOTE
Papildyta:
Tiesa, dar patariu ir tą knygą nusipirkt (ne iškart ją pirkau, nes buvo gaila 35 Lt, o ir maniau, kad be jos išsiversiu, deja...).

gal galima suzinoti knygos pavadinima ir autoriu?
Atsakyti
Prieš pradedant ką nors pirkti apie Forex, patarčiau pasinaudoti internete esamais nemokamais resursais ... ir netgi eiti niekur nereikės 4u.gif
Susipažinti su rinka to tikrai pakaks. Na, o jei susidomėjus užsinorės labiau gilintis, brokerių ruošiamų kursų (ir nemokamų, ir mokamų) tikrai nepakaks.
Atsakyti
klausiu del to, kad jau esu skaicius ir pakomentuoti galeciau 4u.gif
o info internete tai tikrai pilna, ypac anglu kalba.
o brokeriai ka kemsa tai nezinau, neuzkimbu aant to kabliuko, taciau susifirmuoti traderio asmenybei pades tikrai ne knygos, o skaudi patirtis, tada praregejimas aplanko smile.gif
Atsakyti
Na, patirtis nebūtinai turi būti skaudi...Bet kokia patirtis yra GERAI, tiek bloga, tiek gera, nes tai yra patirtis. Ir nuo to tampame tik išmintingesni.

Mokantis treidingo yra svarbu nepulti stačia galva į realią prekybą, tikintis lengvų ir greitų pinigų, ką intin skatina brokeriai.. tuomet ir patirtis nebus skaudi. Treidingo išmokti nėra lengva.. ir tą reikia daryti ilgai.. nuosekliai.. disciplinuotai.. kantriai. Tik tokiu būdu galima pasiekti rezultato. Tai nėra tas dalykas, kurį galima pramokti "šiek tiek".. prabėgomis... Arba tampi profesionalu ir dirbi.. arba iš viso neverta pradėti.

Ir aišku.. iš knygų prekiauti tikrai neišmoksite. Būtinas praktinis treidingas. O knygų apie jį, deja, nėra. Jei iš ko nors ir galima perimti patirtį, tai tik iš praktikuojančių treiderių. Ne iš brokerių ir ne iš vadovėlių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v_rasa: 12 birželio 2012 - 18:36
Ale žinokit, mums tą ir pasakė atėjus - sako norit žaist eikit į kazino. Pasikliaujat nuojauta, o ne analize? Prašom ten pat. Tiesiog mums iškart pasakė, kad tai nėra žaidimas, į jį ateinama rimtai dirbti, o ne dėl pramogos. smile.gif Nebuvo taip, kad pasakytų, jog oi, čia greitai ir lengvai. Ne. Pasakė, kad galit ir sudegti, galit ir sėkmingai tai daryti. Mano akimis žiūrint viską išdėstė protingai.
Atsakyti
tada gerai, jei taip pasakė .. teisybę pasakė smile.gif

Tik nenustebkite, jei po kokių 2 savaičių ar mėnesio nemokamų ar mokamų "kursų" pasakys, kad "na štai, jūs jau pasiruošęs prekiauti rinkoje... o jeigu atidarysite sąskaitą mūsų kompanijoje, gausite išskirtinai palankias sąlygas"... lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveikos merginos. Kaip smagu jus čia rasti. Aš taip pat pradėjau domėtis Forex. O ar bandet ieškoti internete kokios informacijos, virtualiu kursu? Aš čia tokią Forex mokyklą radau su video paskaitomis. Bandau ten tobulintis. Įdomu gal kuri skaitinėjot ir turit nuomonę apie http://www.efeforex.com ? smile.gif


Atsakyti
QUOTE(DzinetaAs @ 2012 07 14, 12:38)
Sveikos merginos. Kaip smagu jus čia rasti. Aš taip pat pradėjau domėtis Forex. O ar bandet ieškoti internete kokios informacijos, virtualiu kursu?  Aš čia tokią Forex mokyklą radau su video paskaitomis. Bandau ten tobulintis. Įdomu gal kuri skaitinėjot ir turit nuomonę apie http://www.efeforex.com ? smile.gif



Forex - prekybos strategijos, robotai, indikatoriai, pamokos
http://spekuliantas.com/
Atsakyti
sveiki, ar kas nors šiuo metu spekuliuoja, kaip sekasi? Renku žmonės į skype chatą kartu parašineti apie FOREX ir kitas rinkas biggrin30x30.png rašykite savo skype man i pm pridėsiu
Atsakyti
Sveiki visi ir visos!


Prisistatysiu.
Mano vardas Albertas, apie šia svetainę sužinojau senai iš žmonos, šiandien netyčia užklydau į nuotraukų konkursą ir atsitiktinai pamačiau temą "FOREX arba tarptautinė valiutų rinka".
Šioje srityje turiu patirties nuo 2009 metų, esu dirbęs daugelyje Forex įstaigose, esu daug ką matęs ir dabar irgi dirbu, su žmona esame įsikūrę Kipro antrojoje sostinėje - Limassolis, žmona dirba BackOffis'e (su bankais, pervedimais), o mano darbas susyjes tiesiogiai su prekybą.

Kartais paskaičius kai kuriuos komentarus, nuomones ir teigimus tik griebiuosi už galvos ir prieinu prie išvados, kad žmonės prastai informuoti apie visus tuos uždarbio dalykus.

SVARBU: Aš nesiruošiu nieko reklamuoti, nei pardavinėti ar siūlyti kokias nors paslaugas!


Tikslas vienintelis:

- Išvengti neteisingų sprendimų pradedantiesiems! mirksiukas.gif
- Kur kreiptis, jeigu patekote pas sukčių brokerį, kuris negražina jums jūsų idėtų pinigų??
- Kaip suprasti, ar menedžeris iš Forex kompanijos jums iš tikrųjų linki pelno?

Pirmas patarimas: Pirmus metus prekiauti demo sąskaitoje o po to tik pradėti nuo micro lotu (gainioti centus).


Prekiaujančių yra labai daug.
Uždirbančių yra nemažai.
Stabiliai uždirbančių yra labai mažai.

Jei tikrai bus besidominčių šia tema, šioje svetainėje - prašom drąsiai uždavinėti klausimus ir pasistegsiu padėti kuom galėsiu.

P.S. Dėl kai kurių supratimų ir taisyklių negalėsiu pareikšt savo nuomonės apie konkrečiai kokį nors brokerį.
Atsakyti