Įkraunama...
Įkraunama...

Mano lieknėjimo receptas

as savaite po 6 neprisivalgau, tik koki agurka, as kosyte jei labai jau po darbo norisi, ir tai geriau jauciuosi, net draugas sako kad uzpakalis sumazejo biggrin.gif ir siaip pradejau daud darzoviu valgyti, braskiu jami jami bigsmile.gif
Atsakyti
keista man, kad cia kai kas bijosi astraus maisto. rytieciai- musulmonai visa gyvenima astriai valgo- nuo gimimo iki mirties ir nieko ju skrandziams nei kasoms nera. as kai paragavau ju "svelniai astraus" maisto, man asaros isbego doh.gif bet tai del to, kad neprate nei skonio receptoriai nei organizmas. o prieskoniai tikrai nera blogai. daug blogiau besaikis druskos vartojimas ir visokie gazuoti gerimai 4u.gif
Atsakyti
sveikutes katik pradejau skysciu dieta ir begiojima vakarais po 40min. jau netekau pirmu 2kg laukia dar 9kg doh.gif
bet paneles taip gerai nepamenu kada jauciausi, as net alkana nesijauciu schmoll.gif
visad jauciuosi soti aisku kartais kyla noras prisisyti bet isgeriu arbatos ar pieno ar kefyro... ir praeina thumbup.gif
esu pilna energijos pasidariau daugybe darbu namuose kuriuos atideliojau ja tris menesius rolleyes.gif
tikrai visoms patarciau pabandyti aisku cia kikevienai individualiai bet man labai patinka zadu sios dietos laikytis 35 dienas 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(Niikutea @ 2009 06 26, 14:20)
sveikutes katik pradejau skysciu dieta ir begiojima vakarais po 40min. jau netekau pirmu 2kg laukia dar 9kg doh.gif
bet paneles taip gerai nepamenu kada jauciausi, as net alkana nesijauciu  schmoll.gif
visad jauciuosi soti aisku kartais kyla noras prisisyti bet isgeriu arbatos ar pieno ar kefyro... ir praeina thumbup.gif
esu pilna energijos pasidariau daugybe darbu namuose kuriuos atideliojau ja tris menesius rolleyes.gif
tikrai visoms patarciau pabandyti aisku cia kikevienai individualiai bet man labai patinka zadu sios dietos laikytis 35 dienas 4u.gif

As tai nesizaviu tokiom drastiskom dietom ...
Cia panasiai kaip Tina is Tina Dance kur laikes g.gif
Atsakyti


Aš merginos lieknėju -5,6kg per mėnesį ir labai džiaugiuosi, kad galėsiu pasiekti 70kg kategoriją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moksliukė: 19 rugpjūčio 2009 - 14:26
Esu linkusi storeti, todel turiu save prisiziureti. Pats geriausias lieknejimo budas - derinti maista, gerti vandens, kuris skaido riebalus ir nevalgyti po 20val.
Atsakyti
Sveiki,
na ir as noriu papasakoti kaip atsikraciau 12 kg per vieną menesi. ax.gif
O buvo labai paparasta, visa laika daug judejau (su vaiku ejom i lauka, daug vaiksciojom, kadangi ji dar pas mane pati nevaiksciojo teko ant ranku nesioti), taip pat valgiau maziau, be to jei vakare labai norejau valgyti skrandi prikimsdavau obuoliais arba svogunu - salotu misraine. Ir saldumynų tuo metu atsisakiau.Taigi tokia mano istorija.O siaip jei nera valios, tam kad atsispirti maistui, geriau maziau laiko namie praleisti smile.gif
taigi apibendrinimas: daug judeti, maziau saldumynų valgyti ir vakarais neprisivalgyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SABA: 12 spalio 2009 - 17:33
šitaip aštriai swoon.gif pusmetį fool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kulka: 14 spalio 2009 - 14:33
Geriausia tai valgyti kasdiena tuo paciu metu. Siaip neiseina valgyti 5k.per diena, tai bent 3k.ir paderinti laika biggrin.gif Nori saldumynu - valgyt dziovintus vaisius. Nori pakramsnoti - valgyk riesutus, ir sveika, ir lastelienos yra, kuri suteikia sotumo jausma. Tik riesutai uzbrange unsure.gif , bet kartais galima pasilepinti 4u.gif
Atsakyti
manau neistverciau tik ryzius valgydama doh.gif bet tave sveikinuuser posted image
Atsakyti
Taip gavos kad viena savaite buvo daug reikalu, na as plius dirbu.. Ir nukrito 2 kg.. Nebespedavau normaliu pietu pavalgyt sukrimsdavau pora sureliu.. O ir vakarienei normaliai laiko nebelikdavo ,...
Atsakyti
Grykiu dieta veiksminga zinau, pati nemeginau bet pusesere laikesi sios dietos ir numete nemazai svorio
Atsakyti