Įkraunama...
Įkraunama...

Mamytės Maskvoje

sveika raganiuške,
labai tiksliai enca apibūdino miestą, su viskuo sutinku ir pritariu. Mes čia jau trys metai ir ateitis man kelia abejonių tik dėl vaikų išsilavinimo. Nenorėčiau kad jie čia į mokyklą eitų, bet greičiausiai teks. Mes nuo rugsėjo išsikėlėm dabar į Odincovą, tai labai patenkinta esu, nei kamščių, švarus oras, tokio bėgimo nėra, žmonės mandagesni ir pan.Gyvenam uždarame kvartale, kuriame parkas yra, trys net vaikų aikštelės, visi savi, vaikai iškart susibendrauja, saugu(žaislai net paliekami kieme). Net paslaugų kainos pigesnės. Savaitgalį varom pramogauti į Maskvą, tiek ir užtenka. Dabar aš labai patenkinta, nelygint su Maskva.
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 11 24, 20:02)
sveika raganiuške,
labai tiksliai enca apibūdino miestą, su viskuo sutinku ir pritariu. Mes čia jau trys metai ir ateitis man kelia abejonių tik dėl vaikų išsilavinimo. Nenorėčiau kad jie čia į mokyklą eitų, bet greičiausiai teks. Mes nuo rugsėjo išsikėlėm dabar į Odincovą, tai labai patenkinta esu, nei kamščių, švarus oras, tokio bėgimo nėra, žmonės mandagesni ir pan.Gyvenam uždarame kvartale, kuriame parkas yra, trys net vaikų aikštelės, visi savi, vaikai iškart susibendrauja, saugu(žaislai net paliekami kieme). Net paslaugų kainos pigesnės. Savaitgalį varom pramogauti į Maskvą, tiek ir užtenka. Dabar aš labai patenkinta, nelygint su Maskva.

[QUOTE]
Labas Vaida,
Kaip įdomu. Kodėl išsikėlėt? Ar toli Odincovas? Mes čia vis galvojom, kur esi dingus.
Kaip Tavo leliukas laikosi?
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 11 24, 19:02)
sveika raganiuške,
labai tiksliai enca apibūdino miestą, su viskuo sutinku ir pritariu. Mes čia jau trys metai ir ateitis man kelia abejonių tik dėl vaikų išsilavinimo. Nenorėčiau kad jie čia į mokyklą eitų, bet greičiausiai teks. Mes nuo rugsėjo išsikėlėm dabar į Odincovą, tai labai patenkinta esu, nei kamščių, švarus oras, tokio bėgimo nėra, žmonės mandagesni ir pan.Gyvenam uždarame kvartale, kuriame parkas yra, trys net vaikų aikštelės, visi savi, vaikai iškart susibendrauja, saugu(žaislai net paliekami kieme). Net paslaugų kainos pigesnės. Savaitgalį varom pramogauti į Maskvą, tiek ir užtenka. Dabar aš labai patenkinta, nelygint su Maskva.

laba smile.gif

Žinau ir Odincovą smile.gif
O tai į darbą į Maskvą važinėjat (nu dabar, sprendžiant pagal vaikučio amžių, turbūt tik TB važinėja) ar pačiam Odincove dirbat?

gal dar pasmalsausiu truputį smile.gif Kaip atsidūrėt visos Maskvoj? smile.gif Labai įdomu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2009 11 24, 20:02)
sveika raganiuške,
Mes čia jau trys meta. Dabar aš labai patenkinta, nelygint su Maskva.



VaidaL simtas metu! Sveikinu su maziuko gimimu, dabar suvokiau, kaip atsilikau nuo ivykiu blush2.gif
Kaip laikotes?


Raganiuska, ner uz ka, malonu jei padejau smile.gif Atsakant i klausima, atvaziavom abu su vyru cia dirbti (t.y. i ta pacia imone, kur dirbom anksciau), nei vienas neesame rusai, todel saknu cia leisti nesiruosiam (nors siokios tokios saknys pacios per tuos metus ''sudygo'' lotuliukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enca: 24 lapkričio 2009 - 20:33
Mano vyras atvažiavo dirbti pagal kontraktą, toje pačioje įmonėje, kur ir Lietuvoje dirbo. Tai ir mes atvažiavom. Aš čia nedirbu.
Atsakyti
Blyn, reik man kokio vyriškio pasižvalgyti su tendenciją Maskvos link biggrin.gif Arba dar geriau- pačioj Maskvoj per kitas atostogas biggrin.gif

Aš pati esu rusė ir pagal kraują, ir pagal saulę smile.gif Bet tai tikrai nėra patriotinis tėvynės šauksmas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikis, Maskvos mamytes

Kreipiuosi i Jus, nes visagalis googlas man si karta nepadeda...

Turiu rimtu sveikatos problemu (atopinis dermatitas) ir uzpraeitais metais pavyko nuvaziuoti i Vokietija, kur labai geru rezultatu dave gydymas UVA1 spinduliais (ne UVA). Kadangi Vokietijos kainos laaabai badosi bandau sios proceduros ieskoti Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje... Bet nieko nepavyksta rasti verysad.gif Gal Jus kazka galetumete rekomenduoti - ar kokio medicinos centro skirto odos ligoms kontaktus ar dar ka... Buciau dekinga uz bet kokia pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Janulia @ 2009 11 25, 23:36)
Sveikis, Maskvos mamytes

Kreipiuosi i Jus, nes visagalis googlas man si karta nepadeda...

Turiu rimtu sveikatos problemu (atopinis dermatitas) ir uzpraeitais metais pavyko nuvaziuoti i Vokietija, kur labai geru rezultatu dave gydymas UVA1 spinduliais (ne UVA). Kadangi Vokietijos kainos laaabai badosi bandau sios proceduros ieskoti Rusijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje... Bet nieko nepavyksta rasti  verysad.gif  Gal Jus kazka galetumete rekomenduoti - ar kokio medicinos centro skirto odos ligoms kontaktus ar dar ka... Buciau dekinga uz bet kokia pagalba 4u.gif

Maskvoje kainos gydymo tikrai nebeatitinka realybės.Kiek žinau ir kokybė nekokia gydymo. Visi į Europą važiuoja gydytis smile.gif
Papildyta:
Sveikutės visos,
Buvau dingus kol pilnai neįsikūriau ir neįsivažiavau į ritmą su dviem vaikais biggrin.gif
Odincovas yra prie pat garsiosios Rubliovkes. Gimus leliukui ieškojom didesnio buto ir mums pažystami pasiūlė šitą miestą. Kai atvažiavom apžiūrėt net abejonių nekilo. Vyrui iki darbo 20min, kai ankščiau 1.5 val važiuodavo. Mums visos sąlygos su vaikais kieme būti ir kvėpuoti švaresniu oru. Aš galvojau, kad su dviem vaikais man bus labai sunku ir išvis niekur nepajudėsiu, o gavos atvirkščiai. Čia susiradau ir sporto klubą ir SPA centrą ir beveik kas vakarą išlekiu valandžiukei iš namų, jai į soliariumą sugalvoju, tai tik pusvalandį sugaištu. Namiškiai net nespėja pasigesti manęs lotuliukas.gif O man tiek ir užtenka kad nuotaika pasikelti 4u.gif Maskvoje, kad pasiektum kokį tikslą ant kelio sugaišti min pusę valandos, kad ir kaip arti reiktų važiuot, o dabar 5-10 min ir vietoj, jokių kamščių.
Va taip mes ir gyvenam. Dabar jau ruošiamės mėnesiui į Lietuvą, nes viza baigias gruodžio pradžioje.O kai po Naujų metų gryšim, tikrai galėsiu atvažinėti į jūsų susitikimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asama @ 2009 10 24, 10:54)
Labas Maskvos mamytes,

mes gryzom:) ir pasiruosusios "socializuotis", gyvenam salia Staryj Arbat bet galim judeti i visas puses smile.gif manau kad butu smagu susitikti kuria tai diena Starbuck'se (arciau Smolenskoje metro) ir isgerti kavos, koki pyragiuka suvalyti ir susipazinti:) o jei geras oras su maziais pasibuti skverelyje tarp Staryj ir Novyj Arbat, ka manot? Starbucks todel kad ten neruukoma ir pakankamai vietos su vezimais smile.gif
Arba, jei jau labai ne koks oras ir musu bus ne per daugiausia galiu pasikviesti pas save i svecius smile.gif
Tinkamiausias laikas 13-16 val:)

laukiame palaikanciu ideja smile.gif


As uz susitikima. Jei ka rasykit i AZ, nes retai cia uzeinu.
Gal planuojam penktad t.y gruodzio 4 d. Kas jungiasi? Man laikas tinka bet koks. Vaiko nesivesiu, nes ramiai su ja nepasedesi.

Papildyta:
QUOTE(asama @ 2009 10 24, 10:54)
o jei geras oras su maziais pasibuti skverelyje tarp Staryj ir Novyj Arbat,


kokiam jus cia skverely bunat?
Ir as noriu prisijungti.
Atsakyti
Sveikutes mamytes 4u.gif
Senokai vis pasiziuriu i jusu skyreli, bet kazkaip niekad neparasydavau, nezinau kodel net. As Maskvoje jau gal 8 metai, bet mamyte tapau nesenai smile.gif , mazylis 1,5 metu. Anksciau abu su vyru dirbom cia, dabar tik vyras dirba, as vaiko prieziuros atostogose. Atvazinejam daznokai su vaikuciu i Maskva. As norejau pasiteirauti jusu, kaip jusu vaikuciai pradejo bendrauti su kitais vaikais kieme, dabar maniskis pradeda kazka suprasti ir kalbeti, o kieme matosi pasimeta turbut kai i ji kreipiasi kita kalba kitu vaiku teveliai arba kiti vaikai, ar jus mokinote iskart dvieju kalbu savo vaikucius? As net nezinau kaip su juo bendrauti kai bunam kieme kartu su rusakalbiais vaikuciais , parasykite kaip jums sekesi tokiais atvejais, busiu labai dekinga jei atrasysite smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

Aš lietuvoje gyvendama saviškę 2 kalbom mokau kalbėti, nes mūsų su ex-vyru šeima mišri. Tad mūsų namuose būdavo visad tiek rusų kalbos, tiek lietuvių. Dabar vaikui nėra problemos bendraujant kieme, mat vilniuje gi kieme tiek rusų vaikučių pilna, tiek lietuvių..tai jaučiu greit vaikas ir lenkų pramoks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios. Norėčiau ir aš į Jūsų būrelį... nors gyvenu LT ir Maskvoje buvau tik vieną kartą ir tai laaaaabai seniai... . Bet mane labai domina gyvenimas Maskvoje, mat nuo rugsėjo 9 dienos į Maskvą ruošiasi atvykti mano dukra, kuri šiuo metu studijuoja Leedso (UK ) universitete politiką ir rusų civilizaciją. Šis universitetas ir siunčia ją į Maskvos Valstybinį universitetą visiems akademiniams metams. Todėl gal suprasit mane kodėl domiuosi viskuo kas dabar vyksta Rusijos sostinėje. Būsiu labai dėkinga jei papasakosit absoliučai apie viską, mums viskas įdomu. Labai lauksiu žinių iš Jūsų ir tikiuosi labai nesutrukdysiu Jūsų bendravimui šioje pokalbių svetainėje. Ačiū. Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti