Įkraunama...
Įkraunama...

Čistaja linija

Sveikutes, mielosios:) Turiu klausimuka - ka monote apie Cistaja Linija kosmetika? Anksciau teko naudoti, bet.. didejant pajamoms, persimeciau ant brangesniu... zodziu, tapau reklamos auka. Na, o kai perskaiciau straipsni apie nuodingas medziagas, kuriu apstu net brangioje kosmetikoje, ir ju poveiki musu organizmui, buvau pribloksta... Susimasciau, ar neverta grizti prie Cistaja Linija produkcijos, nors ir ji jau gerokai pabrangusi. Ka apie ja manote Jus?
Atsakyti
siap šios kosmetikos kosmetikos nenaudoju, bet turiu lupų balzamą "cistaja linija", man lanai patinka smile.gif
Atsakyti
Turiu šveitikliuką čistaja linija,bet visa kita tai brrr... parabenu visu rusiu prikrauta,ir siaip visokio negerumo.

Ot ir "čistaja" ta linija.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2009 01 20, 19:27)
Turiu šveitikliuką čistaja linija,bet visa kita tai brrr... parabenu visu rusiu prikrauta,ir siaip visokio negerumo.

Ot ir "čistaja" ta linija..  4u.gif

drinks_cheers.gif ir as turiu sveitikli, pats geriausias koki bandziau. Siurkstus ir gerai nupilinguoja, ne taip kitu firmu, paglosto ir viskas. doh.gif
As ji ir visam kunui naudoju, pigus, negaila thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2009 01 20, 19:27)
Turiu šveitikliuką čistaja linija,bet visa kita tai brrr... parabenu visu rusiu prikrauta,ir siaip visokio negerumo.

Ot ir "čistaja" ta linija..  4u.gif

O as naivuole galvojau, kad bent sita linija yra be parabenu ir visokio kitokio brudo... doh.gif Bet kai pagalvoji, kad brangioje kosmetokoje jo ne ka maziau (paskutiniu metu naudojau Body Shopo kosmetika - tai parabenu kokiu tik nori apstu doh.gif .., tai ar erta moketi tokius pinigus?), tai ko galu gale noreti is tos pigios kosmetikos..
Atsakyti
Turiu veido sveitikli- labai patinka
ranku krema su ramunelemis - irgi labai neblogas, greit isigeria.
Atsakyti
QUOTE(MAKIAZAS @ 2009 03 14, 14:17)
drinks_cheers.gif  ir as turiu sveitikli, pats geriausias koki bandziau. Siurkstus ir gerai nupilinguoja, ne taip kitu firmu, paglosto ir viskas. doh.gif
As ji ir visam kunui naudoju, pigus, negaila  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Nors ir siurkstus bet jis vienintelis man nusveicia viska kas nereikalinga biggrin.gif
Atsakyti
As naudoju sveitikli jau 6metus, bandziau kitus, bet vis griztu prie sito.

Dar man labai patinka sampunas su dilgelem, labai fainas, plaukuciai minksti thumbup.gif Ir balzamai plaukams neblogi, tik kad as labiau kaukes megstu.
Atsakyti
Už šitas priemones nieko baisiau turbūt nėra... doh.gif Draugė turėjo keletą priemonių nusipirkus, kremą rankom, kaukę, šveitiklį, toniką tai metė viską lauk, o aš prieš tai pasičiupau išbandyt iš įdomumo. Tai po to abi ėjom susikibusios link konteinerio biggrin.gif
Apie šveitiklį iš vis patyliu, išdrąskė visą veido odą, aš tokio net kūnui nenaudočiau, veidas užraudo ir tokia spalva pusę dienos laikėsi doh.gif Net pudra užmaskuot nesugebėjo doh.gif Ant rytojaus supykus oda dar spuogų padovanojo, nu žodžiu...
Kremas rankoms net susigert dorai nenorėjo, rankos taukinos, o susigėrus, jokio poveikio - kaip netepta nieko doh.gif
Tonikas tai tolygus vandeniui. Nei nuvalė normaliai nei odai poveikis, žodžiu nulis...
O jei dar galvą šampūnais tai išplaučiau, įtariu šukų nebeįkiščiau...
Kaip galima tokias priemones gamint ir dar pardavinėt, ir kaip atsiranda tokių, kur visa tą šlamštą naudoja ir savęs netausoja doh.gif
O kuriam gale jos natūralumas, nemačiau.... dabar ir natūraliose, ekologiškose priemonėse yra visokių kenksmingų priedų, nors ir nedidelis kiekis, bet yra unsure.gif
Nu žodžiu..... rolleyes.gif Nei vieno pagiriamojo žodžio negaliu pasakyt schmoll.gif
Atsakyti
Kokia kaina to garsiojo šveitiklio? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aštri @ 2009 04 04, 22:27)
Kokia kaina to garsiojo šveitiklio?  ax.gif

Bijau pameluoti, nes senokai pirkau, bet +/- 5Lt
Atsakyti
Sveitiklis jau kainuoja apie 10 lt kiek zinau ax.gif ..... Gal net daugiau....
Atsakyti