Įkraunama...
Įkraunama...

Čistaja linija

QUOTE(Kissable_lips @ 2009 10 25, 15:40)
Merginos, gal kuri nors bandėte gelį nuo spuogų? užmačiau šian eurovaistinėj. smile.gif

As bandziam, tai zinok nepatiko, as ji ir taip ir siaip bandziau naudoti, nu niekaip neitiko, tik suerzindavo oda labiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 10 25, 15:47)
As bandziam, tai zinok nepatiko, as ji ir taip ir siaip bandziau naudoti, nu niekaip neitiko, tik suerzindavo oda labiau  doh.gif


supratau, pas mane jis nekeliaus biggrin.gif nepirksiu, turiu dar šiaip visokių, bet įdomu pasidarė šitas, aprašymas labai geras atrodo, bet nelabai pasitikiu g.gif smile.gif
Atsakyti
naudoju pilingą, paakių kremą ir dar kažkokį, kad oda matinė būtų
stebuklų nedaro, bet jokia mano naudota kosmetika magiškų galių nerodė,
tai verčiau perku nebrangią, odos nedirgina ir tai jau didelis pliusas smile.gif
Atsakyti
as naudoju ir brangia, ir nebrangia kosmetika. siuo metu turiu matizuojanti kremuka is sios linijos, man patinka smile.gif
pasitvirtina sena tiesa - nebutinai kas pigu, tas prasta
Atsakyti
Nusipirkau iš šios serijos apsauginį rankų kremą su medetkom, tai tai man labai patiko. Greitai susigeria, rankytės palieka švelnio ir kvapas malonus ir nenusiplauna tas švelnumas per vieną kartą nusiplovus rankas. Ir kaina tik apie 5 Lt.
Vieną kartą man tai su rankų kremu iš šios serijos irgi buvo nesmagu, nes nuspirkau rankų kremą tiesiog ,,apsižioplinau parduotuvėje, kad prieš mėnesį pasibaigęs galiojimo laikas, tai tada tą kremą teko išmesti ,nes tada ir jo kvapas fu... ir užsitepus rankos lipo, tik tada ir pamačiau, kad pasibaigės galiojimo laikas. Tad kaip matau, visada reikia galiojimo laiką pasižiūrėti dar parduotuvėje. Ir stebiuosi, kaip pasenusiu kremu iš viso galėjo parduotuvė prekiauti g.gif
Atsakyti
Turiu šiuo metu šio gamintojo balzamą lūpom, tai labai geras, tik kvepia manyčiau gana saldokai smile.gif
Atsakyti
as turiu ta zele nuo spuogu, man tai labai padeda, tik as ja naudoju su pertraukomis, nes kazkaip jei ilgiau panaudoju, tai sumazeja poveikis. Ir kvapas man nelabai patinka, toks specifinis vaistu kvapas. rolleyes.gif bet kol padeda, tai tepu biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai muilus tik Čistaja Linija naudoju jau 3 metus. Nerealūs
Mano rankų oda sausa, tai super.
Rankų kremai irgi geri, veido pilingas ( dabar yra naujas, smulkesnis, su braškėmws ar žemuogėm, neatsimenu)
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 02 17, 11:59)
veido pilingas ( dabar yra naujas, smulkesnis, su braškėmws ar žemuogėm, neatsimenu)

O man kazkaip jis per smulkus, seniai ji jau turiu, taip ir stovi nenaudojamas doh.gif
Atsakyti
tai yra ir stambesnis, su abrikosų kauliukais
šitas
Atsakyti
QUOTE(Jazira @ 2010 02 18, 00:09)
tai yra ir stambesnis, su abrikosų kauliukais
šitas

puikiai zinau, pakomentavau butent ta pie kuri rasete jus 4u.gif
Atsakyti
Nedrįsčiau abejoti žinių trūkumu smile.gif

pilingą galima maišyti su kitu, pvz stambesniais grūdeliais, jei per smulkus ir nenaudojamas. labai geras rezultatas gaunasi. tik reikia kūrybiškai pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti