Įkraunama...
Įkraunama...

Kojinytės, batukai, tapkutės (schemos)

user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Shura @ 2009 02 14, 15:46)
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Shura @ 2009 02 14, 15:46)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Shura @ 2009 02 14, 15:46)
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(valentinuke @ 2009 03 06, 14:50)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justicir: 08 kovo 2009 - 10:22
QUOTE(almara @ 2009 03 13, 15:22)
Na gal kam padės ir mano aprašymas ax.gif
Pasirenkam norimus siuliukus Ant virbalų surenkam tiek akių kiek mums reikia aš dėjau 48 veliau jas padalinau ant 4 virbalų po 12 user posted image
mezgiau 4eiles blogosiomis akimis rudu siūlu ,veliau 4eiles gerosiomis akimis su oranžiniu,ir taip kartojau iki norimo riešo ilgio ,paskutinėj eilėj padariau ''skylutes'' iverti raišteliui 
user posted image
turint reikiamo ilgio riešą toliau mezgam 1 virbalo akis tokiu pat budu 4 eiles blogom  akim 4 gerom iki tol kol dengs pirštukų galus  user posted image
Kai jau turim reikiamą ilgį pradedam rinkti  šonuose akis man išėjo ant 2 virbalų liko po 12 akių o šoniniuose po 30  akių  user posted image
taip mezgam  kol gaunasi  2ruoželiai gerom akim ir 2 blogom  tai yra 16 eilių                                       
user posted image
Dabar imames pado.pasirinam  virbalą su 12 akių  ir mezgam tik jį kiekvienoi eilėj sumezgant po 2 akis kad ant pasirinkto virbalo visa laik liktų 12 alių(na nemoku gerai paaiskint)t.y paskutinę 12 akį sumezgam su 1 akim iš kito virbalo
user posted image
ir taip iki galo  ir štai rezultatas mirksiukas.gif
user posted image

Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 04 04, 21:10)
Bandau apytiksliai versti komentarus prie nuotrauku: nerasoma, is kiek kilpu neriama pynele, taciau isneriami 35 stulpeliai. Tuomet, desiniame sone platinama, t.y. is vienos kilpeles isneriami keli stulpeliai (tai turetu buti tapkuciu priekis).
user posted imageuser posted image
Antroje eileje vel toje pacioje vietoje platinama, t.y. is vienos kilpeles ismezgami keli stulpeliai, is viso gaunamas 41 stulpelis
user posted imageuser posted image
Neriant trecia eile, vel platinama iki 49 stulpeliu, tuomet nuneriama 32 kilpu pynele ir sujungiama su pradzia
user posted image
Toliau neriama ratu, is kiekvienos pyneles kilpos isneriant po stulpeli, neplatinama, t.y. is viso gaunama 80 stulpeliu. Taip ratu isneriamos 3 eiles:
user posted imageuser posted image


Papildyta:
QUOTE(minik @ 2009 04 04, 21:10)
Papildyta:
Toliau atskirai neriamas padukas: pradedama nuo 24 pyneles kilpu, neriama ratu, platinant is abieju pusiu, kol gaunami 58 stulpeliai
user posted image
Antra eile vel neriama ratu  - isneriami 68 stulpeliai
user posted image
Trecia eile - 80 stulpeliu, t.y. taip pat kaip ir batuku priekis.
Tuomet abi dalys sumezgamos (negaliu tiksliai isversti, kokiu budu yra sujungiama)
user posted image
Sujungimas apneriamas raudonu siulu:
user posted image

Sujungus paduka su virsutine dalimi, neriamas auliukas. Neaprasytas jo nerimas, bet manau cia galima pasitelkti fantazija ir nerti kaip jums graziau biggrin.gif . Auliuko virsus vel apneriamas raudonu siulu.
user posted image
Gaila, taciau nera jokio komentaro ar foto apie vysnaiciu nerima, todel teks vadovautis foto. Siaip, nors su vaseliu beveik nedraugauju, taciau tos vysnaites man neatrodo itin sudetingas darbas (mano manymu, kotelis - paprasciausia pyneles kilpa, vysnaite - viena eile ratu isnertu stulpeliu, o lapeliai nerti tokiu principo, kaip ir padukas - viename sone platinant g.gif), bet sita dali geriau galetu pakomentuoti profesionales, draugaujancios su vaseliu 4u.gif
Papildyta:
Galutinis rezultatas stai toks:
user posted image
Sekmes visoms nerime 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Shura @ 2009 03 27, 13:22)
radau tokia iliustruota pamokele -  tapkutes megztos su virbalais, man labai patiko

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
Kojinės mezgimas vaizdžiai (su vaizdo pamokėlėmis) mano puslapyje:

http://rankdarbiai.u...com/index/0-169

user posted image

Mezgimo pradžiamokslis, mezgimo raštai ir dar daug ko: Jolitos rankdarbiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simjol: 09 balandžio 2009 - 16:42
Gaila, kad schemu nera, bet gal bus kokiu minciu paziurejus 4u.gif
Tapkutes maziesiems wub.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Atsakyti