Įkraunama...
Įkraunama...

Hialurono rūgšties injekcijos

QUOTE(Madmozell @ 2009 02 24, 12:36)
as taip pat nedarau jokiu injekciju, manau kad neapsimoka, nes jau kaip paneles ir rase kad reik daryt papildymus kas kazkiek laiko... ax.gif  g.gif as naudoju ne seruma o esencija su HA, labai gera...ir pigesne nei minetasis cia serumas...  ax.gif  rolleyes.gif

O kokia esencija naudoji? Koki poveiki jauti?
Atsakyti
QUOTE(999Pija @ 2009 02 24, 15:01)
O kokia esencija naudoji? Koki poveiki jauti?

naudoju Beoti esencija su HA smile.gif o poveikis tai toks, kad oda gauna dregmes, ji tampa ne tokia sausa,,,nepilka,,,apskritai gyvesnis veidukas... ax.gif dar plius as Vit.C naudoju, bet pakaitom, kad vis kitkuom pamaitint biggrin.gif nezinau...yra ir kitu firmu priemoniu su vit.c ar ha...bandykite...tik ziurekite kad butu kuo maziau priedu ir aisku geriau kad nebutu galiojimas tu priemoniu kokiu puse metu, nes kuo ilgiau galioja tuo daugiau tu priemaisu yra... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 24, 12:57)
Christina Theraskin rolleyes.gif


Kur ji gaalima nusipirkti?
Atsakyti
QUOTE(digele @ 2009 02 11, 17:16)
Kaip keista kad nėra pasigrazinusiu user posted image, galvoju , gal reiketu kaktos raukslytes pasilyginti, bet nieko nezinau, nei koks metu laikas geriausias butu, nei kur kreiptis user posted image, niekas neraso ...

Aš buvau pries metus , tai su botaksu ir hialurono injekcijom (nuo nosies iki lupu kampo) sumokėjau 800 litų. Deja, mano plastikos chirurgė žuvo pernai,,,, dabar nežinau kur reiks darytis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma212 @ 2009 01 27, 18:23)
pavadinimas jau parasytas 1 postu auksciau rolleyes.gif 30 ml, iki 150 lt - tiksliai neprisimenu biggrin.gif



Galiu parduot uz 120 lt. Pasriveze man keleta is Izraelio. 8-682-11855
Atsakyti
kur galima isigyti Charizmos isgirta christina line repair theraskin +ha concentrate for all skin types, 30 ml ? smile.gif

madmozele ir 999pija - jus ir cia su savimi rasinejates biggrin.gif turekite gedos
Atsakyti
QUOTE(Vi-Vian @ 2009 05 12, 19:22)
madmozele ir 999pija - jus ir cia su savimi rasinejates biggrin.gif turekite gedos

blink.gif o kas čia per bajeris? mastau.gif Būna dar ir taip? O tikslas koks? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2009 05 12, 21:09)
blink.gif  o kas čia per bajeris? mastau.gif Būna dar ir taip? O tikslas koks? g.gif


na, zmogus nori pakelti pardavimus sudarydamas labai patenkintu pirkeju iliuzija smile.gif
bent jau dabar tuo sventai tikiu, nes atmetus to paties amogaus pasisakymus lieka kitu forumieciu pastebejimai apie: a) odos serpetojima, cool.gif jokiu rezultatu ir tt. bent jau mano nuomone tokia

CIA tos mergaites tema nieko pries reklama neturiu, bet man nepatinka, kai dumia akis smile.gif
Atsakyti
Del hiulaurono tai dazniausiai leidzia i nosies lupu rauksles, o kaktai ir aplink akis- botoxa .Paskaitykit rimtesnes problemos veidui...
mane tai domintu dar rimtesne-voku platika, gal kas daretes ar mamytre kieno daresis?
Atsakyti
as tai haliurono rugsties injekcija i lupas dariausi, bet apie savo patirti parasiau kitoj temoj "lupytes kaip uogytes" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2009 02 28, 23:47)
Kur ji gaalima nusipirkti?


QUOTE(Vi-Vian @ 2009 05 12, 19:22)
kur galima isigyti Charizmos isgirta christina line repair theraskin +ha concentrate for all skin types, 30 ml ? smile.gif


kosmedijoj smile.gif
Atsakyti
labai noreciau susizinot kaip del Ha injekciju lupytems...
Atsakyti