Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie spiralę (varinę)

sveikos,

turiu klausima - ar spirale tikrai netinka negimdziusioms? Ar kuri is jusu, turejo problemu?
Gali buti, jog spirale - vienintele KP kuri tinka mano organizmui, taciau bijau kad nepridarytu dar didesniu problemu nei nestuke.gif (taip, pastojimas mano situacijoj butu problema smile.gif

Aciu is anksto!
Atsakyti
QUOTE(larastone @ 2009 09 28, 16:50)
sveikos,

turiu klausima - ar spirale tikrai netinka negimdziusioms? Ar kuri is jusu, turejo problemu?
Gali buti, jog spirale - vienintele KP kuri tinka mano organizmui, taciau bijau kad nepridarytu dar didesniu problemu nei  nestuke.gif (taip, pastojimas mano situacijoj butu problema smile.gif

Aciu is anksto!


Negimdžiusiom tikrai tinka, tik skaudesnis įdėjimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gudre79 @ 2009 09 26, 11:12)
jus kiba neturit ka veikt,kad ten kuiciates rankas sukise g.gif  ax.gif manau jeigu turit koki neramuma tai nueikit geriau pas gine g.gif nes tokiu budu pacios ir galit isjudint ta spirale,pamesit ir poto kaltinsit gydytojus kad blogai idejo g.gif


kiba ar ne kiba,o man ginekologe sake po kiekvienu menesiniu pasitikrint siulelius,nesedejau pati ir nesugalvojau,ai nera ka veikti susikisiu rankas gal ka gero rasiu mad.gif , o i gydytoja nepuoliau kreiptis nes esu ne lietuvoj ir cia brangiai ju paslaugos kainuoja,tai pagalvojau gal is jusu visu sulauksiu kokios pagalbos ar minciu..... bet ne,reikia uzsipulti ir mane i durneles vieta pastatyti!!!
ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(odessa @ 2009 09 28, 18:33)
kiba ar ne kiba,o man ginekologe sake po kiekvienu menesiniu pasitikrint siulelius,nesedejau pati ir nesugalvojau,ai nera ka veikti susikisiu rankas gal ka gero rasiu  mad.gif , o i gydytoja nepuoliau kreiptis nes esu ne lietuvoj ir cia brangiai ju paslaugos kainuoja,tai pagalvojau gal is jusu visu sulauksiu kokios pagalbos ar minciu..... bet ne,reikia uzsipulti ir mane i durneles vieta pastatyti!!!
ACIU!!!

o as nejauciu tu siulu,buvau pas gines,sako viskas gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 28 rugsėjo 2009 - 19:16
QUOTE(Jucy @ 2009 09 28, 15:01)
Negimdžiusiom tikrai tinka, tik skaudesnis įdėjimas  mirksiukas.gif


O negirdejote nieko apie galimas infekcijas? Nes tuomet jau su vaisingumu gali atsisveikinti... (bent jau man taip sake ne viena gydytoja)
Atsakyti
QUOTE(larastone @ 2009 09 28, 18:50)
sveikos,

turiu klausima - ar spirale tikrai netinka negimdziusioms? Ar kuri is jusu, turejo problemu?
Gali buti, jog spirale - vienintele KP kuri tinka mano organizmui, taciau bijau kad nepridarytu dar didesniu problemu nei  nestuke.gif (taip, pastojimas mano situacijoj butu problema smile.gif

Aciu is anksto!


Man atrodo,kad negimdziusiom nerekomenduojama detis spirale 4u.gif
Atsakyti
odessa pasisakymas manes nenustebino ir nieko cia kvailo kad ginek pasake pasitikrinti paciai siula,ir man ta pati ginek sake.nors pati to nemeginau.uzsiregistravau kaklelio vezio tyrimams atlikt profilaktiskai,nes pries dedant spirale nedare.jau galvojau ir as kad esu pastojusi visa menesi uzsidejo mm pries tai tepliojimas tesesi 2savaites.pagaliau sulaukiau mm,apsidizaugiau,bet vel tepliavimas yra niekaip nesuprantu del ko tai va uzsirasiau pas ginek pasitart,gal uzdegimas yra g.gif ,bet skausmo nejauciu.tik tie tepliavimai erzina verysad.gif
Atsakyti
ar tinka trecia menesiniu diena detis spirale. Uzsiregistravau pas gine tai pirmadienis iseina jau 6 -ta mmm diena, o penktadienis trecia.
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2009 10 07, 19:28)
ar tinka trecia menesiniu diena detis spirale. Uzsiregistravau pas gine tai pirmadienis iseina jau 6 -ta  mmm diena, o penktadienis trecia.


as irgi planuoju detis trecia diena
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2009 10 07, 19:28)
ar tinka trecia menesiniu diena detis spirale. Uzsiregistravau pas gine tai pirmadienis iseina jau 6 -ta  mmm diena, o penktadienis trecia.

Tinka. Man dejo trecia diena.
Atsakyti
Atsirado man tokiu bedeliu si menesi. Gal kas pasakys ar cia normalu?
Tai va. Isidejau liepos menesi. Mm pagausejo ir pailgejo. Po pirmu mm tepliojo pora dienu. Po antru jau maziau. O va si menesi. Po mm tepliojo kokias 6 dienas. Paskui lyg aprimo. Bet vistiek karts nuo karto isskyrose buna kraujo priemaisu.Pradejo daznai skaudet pilva. Pastaraja savaite ir nugara raizo. unsure.gif Ar ne uzdegimo pozymiai? unsure.gif Reik nueit pas gine, bet vis neprisiruosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paggy_bundy @ 2009 10 07, 19:28)
ar tinka trecia menesiniu diena detis spirale. Uzsiregistravau pas gine tai pirmadienis iseina jau 6 -ta  mmm diena, o penktadienis trecia.

ziurint kiek dienu kraujuoji.as 4-5d.tai 3diena dejausi.kai jau mmm ant pabaigos.taip gine liepe ateiti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatuxre: 09 spalio 2009 - 11:52